Hallo siseviimistlejad!!

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Manowar »

maaler41 kirjutas:
Worker kirjutas:Leidsin täna kaks huvitavat kuulutust, kus otsitakse maalreid ja ruudu hind (bruto) on 25 EEK. Kas tõesti on orjuse aeg kätte jõudnud või ongi asjad niii???!! Mis te arvate? :banghead:
Teate mina leidsin ka sellise kuulutuse.Ja tahaks kohe näha seda inimest,kes sellise tööpakkumise teeb!!! Saan aru,kui maaler saab selle raha kätte- kui on 1000kaupa ruutmeetreid ja kvaliteet pole väga oluline!!Aga.... Kõige hullem on veel see,et tööandjad on veel uhked ka,et üldse tööd võimaldavad!Ausalt öeldes peaks need tööandjad ise korraks seda tööd tegema panema! Mina ei tea,aga mulle tundub,et meil pole mingit majandussurutist.Lihtsalt see hea põhjus inimestele mitte maksta!! Üleskutse kõikidele siseviimistlejatele- ärge siis väga madalale langege!Kui kõht tühi-lööme kampa,koos ikka pätsi saia kokku klapime!Aga ärge tasuta tööle ka minge!! 25kr/m2- see on ikka mõnitus küll!!!
Ise pole viimased paar kuud viitsinud isegi eriti süveneda töökuulutustesse, kes tahab see võib ilma rahata rabeleda natuke aega, pikas perspektiivis on need alapakkujad juba surnud, aeg teeb lõpuks oma töö ja kõik loksub paika...kui keegi tuleb siin lõugu lõksutama, et küll nälg sind ka lõpuks tööle veab, siis ütlen, et nälga pole ja tööd ka jagub!

Tööpakkujatele niipalju, et pole mõtet hinnapäringus majandussurutise taha peituda, loodan, et kui keegi sellise jutuga tuleb töömehe juurde, siis jääb see jutt väga lühikeseks!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Kasutaja avatar
Lucyfer
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 95
Liitunud: 15 Veebr 2007, 14:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Lucyfer »

maaler41 kirjutas:
Worker kirjutas:Leidsin täna kaks huvitavat kuulutust, kus otsitakse maalreid ja ruudu hind (bruto) on 25 EEK. Kas tõesti on orjuse aeg kätte jõudnud või ongi asjad niii???!! Mis te arvate? :banghead:
Teate mina leidsin ka sellise kuulutuse.Ja tahaks kohe näha seda inimest,kes sellise tööpakkumise teeb!!! Saan aru,kui maaler saab selle raha kätte- kui on 1000kaupa ruutmeetreid ja kvaliteet pole väga oluline!!Aga.... Kõige hullem on veel see,et tööandjad on veel uhked ka,et üldse tööd võimaldavad!Ausalt öeldes peaks need tööandjad ise korraks seda tööd tegema panema! Mina ei tea,aga mulle tundub,et meil pole mingit majandussurutist.Lihtsalt see hea põhjus inimestele mitte maksta!! Üleskutse kõikidele siseviimistlejatele- ärge siis väga madalale langege!Kui kõht tühi-lööme kampa,koos ikka pätsi saia kokku klapime!Aga ärge tasuta tööle ka minge!! 25kr/m2- see on ikka mõnitus küll!!!
Kvalteet peaks olema olematu sellise hinnaga Ja ööbimine otse objektil või kuidas 24/7 tööl ja siis ka on hea meel et lõunat saad lubada iga kuiste maksude kõrvalt ( naine toob kuivikuid ja teed )!!!!
jah
külaline

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas jah »

Olete keegi saanud pakkumise , kus hinnaks :ikka midagi kui kodus olla!
No nii mina sain pakuti "hinnalist"objekti kipsi peale 20eek/m2 ja aeroc pinnad 30eek/m2 ja kõige huvitavam oli see,et ruudu hinna kuulsin kõrval objektil töötava maalri käest(töödejuhataja sama),ta ise ei öelnud küllap oli piinlik välja öelda hinnet.
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

Puhas huumor :D Mind paneb mõtlema see, et leidub ikka neid kes asuvad aga rõõmsalt tööle teadmata isegi palju talle selle töö eest makstakse. See peaks ju olema esimene küsimus tööandjale, eriti praegusel ajal.
kaunis neid M
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 07 Juun 2009, 12:02

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas kaunis neid M »

tere, teie jutu jätkuks tahaks õelda et tõesti ongi selliseid maalreid kes teevad 20 eegu eest tööd . vanalinnas ekslusiiv kortereid. kurb et oleme jõudnud nii kaugele et ei hinda enam oma väärtust.
entu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 129
Liitunud: 09 Veebr 2009, 17:18

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas entu »

kahju,et siinjuures on kannatajateks just kauaaegsed ja tõsimeelsed maalrid...inimesed kelle elu kutseks on just see amet!
kaunis neid M
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 07 Juun 2009, 12:02

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas kaunis neid M »

oleks tore kui kõik maalrid hoiaks ühtselt kokku ja oleks raha suhtes ühel nõul,näiteks võiks olla mingi ühtne hind millest allapoole ei ole keegi nõus tööd tegema. saaks kiiremini hinnad normi , hoiame ikka kokku .
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10949
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 317 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ausalt öeldes,ega enam eriti ei põegi,aga mul on hakanud kahju tellijatest,kes oma arust loodavad,et on või sees kui nii odavalt saavad,kuigi see hind meenutab kangesti kvaliteedilt Hiina toodet(harva juhtub sinna hulka ka korralikku).Kahju on hakanud ka sellise odava hinnaga töö tegijatest,sest kui sul kõht ikka koriseb ja sulle antakse ainult üks võileib,siis see kõht jääb edasi korisema ning kõhtu sa ikka täis ei saa mitte kunagi selliste hindadega tööd tehes,arvestades hindasid,mis on vaja normaalse elukvaliteediga elamiseks.Jõudu neile odavmeestele-naistele kuni nad aru saavad,et Säästumarketi turvamees saab kah rohkem kätte kui nemad 25.-kipsi m2 viimistlemise eest.
Vasta