Kes paigaldaks fassaadi?

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
külaline1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Apr 2007, 11:51

Kes paigaldaks fassaadi?

Lugemata postitus Postitas külaline1 »

Sooviksin teada palju läheb maksma 320m2 maja fassaadi panek (vill,tuuletõke ja plastik)? Materjal olemas.
Maja asub Järvamaal Paides.

Tänud.
IVO
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Apr 2007, 08:43

frassaad

Lugemata postitus Postitas IVO »

kui huvi on paigaldan ära ..200 ,- krooni ruudult 5055442
IVO
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Apr 2007, 08:43

Re: Kes paigaldaks fassaadi?

Lugemata postitus Postitas IVO »

külaline1 kirjutas:Sooviksin teada palju läheb maksma 320m2 maja fassaadi panek (vill,tuuletõke ja plastik)? Materjal olemas.
Maja asub Järvamaal Paides.

Tänud.
kui huvi on paigaldan ära ..200 ,- krooni ruudult 5055442
olen üks
külaline

Lugemata postitus Postitas olen üks »

kuidagi vähe ei ole see 200 ruut, kui sa oled korralik töömees siis peaks ju sul sellise hinnaga tööd nagu putru olema( palju), ise ma ei ole reeglina alla 250 krooni ruut pole nõus mõtlemagi.
Aga jah eks igaüks teab palju ta töö väärt on.
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

alati paneb mõtlema hinnapakkumine ilma et oleks isegi küsinud mitmekordne maja on :) vat ütled oma 200 eeku ja kohale tulles avastad et maja on 15X15 m ja 20 m kõrge kus on miljon pisikest akent sees ja samapalju rõdusid või mis iganes :P
200 võib ok olla juhul kui madalad seinad, aknaid pole, materjal tööriistad ja kõik muu muretseb tellija, objekt on kodule lähedal ja mingeid probleeme pole :)
Alati on alternatiivlahendus!
wert
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 14 Dets 2006, 12:36

Lugemata postitus Postitas wert »

mitte ükski firma ei maksa alla 200 krooni ruudult töö eest, kas sa ei mõtle, et kasulikum oleks sul minna tööle firmasse kes pakub sulle püsivat tööd ja ostab tööriistad, mitte ära tule siis inimestele kärbseid pähe ajama. ma vaatan, et sa teed üle eesti 200 eek ruut.
mark
külaline

Lugemata postitus Postitas mark »

töö tehtud.korralikult ja kiirelt 200- m2. tegi Ivo ,AITÄH. :)
Mees1234
külaline

Lugemata postitus Postitas Mees1234 »

tundub et mulli ajajateks olete just teie ise...
iiritarts
külaline

Re: kah ehitajad

Lugemata postitus Postitas iiritarts »

numan kirjutas:alati paneb mõtlema hinnapakkumine ilma et oleks isegi küsinud mitmekordne maja on :) vat ütled oma 200 eeku ja kohale tulles avastad et maja on 15X15 m ja 20 m kõrge kus on miljon pisikest akent sees ja samapalju rõdusid või mis iganes :P
200 võib ok olla juhul kui madalad seinad, aknaid pole, materjal tööriistad ja kõik muu muretseb tellija, objekt on kodule lähedal ja mingeid probleeme pole :)
Paneb imestama selline iba ,et tööriistad peab ka tellija teile tooma!Teeb siis ise tööka ära milleks teid veel ?
(ehitanud 15 a.igalpool)
Vasta