Hallo siseviimistlejad!!

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Millegipärast arvatakse,et praegusel ajal peavad kõik ehitusinimesed tööd tegema tasuta.Seal hulgas ka maalrid.Keegi ei viitsi oma pead vaevata,kui palju on jändamist näiteks lihtlabase värvimisegagi.Olen teinud seda tööd suht vähe aastaid,kuid mulle meeldib see töö ja tahaks ikka tegutseda sellel allal edasi.Klientidega on suht raske- kui ütled neile konkreetse hinna,visatakse toru ära ja kui "hämad" hindadega,ei viitsi ka keegi sind kuulata.Näiteks minu keskmine ruutmeetri hind pahteldus +värv on 60kr.Kas see on vähe või palju?? Miinimum hind,mis ametlikult firmades maalritele makstakse on 40krooni....puhtalt kätte. Kui teen seda tööd omal vastutusel oleks ju aus veidi lisa saada?
Kasutaja avatar
windo1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 06 Veebr 2008, 13:22
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas windo1 »

Mul ka keskmine m2 60eek. Ex nende klientidega ongi nii, et üx maksab sulle palju sa küsid, teine aga otsib poolmuidu lahendusi.Näitex, mulle helistatakse üsna palju(praeguse aja kohta) ja küsitakse nõu v. hinnapakkumist, pärast on aga vaikus, ex leitakse keegi odavam. Raske on jah , aga midagi pole teha. Maalritööd teen ka ise selle pärast, et meeldib ja ei tahakski muud teha. :hello:
entu
külaline

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas entu »

ma ei tea kuidas teil seal lõuna pool hindadega on aga meil pealinnas on alati need olnud suts kõrgemad.Maalrid ei peaks eriti pabistama selle kriisi kestvuse pärast sest esimesed kes sellest kriisist välja tulevad on just maalrid sest need poolikud tööd tuleb ju lõpetada.Lihtsalt soovitan see raske aeg proovida üleelada ja mitte ennast tappa selle üliodava tööga.
Kylaline kylast
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 276
Liitunud: 25 Jaan 2008, 16:31

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Kylaline kylast »

Mis hinne on aeroc seina pahteldamisel ilma võrguta? Samuti aknapalede tegemine.
Seinad on sirged ja ilma suuremate defektideta. Pinda ca 300ruutu.
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Kylaline kylast kirjutas:Mis hinne on aeroc seina pahteldamisel ilma võrguta? Samuti aknapalede tegemine.
Seinad on sirged ja ilma suuremate defektideta. Pinda ca 300ruutu.
Pakuksin umbes 100kr/m2. see oleks siis 1kiht MPd alla,kaks või kolm kihti pahtlit ja värv.Kui oled Tallinnas võin veidi hinda alla ka lasta.Aga mitte palju.Töö korralik ja maaler hingega asja juures.Saan võtta ka abilise,mis võimaldab veelgi paremat tööd ja kiiremat teostamist. Täpsem hind objekti ülevaatamisel.Telef.56670277
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

entu kirjutas:ma ei tea kuidas teil seal lõuna pool hindadega on aga meil pealinnas on alati need olnud suts kõrgemad.Maalrid ei peaks eriti pabistama selle kriisi kestvuse pärast sest esimesed kes sellest kriisist välja tulevad on just maalrid sest need poolikud tööd tuleb ju lõpetada.Lihtsalt soovitan see raske aeg proovida üleelada ja mitte ennast tappa selle üliodava tööga.
Peab ikka pabistama- mul viimane töönädal saab läbi. ja uut objekti pole veel näha.Nipet-näpet on,aga...Muidugi kuluks üks väike puhkus ära,aga kes seda endale ikka lubada saab.Niiet- kõned-pakkumised on oodatud :wave:
saue
külaline

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas saue »

Hellou, selline pakkumine....MP krohvimine? ainult krohvimine... konkreetselt palju m2 tuleb sulle maksta. Nagu ma aru saan siis mustalt?
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

saue kirjutas:Hellou, selline pakkumine....MP krohvimine? ainult krohvimine... konkreetselt palju m2 tuleb sulle maksta. Nagu ma aru saan siis mustalt?
Kui on ainult MPga töö ja pole väga kõverad seinad,siis 50kr/m2.Kui on suuremad kõverused,mis oleks vaja juba latiga sirgeks tõmmata ja rohkem jeblamist.alla 70kr/m2 ei tee.Kui koos pahtelduse ja edasise värviga on MPga nii umbes 40kr/m2.Kas midagi jäi segaseks??
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Manowar »

