Siseviimistluse hind

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
svennu105
külaline

Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas svennu105 »

oleks vaja pahteldada ja värvida kuskil 100m2 kips seiu palju sellise töö ruudu hind on praegu koos materjaliga?
svennu105
külaline

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas svennu105 »

seinu!

Vabandust
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Helista 53 42 56 57, vaatame üle ja teeme hinna!

Marko
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
werta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 27 Mai 2008, 20:09
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas werta »

Ma olen pahteldanud seinu 2x ja hinnaks on 60.- EEK / m2 ja värvimise tööhinnaks on 15.- EEk ühekordne värvimine Kui 2 korda ,siis 30.- EEK /m2
Materjali läheb: pahtel + värv ca 2000.- krooni eest
Seega kokku läheb 11000.- krooni

Kipsliplaat tuleb veel kõigepealt Agvastopiga üle rulliga, et pahtel hästi nakkuks. Ka tuleb liitekohad võrguga katta ja välisnurkadesse panna lint. Sisenurkadesse tuleb lasta ülevärvitavat siliconi. Kõik eelneb töö kuulub pahtelduse hinna sisse.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Mis sa sellest Aquastopist raiskad, mõttetu tegevus kipsi aquastopiga üle teha ja veel, miks kipsi 2 korda pahteldad?
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
werta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 27 Mai 2008, 20:09
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas werta »

..ehh kipsiplaadi liitekohtadele ju ei saa nii paksult pahtlit panna, et ühekorraga valmis saab...või uuemal ajal tehakse ühekordse katmisega.?
Aguastop mitte panemisel koorub värv-pahtel maha kui maja talvel ei köeta ....
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Kle, ega see aquastop ei aita ka siis, kui on ekstreemtingimused, pahtel võtab ikka niiskuse sisse, üldiselt ilma kütmata, ei kooru ka sealt midagi maha, pigem, kui on niiskus sees, siis võib see juhtuda, aga pahtli alla aquastoppi pannes see küll pahtlit ei kaitse ja vuugid täidetakse tõesti 2x, enne, kui lauspahtlit teha.
Lõppvärviks kasutad Bindo 7-t(poolmatt) ja ei saa see niiskus ka sinna ligi.
Viimati muutis Manowar, 29 Mai 2008, 01:36, muudetud 1 kord kokku.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
werta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 27 Mai 2008, 20:09
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas werta »

Võibolla ma olen aguastoppi tõesti ohtralt kasutanud-raiskanud.... olen teda pannud kõikjale, nii pahtli ,tapeedi ja plaatisel liimisegu alla. Olen tundnud, et ta seob tolmu ja siis võtab segu paremini peale. Või on asjata töö ja aja raiskamine?
maaler rootsist
külaline

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas maaler rootsist »

werta kirjutas:Võibolla ma olen aguastoppi tõesti ohtralt kasutanud-raiskanud.... olen teda pannud kõikjale, nii pahtli ,tapeedi ja plaatisel liimisegu alla. Olen tundnud, et ta seob tolmu ja siis võtab segu paremini peale. Või on asjata töö ja aja raiskamine?
Asjata ja. Aga môni klient ju maksab ka turvatunde eest...
Sa vôid ju igaks juhuks ka niiskuskindla pahtliga mitteköet ruume teha. Ja veel kangas ka peale liimida... Kui su kunded suudavad seda töömahtu kinni maksta, anna tuld.
Edu igatahes
maaler rootsist
külaline

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas maaler rootsist »

werta kirjutas:Võibolla ma olen aguastoppi tõesti ohtralt kasutanud-raiskanud.... olen teda pannud kõikjale, nii pahtli ,tapeedi ja plaatisel liimisegu alla. Olen tundnud, et ta seob tolmu ja siis võtab segu paremini peale. Või on asjata töö ja aja raiskamine?
werta, yks tips:
kui vaja tapeeti pahteldada/värvida, siis vahest ma kasutan niisketeruumide krunti.
See takistab pahtli niiskuse imbumist tapeeti ja siis lahtilöömise ohyt min.
edu
TUVI
külaline

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas TUVI »

Lõpetage see aquastoppimine ära - kust tuleb see tarkus, et pahtel ei jää pahtli/värvi/kipsplaadi jne. peale kinni ?! Tule jumal appi. Ja kipsi lauspahteldus on mõtekas vaid siis, kui plaadi pind on "apelsinikoor" või ohtrate vigastuste - kriimudega. Teha tuleb ikka nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik.
werta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 27 Mai 2008, 20:09
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas werta »

Kas te "maalermeistrid" pole eales lugenud, mis on kirjutada AQUASTOP kasutusjuhendile !!

