Betoonplaadi valamine

dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 54 korda

Re: Betoonplaadi valamine

Lugemata postitus Postitas dumbuser » 30 Juun 2019, 12:40

Ikka veel pole peller valmis või ? Sa saad raudselt Guinnessi raamatusse oma häda kinni hoidmise ajaga.

Urmas
autodidakt
On tänanud: 128 korda
On tänatud: 209 korda

Lugemata postitus Postitas Urmas » 30 Juun 2019, 18:24

T25 kirjutas:
30 Juun 2019, 12:00
Rahva huvi ei ole eriti suur selle vastu, sa oled enam vähem ainus, kes huvi tunneb.
Millest selline tagasihoidlikkus? Kui vaid kogu Eestimaa rahvas saaks meedia kaudu teada, siis oleks huvi suurem kui kunagise Toompeal asuva miljoneid(EEK-s) maksnud välipeldiku vastu. Õhtulehe Anu Saagim kutsuks hommikusöögile või tuleks ise vahuveiniga kohale, kindlasti Kroonika, Nelli Teatajagi pole välistatud, Maahommiku saade teeks 20 minutilise lõigu jnejne ... ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252

heixx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
On tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas heixx » 30 Juun 2019, 21:36

Urmas kirjutas:
30 Juun 2019, 18:24
T25 kirjutas:
30 Juun 2019, 12:00
Rahva huvi ei ole eriti suur selle vastu, sa oled enam vähem ainus, kes huvi tunneb.
Millest selline tagasihoidlikkus? Kui vaid kogu Eestimaa rahvas saaks meedia kaudu teada, siis oleks huvi suurem kui kunagise Toompeal asuva miljoneid(EEK-s) maksnud välipeldiku vastu. Õhtulehe Anu Saagim kutsuks hommikusöögile või tuleks ise vahuveiniga kohale, kindlasti Kroonika, Nelli Teatajagi pole välistatud, Maahommiku saade teeks 20 minutilise lõigu jnejne ... ;)
Milleks selline iroonia? Või arvad, et oled foorumis aasta naljanina?? Nagu väiksed lapsed kes elavad ennast välja kui keegi teeb midagi teistmoodi.

T25
Korralik postitaja
Korralik postitaja
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas T25 » 30 Juun 2019, 21:57

Tegelt Urmase postitused on tõesti ka naljakad, kuid teinekord üksteisele vastukäivad. Mul meenub üks teema, kus üks mees lasi toa värskendusremonti teha ja arve tuli ca 30000 euri. Siis Urmas kiitis takka, et see ongi kapitalism ja kõik on õige. Mulle aga tundub selline summa ikka mõttetu raiskamine toa värskendamise eest. Selle kõrval minu 250 euri betoonplaadi betooni peale tundub köömes.

Urmas
autodidakt

Lugemata postitus Postitas Urmas » 30 Juun 2019, 22:06

T25 kirjutas:
30 Juun 2019, 21:57
Tegelt Urmase postitused on tõesti ka naljakad, kuid teinekord üksteisele vastukäivad. Mul meenub üks teema, kus üks mees lasi toa värskendusremonti teha ja arve tuli ca 30000 euri. Siis Urmas kiitis takka, et see ongi kapitalism ja kõik on õige. Mulle aga tundub selline summa ikka mõttetu raiskamine toa värskendamise eest.
Kui tellija on nõus maksma värkendusremondi eest 30 000€ ja töövõtja jaoks ei ole see vähe, siis tähendab see seda, et mõlema jaoks oli tol hetkel hind õiglane, mitte, et tellija tuleb tagantjärgi foorumisse virisema, et maksin vist natuke palju.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252

T25
Korralik postitaja
Korralik postitaja

Lugemata postitus Postitas T25 » 30 Juun 2019, 22:32

Kui tellija on nõus maksma värkendusremondi eest 30 000€ ja töövõtja jaoks ei ole see vähe, siis tähendab see seda, et mõlema jaoks oli tol hetkel hind õiglane, mitte, et tellija tuleb tagantjärgi foorumisse virisema, et maksin vist natuke palju.
Minu arust oli asi nii, et mees võttis heas usus firma tööd tegema eelnevalt hinnas kokku leppimata ja kui asi valmis sai , siis visati kirves näkku. Mees maksis muidugi vastu vaidlemata ära, mis sul enam teha on, kuid hiljem hakkas huvi tundma, et kui palju sealt siis tööline ka raha sai ja tuli välja, et tööline sai ikka ca 5 euri tunnis, aga boss lükkas kena kasumi taskusse. Mul pole kahju, kui keegi kuskil kasumit teenib kõvasti, aga see on ehe näide, kui pillavalt kapitalism ressurssidest läbi jookseb. Hiinas näiteks on valmis ehitatud suures kasumiteenimise tuhinas terveid megalinnu, kus ei ela peaaegi ühtegi inimest. Vot sulle siis kapitalismi suurt efektiivsust.

Urmas
autodidakt

Lugemata postitus Postitas Urmas » 01 Juul 2019, 18:06

T25 kirjutas:
30 Juun 2019, 22:32
Minu arust oli asi nii, et mees võttis heas usus firma tööd tegema eelnevalt hinnas kokku leppimata ja kui asi valmis sai , siis visati kirves näkku.
Ära aja lolli juttu! Tänapäeval ei palka mitte keegi mitte midagi tegema ilma enne hinnas kokku leppimata. Ja kui olidki sellised eelkokkulepped, et maksab siis kui asi valmis, siis arvan, et töövõtja veel vähe küsis. Ju töövõtjal oli südametunnistus veel olemas. Tead seda ütlemist, et lollidelt tulebki raha ära võtta. ;)

T25
Korralik postitaja
Korralik postitaja

Lugemata postitus Postitas T25 » 01 Juul 2019, 20:46

Ära aja lolli juttu! Tänapäeval ei palka mitte keegi mitte midagi tegema ilma enne hinnas kokku leppimata.
Mina olen ja mul on seni õnneks läinud. Elektrik näiteks lõpetas korteris elektritööd ja kõik sujus normaalselt. Ei visanud kirvest näkku, kuigi mainis, et see on vist viimane betoonikas, mida ta teeb. Tähtis on leida normaalne töömees ja sellega võib tõesti raskusi tekkida tänapäeval.

Vasta