maaler41 kirjutas:
saue kirjutas:Hellou, selline pakkumine....MP krohvimine? ainult krohvimine... konkreetselt palju m2 tuleb sulle maksta. Nagu ma aru saan siis mustalt?
Kui on ainult MPga töö ja pole väga kõverad seinad,siis 50kr/m2.Kui on suuremad kõverused,mis oleks vaja juba latiga sirgeks tõmmata ja rohkem jeblamist.alla 70kr/m2 ei tee.Kui koos pahtelduse ja edasise värviga on MPga nii umbes 40kr/m2.Kas midagi jäi segaseks??
Kui ikka latiga seinale ei lähe, siis ei ole see ka mingi krohvimine(tasandus), see on MP pahteldus, mida mõni mees kipub siin krohvimise alla liigitama! Latiga saab seina loodi, sirgeks! Kes liibiga ainult MP-d. seinale määrib või labidaga, sellele mina üle 10.-/m2 ei maksaks. Sellisel kujul võiksin isegi lükata päevas 100m2 seina!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Manowar kirjutas:
maaler41 kirjutas:
saue kirjutas:Hellou, selline pakkumine....MP krohvimine? ainult krohvimine... konkreetselt palju m2 tuleb sulle maksta. Nagu ma aru saan siis mustalt?
Kui on ainult MPga töö ja pole väga kõverad seinad,siis 50kr/m2.Kui on suuremad kõverused,mis oleks vaja juba latiga sirgeks tõmmata ja rohkem jeblamist.alla 70kr/m2 ei tee.Kui koos pahtelduse ja edasise värviga on MPga nii umbes 40kr/m2.Kas midagi jäi segaseks??
Kui ikka latiga seinale ei lähe, siis ei ole see ka mingi krohvimine(tasandus), see on MP pahteldus, mida mõni mees kipub siin krohvimise alla liigitama! Latiga saab seina loodi, sirgeks! Kes liibiga ainult MP-d. seinale määrib või labidaga, sellele mina üle 10.-/m2 ei maksaks. Sellisel kujul võiksin isegi lükata päevas 100m2 seina!
eks igal tööl ole mingi tulemus ja põhjus. Enamus kividest laotud seinu on vajaJämedama krohviseguga üle teha.See on lisatöö ja veidi ikkagi raskem,kui tavalise pahtliga.Võin seina sirgeks tõmmata ka ilma rahata,kui on normaalne klient.Ja seda saab teha ka labidatega. Kui tahad ise 10kr/m2 tööd teha,siis lase käia!
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Manowar »