Aquastop on ette nähtud pindade kruntimiseks enne pahteldust, plaatimist, lateksvärvidega värvimist ja tapeedi liimimist.
Ja veel, kui te kasutate ainult ühte pahtlisegu ja seda veel laiguti, siis peab tööde vastuvõtja olema küll -8 prillidega, et seda mitte näha.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Werta, ära nüüd�urjusta, lauspahteldus on ka kipsi peal ikkagi omal kohal, aga milleks teha rohkem tööd��ale ilmaasjata ja hakata kipsi pinda kruntima aquastopiga, see mis lännik�peal kirjas on see ei näita, � seda oleks vaja kohe selleks kasutada, kogemused näitavad�mis on milleks hea ja mis mitte, loomulikult võid krun�da, aga see su tööle hind��urde ei anna ja midagi lõpptulemuse�uures ei muuda.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Isetean
külaline

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Isetean »

TUVI kirjutas:Lõpetage see aquastoppimine ära - kust tuleb see tarkus, et pahtel ei jää pahtli/värvi/kipsplaadi jne. peale kinni ?! Tule jumal appi. Ja kipsi lauspahteldus on mõtekas vaid siis, kui plaadi pind on "apelsinikoor" või ohtrate vigastuste - kriimudega. Teha tuleb ikka nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik.
:banghead: Vot sellise töömehe nimi ongi " VÕÕBA " mitte maaler.
erki87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Okt 2007, 14:47

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas erki87 »

sa IETEAN topid siis igale poole aquastoppi ve??? enne lihvima hakkamist pane kah igaks juhuks;).ja teed korralikule kipsile lauspahtli? ütleks pigem et sina siis võõba mitte see teine tüüp.. aga vist mõtetu vaielda. pigem põhjenda ära miks on vaja kipsile lauspahtlit???
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Ei ole sellist asja nagu, korralik kips, vbla 10% kogu tööst on korralikult paigaldatud kips, mis ei ole muljutud või kraabitud, vuukidele peab tulema niikuinii 3 kihti pahtlit, koos Silotega ja hiljem on lihtne lihvida kogu pinda, mitte kõiki vuugi ääri nühkida tasa plaadiga, kui teha kipsile lauspahtel, seepärast teen ka ise alalti lauspahtli, ei teki kunagi küsimust, kas lauspahtliga või ilma!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
werta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 27 Mai 2008, 20:09
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas werta »

Kui uutes majades korteri hinnad miljonites, siis pannakse kvaliteedile rõhku... ja sellistele võõbadele, kes ainult auke pahteldavad :arrow: öeldakse, et homme ära enam tule! :wave:
erki87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Okt 2007, 14:47

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas erki87 »

no olgu, aga mis vahe on kvaliteedis kui on laupahtliga kips või kui ilma?
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Pead rohkem nende pahtliäärte lihvimisega vaeva nägema, ja mitte 1, vaid 2 korda, mina teen lauspahtli, kuhu jääba sama pinna peale mõni kriips, kui jääb, mida on palju lihtsam tallaga üle lasta, kui neid ääri nühkida, olen näinud, kus vuugid laes ainult pahteldatud, no ikka saad aru küll, et ei ole lauspahtlit, ühtlaselt sile see lagi küll polnud, aga vbla. on erandeid, kui ise näen, et saate sama vaevaga, sama hea tulemuse, siis hakkan ka tegema!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
werta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 27 Mai 2008, 20:09
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas werta »

:lol: Öeldakse ju: Et iga naine keedab suppi isemoodi, aga kuidas ta sööjale maitseb? :P
erki87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Okt 2007, 14:47

