Isevalguva tasandussegu segamine

Nuti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Mai 2024, 02:24

Isevalguva tasandussegu segamine

Lugemata postitus Postitas Nuti »

Kas kellelgi on kogemusi, saab käsitsi, ilma miksrita 5kg segu piisavalt ühtlaseks segada või peab ikka rendist läbi käima ja õiged tööriistad rentima? Tänan!
A23
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 240
Liitunud: 05 Mär 2023, 01:06
On tänanud: 12 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Isevalguva tasandussegu segamine

Lugemata postitus Postitas A23 »

Nuti kirjutas: 17 Mai 2024, 02:32 Kas kellelgi on kogemusi, saab käsitsi, ilma miksrita 5kg segu piisavalt ühtlaseks segada või peab ikka rendist läbi käima ja õiged tööriistad rentima? Tänan!
Ma ise tegin drelliga, sinna otsa käiv vispel vist maksis mõni Eur, odavam kui laenutusest koos minekuks - tulekuks kuluva ajaga. (Drell oli küll võimsamat sorti, pika käepidemege teise käe jaoks.) Aga pakun, et saaks ka käsitsi, kuigi pole proovinud.
kaimagk
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 566
Liitunud: 02 Juun 2010, 17:53
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Isevalguva tasandussegu segamine

Lugemata postitus Postitas kaimagk »

Mina saan aru et inimesel pole drelli kui ‘ sellist’, aga jah, selle 5 kg segab puu-pulgaga ära küll.
Nuti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Mai 2024, 02:24

Re: Isevalguva tasandussegu segamine

Lugemata postitus Postitas Nuti »

kaimagk kirjutas: 17 Mai 2024, 11:04 Mina saan aru et inimesel pole drelli kui ‘ sellist’, aga jah, selle 5 kg segab puu-pulgaga ära küll.
Drell on olemas küll, aga see vist oli liiga lihtne lahendus, et ei tulnud selle peale :)

Aga tänud vastajatale :)
Nuti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Mai 2024, 02:24

Re: Isevalguva tasandussegu segamine

Lugemata postitus Postitas Nuti »

Üks küsimus veel. On vaja valada 1,5 m2 põrand, mille keskel on 0,5-1 cm sügavune auk, selline 20x20 cm. Kas peaks enne selle augu täis valama, laskma kuivada ja siis ülejäänud põrand või pole vahet, võib terve põranda korraga valada, kuivamisel ei teki mõrasid, ebatasasusi vms?
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1241
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 54 korda

Re: Isevalguva tasandussegu segamine

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Segukotil kirjas vahemik mitu mm tootja valada lubab. isiklikult mina probleemi ei näe ja valaks korraga. Kindlasti loe kasutusjuhend läbi ja järgi seda - ka isevalguvaga saab ebatasasusi tekitada kui ikka väga valesti teha (olen ise näinud kui mu ülemus valas lohu põrandas nii, et pärast oli muhk selle koha peal ja mina pidin selle põranda pärast suure plaadiga plaatima, jube)
Nuti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Mai 2024, 02:24

Re: Isevalguva tasandussegu segamine

Lugemata postitus Postitas Nuti »

RaJy kirjutas: 19 Mai 2024, 17:31 Segukotil kirjas vahemik mitu mm tootja valada lubab. isiklikult mina probleemi ei näe ja valaks korraga. Kindlasti loe kasutusjuhend läbi ja järgi seda - ka isevalguvaga saab ebatasasusi tekitada kui ikka väga valesti teha (olen ise näinud kui mu ülemus valas lohu põrandas nii, et pärast oli muhk selle koha peal ja mina pidin selle põranda pärast suure plaadiga plaatima, jube)
Valasin korraga, toimis küll, tänan :)
Vasta