maaler41 kirjutas:
Manowar kirjutas:
maaler41 kirjutas:
saue kirjutas:Hellou, selline pakkumine....MP krohvimine? ainult krohvimine... konkreetselt palju m2 tuleb sulle maksta. Nagu ma aru saan siis mustalt?
Kui on ainult MPga töö ja pole väga kõverad seinad,siis 50kr/m2.Kui on suuremad kõverused,mis oleks vaja juba latiga sirgeks tõmmata ja rohkem jeblamist.alla 70kr/m2 ei tee.Kui koos pahtelduse ja edasise värviga on MPga nii umbes 40kr/m2.Kas midagi jäi segaseks??
Kui ikka latiga seinale ei lähe, siis ei ole see ka mingi krohvimine(tasandus), see on MP pahteldus, mida mõni mees kipub siin krohvimise alla liigitama! Latiga saab seina loodi, sirgeks! Kes liibiga ainult MP-d. seinale määrib või labidaga, sellele mina üle 10.-/m2 ei maksaks. Sellisel kujul võiksin isegi lükata päevas 100m2 seina!
eks igal tööl ole mingi tulemus ja põhjus. Enamus kividest laotud seinu on vajaJämedama krohviseguga üle teha.See on lisatöö ja veidi ikkagi raskem,kui tavalise pahtliga.Võin seina sirgeks tõmmata ka ilma rahata,kui on normaalne klient.Ja seda saab teha ka labidatega. Kui tahad ise 10kr/m2 tööd teha,siis lase käia!
MP ongi jämedama struktuuriga segu ja see ei ole lisatöö, vaid see on eraldi töö - krohvimine(tasandus) ja mina kasutan antud töö juures 2m. latti ja loodi.
Selle normaalse kliendi koha pealt niipalju, et suve lõpus võtan sinuga arvatavasti ühendust, mul vaja 130m2 Fibot krohvida, ise ei taha tegema hakata, kuna sa teed niikuinii tasuta :thumbsup: , iga päev saad 3x päevas süüa ja õhtul juua kah, kui soovi avaldad!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Manowar kirjutas:
maaler41 kirjutas:
Manowar kirjutas:
maaler41 kirjutas:
saue kirjutas:Hellou, selline pakkumine....MP krohvimine? ainult krohvimine... konkreetselt palju m2 tuleb sulle maksta. Nagu ma aru saan siis mustalt?
Kui on ainult MPga töö ja pole väga kõverad seinad,siis 50kr/m2.Kui on suuremad kõverused,mis oleks vaja juba latiga sirgeks tõmmata ja rohkem jeblamist.alla 70kr/m2 ei tee.Kui koos pahtelduse ja edasise värviga on MPga nii umbes 40kr/m2.Kas midagi jäi segaseks??
Kui ikka latiga seinale ei lähe, siis ei ole see ka mingi krohvimine(tasandus), see on MP pahteldus, mida mõni mees kipub siin krohvimise alla liigitama! Latiga saab seina loodi, sirgeks! Kes liibiga ainult MP-d. seinale määrib või labidaga, sellele mina üle 10.-/m2 ei maksaks. Sellisel kujul võiksin isegi lükata päevas 100m2 seina!
eks igal tööl ole mingi tulemus ja põhjus. Enamus kividest laotud seinu on vajaJämedama krohviseguga üle teha.See on lisatöö ja veidi ikkagi raskem,kui tavalise pahtliga.Võin seina sirgeks tõmmata ka ilma rahata,kui on normaalne klient.Ja seda saab teha ka labidatega. Kui tahad ise 10kr/m2 tööd teha,siis lase käia!
MP ongi jämedama struktuuriga segu ja see ei ole lisatöö, vaid see on eraldi töö - krohvimine(tasandus) ja mina kasutan antud töö juures 2m. latti ja loodi.
Selle normaalse kliendi koha pealt niipalju, et suve lõpus võtan sinuga arvatavasti ühendust, mul vaja 130m2 Fibot krohvida, ise ei taha tegema hakata, kuna sa teed niikuinii tasuta :thumbsup: , iga päev saad 3x päevas süüa ja õhtul juua kah, kui soovi avaldad!
Oh,manovar,mida sa küll sööd,et sa nii tark oled. Aga võin sinu juurde küll tööle tulla kui mind siis korralikult krohvima õpetad.Ainult et mul veel 2 last ka ning peale söögi ja joogi on mul eluspüsimiseks veel nii mõndagi tarvis. :D
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Manowar »

OK, ära pahanda selle lõpu pärast, ega ma seda tõsiselt mõelnudki, mul endalgi laps ja kõike head su perekonnale! ;)

Krohvitööd tasub harjutada küll ja kui maalritööd ka oskad, siis oled mäel omadega!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Tahtsin teile mehed juba kirjutama hakata et maadelge privas aga õnneks saabus rahu maapeale .Ja veel Eestlasele mitte omasel moel.Tubli :good:
Edu !
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Isetean kirjutas:Tahtsin teile mehed juba kirjutama hakata et maadelge privas aga õnneks saabus rahu maapeale .Ja veel Eestlasele mitte omasel moel.Tubli :good:
Edu !
Väike märkus- mina olen tegelt naisterahvas.... Ja mis sellesse maadlemisse puutub- lihtsalt hea on tõdeda,et keegi siin ka käib ja viitsib üldse suhelda.Ei kanna manovari peale mingit vimma- tubli mees tundub olevat.Ja päris latiga krohvimist oleks vaja veidi harjutada küll... Üleüldse tunnen vahest,et keegi võiks oma kogemusi jagada...Olen seda tööd teinud nii mõnegi aasta,aga ikka tunnen vahest,et kogemustest jääb puudu.Muide- kaua üldse peaks asjaga tegelema,et ennast juba meistrina tunda?? äkki keegi teab?? :)
Kasutaja avatar
windo1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 06 Veebr 2008, 13:22
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas windo1 »

maaler41 kirjutas:
Isetean kirjutas:Tahtsin teile mehed juba kirjutama hakata et maadelge privas aga õnneks saabus rahu maapeale .Ja veel Eestlasele mitte omasel moel.Tubli :good:
Edu !
Väike märkus- mina olen tegelt naisterahvas.... Ja mis sellesse maadlemisse puutub- lihtsalt hea on tõdeda,et keegi siin ka käib ja viitsib üldse suhelda.Ei kanna manovari peale mingit vimma- tubli mees tundub olevat.Ja päris latiga krohvimist oleks vaja veidi harjutada küll... Üleüldse tunnen vahest,et keegi võiks oma kogemusi jagada...Olen seda tööd teinud nii mõnegi aasta,aga ikka tunnen vahest,et kogemustest jääb puudu.Muide- kaua üldse peaks asjaga tegelema,et ennast juba meistrina tunda?? äkki keegi teab?? :)
Oleneb kui kiiresti keegi töövõtted omandab. Kui pidelvalt teha seda tööd ja olla enda vastu natuke kriitiline, siis saab päris kiiresti heale tasemele. :hello:
Külaline..
külaline

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Külaline.. »

Selline küsimus, et kui suure summaga peaks arvestama värvimistööde puhul.