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas erki87 »

mian teen nii: esiteks siis vuugid koos võrkudega. tõmbad labidaga üleliigse maha. peale seda uus kiht. lihvida pole ju vahepeal vaja kuna tõmbad ju üleliigse pahtli vuugi äärtes maha. jääb vägaõhuke kiht pahtlit aint. sama õhuke kui tõmbad mingi kriipsu krundi peal täis. peale teist kihti lasen ka kolmanda kihi igaks juhuks, et pärast ei oleks üllatust, et oi kuskil ikka jäi kumama. ja siis lihvin ääred tasaseks. nende äärte lihvimisega pole ju midagi hullu kui oled korralikult vuugi ääred ära silunud. ja siis krunt ja ongi kõik. algul tegin ise kah alati lauspahtlit ja siis proovisin ilma teha. ja voila, kõvasti kiirem töö! ja kvaliteet kah samasugune. sest mõtle nüüd loogiliselt, värvi ära kipsitükk või pahtliga kipsitükk( mõlemad ilma muhkude ja aukudeta) ja sa ei tee ju vahet mis seal all. mõlemad siledad ja tasased. lauspahtliga on muidugi vähem lihvimist, kuid samas lauspahtli panek minu arust sama aeganõudev kui vuugiäärte lihvimine. eriti kui pole suuri seinu. aga ise panen mudugi kah vahest laupahtlit olude sunnil... manowar võib kontakti võtta kui huvitab siis see kipssein ilma lauspahtlita, et milline välja siis näeb :grin:
Isetean
külaline

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Manowar kirjutas:Ei ole sellist asja nagu, korralik kips, vbla 10% kogu tööst on korralikult paigaldatud kips, mis ei ole muljutud või kraabitud, vuukidele peab tulema niikuinii 3 kihti pahtlit, koos Silotega ja hiljem on lihtne lihvida kogu pinda, mitte kõiki vuugi ääri nühkida tasa plaadiga, kui teha kipsile lauspahtel, seepärast teen ka ise alalti lauspahtli, ei teki kunagi küsimust, kas lauspahtliga või ilma!
:good:
werta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 27 Mai 2008, 20:09
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas werta »

Kui giprox pahteldate üks kord ja kohati... aga kuidas teete pahteldust krohvitud seinale?
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

Ilmselt on see igavana teema, kas lauspahtliga või ilma ja ilmselt vaieldakse selle üle veel kaua...

Mina tõmban tavaliselt kipsile lauspahtli peale, kuna ei viitsi nühkida nii palju ja mõtetult ning reeglina on kipsi pind ikkagi küllalt kahjustatud, hakka pärast iga kriipsu ja augukest üle tegema. Hiljem on ka vähem parandusi vaja teha. Lauspahtelduse plussiks võin öelda veel seda, et kui värvimiseks läheb siis võib mõnikord juhtuda, et värv hakkab läbi kumama (sõltub värvi toonist muidugi) sest erinevad materjalid imavad erinevalt värvi sisse.

Eks iga mees kiida ikka oma kuulipritsi. :D Lõppudelõpuks ei käi maalridöö rangelt piiritletud reeglite järgi vaid palju asju tehakse nii nagu ollakse lihtsalt harjunud, tähtis on, et lõpptulemus oleks kvaliteetne.

Ainult sellest ei saa ma aru miks on vaja kips enne Agvastopiga üle tõmmata. :shock: Mõtetu raiskamine ja ajakulu. Kui hakata tegema kõike selle järgi mis kuskil pakendil kirjas on siis... No ma ei tea.
Viimati muutis mrWilson, 06 Juul 2008, 00:37, muudetud 2 korda kokku.
Külaline
külaline

Re: Siseviimistluse hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Küsimus kõigile TÖÖLISTELE kes töötavad mõne firma all. Palju praeguse seisuga töölisele firmad maalritöö eest maksavad, olen kuulnud lausa 40 eek m2'sest hinnast :shock: Kas suudab mõni firma veel näiteks 70-80 eek'i maksta?
Vasta