Tavaline tuba, neli nurka ja kõrgust 2,5 mm. Seina pinda 35 m2. Ja 2-korda värvida.
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Külaline.. kirjutas:Selline küsimus, et kui suure summaga peaks arvestama värvimistööde puhul.

Tavaline tuba, neli nurka ja kõrgust 2,5 mm. Seina pinda 35 m2. Ja 2-korda värvida.
20-25 kr/m2. Värvi pead ise ostma.Rullid jms. on tavaliselt maalril endal. Kuule,aga kõrgus on sul küll vinge sattunud :grin: !! aga noh saame aru!!:) Lae värvimine veits kallim.. nii umbes 30kr/m2.
wuzy
külaline

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas wuzy »

loe ja imesta lausa,et sellised lood ja hinad!? ma ei tea aga minul ja minu paarilisel on endiselt käed jalad tööd täi ja endiste hindadega.pole nagu keegi tingima kippunud.muidugi on meil oma klientuur juba välja kujunenud ja läheb kliendilt kliendile edasi koguaeg nii, et tagasiside on meil olemas.ise nimetan seda kliendi säilituseks.. näiteks kui töö valmis ja inimene sisse kolib ikka juhtub midagi siis ma pole nagu selle eest ka mingit raha kysinud ega siis kellegil pole see rahakott puuga seljas :(
lähen ja parandan lihtsalt ära ...tööd tuleb hingega teha ja kui tundub,et tellija miskit sellist tahab mis talle hiljem ei meeldi või häirima hakkab siis seletan alati lahti erinevad asjaolud :hug: mina võin ju ära teha aga tema hakab seal elama ja lõpude lõpuks on see ju tema kodu kus peaks kõik viimasepeal olema ja aastaid vastu pidama!!! päikest kõigile nii meistrimeestele ,kui ka pesapunujatele :yahoo: väärtustage oma tööd mida te ka ei teeks,tehke seda hästi ja armastusega..ennast peab armastama siis suudate ka teistest enda ymber hoida :amen:
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

wuzy kirjutas:loe ja imesta lausa,et sellised lood ja hinad!? ma ei tea aga minul ja minu paarilisel on endiselt käed jalad tööd täi ja endiste hindadega.pole nagu keegi tingima kippunud.muidugi on meil oma klientuur juba välja kujunenud ja läheb kliendilt kliendile edasi koguaeg nii, et tagasiside on meil olemas.ise nimetan seda kliendi säilituseks.. näiteks kui töö valmis ja inimene sisse kolib ikka juhtub midagi siis ma pole nagu selle eest ka mingit raha kysinud ega siis kellegil pole see rahakott puuga seljas :(
lähen ja parandan lihtsalt ära ...tööd tuleb hingega teha ja kui tundub,et tellija miskit sellist tahab mis talle hiljem ei meeldi või häirima hakkab siis seletan alati lahti erinevad asjaolud :hug: mina võin ju ära teha aga tema hakab seal elama ja lõpude lõpuks on see ju tema kodu kus peaks kõik viimasepeal olema ja aastaid vastu pidama!!! päikest kõigile nii meistrimeestele ,kui ka pesapunujatele :yahoo: väärtustage oma tööd mida te ka ei teeks,tehke seda hästi ja armastusega..ennast peab armastama siis suudate ka teistest enda ymber hoida :amen:
:wave: Nõustun täiega! Täpselt minu mõte!:)
rootsist
külaline

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas rootsist »

maaler41 kirjutas:
Isetean kirjutas:Tahtsin teile mehed juba kirjutama hakata et maadelge privas aga õnneks saabus rahu maapeale .Ja veel Eestlasele mitte omasel moel.Tubli :good:
Edu !
Väike märkus- mina olen tegelt naisterahvas.... Ja mis sellesse maadlemisse puutub- lihtsalt hea on tõdeda,et keegi siin ka käib ja viitsib üldse suhelda.Ei kanna manovari peale mingit vimma- tubli mees tundub olevat.Ja päris latiga krohvimist oleks vaja veidi harjutada küll... Üleüldse tunnen vahest,et keegi võiks oma kogemusi jagada...Olen seda tööd teinud nii mõnegi aasta,aga ikka tunnen vahest,et kogemustest jääb puudu.Muide- kaua üldse peaks asjaga tegelema,et ennast juba meistrina tunda?? äkki keegi teab?? :)
Skandinaavias(rootsis) loetakse väljaôppinud maalriks peale 5ooo tunni töötamist. Sealt edasi oled maaler, môned jôuavad ka meistritasemele, môned jäävadki sinna teele...
Ma olen ikka imestanud, et eesti maalrikoolitus ei ole harmoniseerinud end oma Pôhjala EU naabritega. Sel juhul oleks eestlasi kergem sisseosta kui tead, at sama standard...Maalrid teaksid samuti , mida oodatakse
Maaler41, kas sul kodulehte tehtud töödest pole?
Muideks väljakujunenud maalritraditsioonidega Pôhjalas on sul palju kergem töötada ja areneda!
Edu igatahes...
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

rootsist kirjutas:
maaler41 kirjutas:
Isetean kirjutas:Tahtsin teile mehed juba kirjutama hakata et maadelge privas aga õnneks saabus rahu maapeale .Ja veel Eestlasele mitte omasel moel.Tubli :good:
Edu !
Väike märkus- mina olen tegelt naisterahvas.... Ja mis sellesse maadlemisse puutub- lihtsalt hea on tõdeda,et keegi siin ka käib ja viitsib üldse suhelda.Ei kanna manovari peale mingit vimma- tubli mees tundub olevat.Ja päris latiga krohvimist oleks vaja veidi harjutada küll... Üleüldse tunnen vahest,et keegi võiks oma kogemusi jagada...Olen seda tööd teinud nii mõnegi aasta,aga ikka tunnen vahest,et kogemustest jääb puudu.Muide- kaua üldse peaks asjaga tegelema,et ennast juba meistrina tunda?? äkki keegi teab?? :)
Skandinaavias(rootsis) loetakse väljaôppinud maalriks peale 5ooo tunni töötamist. Sealt edasi oled maaler, môned jôuavad ka meistritasemele, môned jäävadki sinna teele...
Ma olen ikka imestanud, et eesti maalrikoolitus ei ole harmoniseerinud end oma Pôhjala EU naabritega. Sel juhul oleks eestlasi kergem sisseosta kui tead, at sama standard...Maalrid teaksid samuti , mida oodatakse
Maaler41, kas sul kodulehte tehtud töödest pole?
Muideks väljakujunenud maalritraditsioonidega Pôhjalas on sul palju kergem töötada ja areneda!
Edu igatahes...
Pole veel nii rikkaks saanud,et endale digifotokat osta..Aga seda vist oleks vaja küll:) Võtan eesmärgiks! Tahaks isegi teinekord imetleda oma töötulemust...
Worker
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Mai 2009, 13:53

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas Worker »

Leidsin täna kaks huvitavat kuulutust, kus otsitakse maalreid ja ruudu hind (bruto) on 25 EEK. Kas tõesti on orjuse aeg kätte jõudnud või ongi asjad niii???!! Mis te arvate? :banghead:
Kasutaja avatar
windo1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 06 Veebr 2008, 13:22
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas windo1 »

Ma arvan, et ta lihtsalt ei leia maalreid selle raha eest. :scratch: Samas, mine tea äkki mõni tõesti on nõus ennast nn. orjana maha müüma.
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Hallo siseviimistlejad!!

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Worker kirjutas:Leidsin täna kaks huvitavat kuulutust, kus otsitakse maalreid ja ruudu hind (bruto) on 25 EEK. Kas tõesti on orjuse aeg kätte jõudnud või ongi asjad niii???!! Mis te arvate? :banghead:
Teate mina leidsin ka sellise kuulutuse.Ja tahaks kohe näha seda inimest,kes sellise tööpakkumise teeb!!! Saan aru,kui maaler saab selle raha kätte- kui on 1000kaupa ruutmeetreid ja kvaliteet pole väga oluline!!Aga.... Kõige hullem on veel see,et tööandjad on veel uhked ka,et üldse tööd võimaldavad!Ausalt öeldes peaks need tööandjad ise korraks seda tööd tegema panema! Mina ei tea,aga mulle tundub,et meil pole mingit majandussurutist.Lihtsalt see hea põhjus inimestele mitte maksta!! Üleskutse kõikidele siseviimistlejatele- ärge siis väga madalale langege!Kui kõht tühi-lööme kampa,koos ikka pätsi saia kokku klapime!Aga ärge tasuta tööle ka minge!! 25kr/m2- see on ikka mõnitus küll!!!
Vasta