Soodapuhastuse järgsed tööd

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
ajutine x
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:16
On tänanud: 2 korda

Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas ajutine x »

Palkmajale soodapuhastus tehtud, nüüd oleks tarvis puhastada palgid seest ja väljast tolmuimeja, puhuri vms. , pinda kokku 165 ruutmeetrit. Seejärel värvida üle ühe korra väljast Pinotex Grandega( 80 ruutmeetrit) ja seest peitsida 85 ruutmeetrit, peits ja värv olemas. Pintsel ja lühike redel Teie poolt. Alustada võiks kohe kui ilmad lubavad...Ootan hinnapakkumisi sõnumi vormis tel. 5572705.
Objekt asub Harjumaal Kuusalust ca 10km Leesi poole.
officer
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 500
Liitunud: 19 Jaan 2014, 09:19
On tänanud: 19 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas officer »

...tavaliselt tehakse seda survepesuriga?
ajutine x
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:16
On tänanud: 2 korda

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas ajutine x »

Väga võimalik, kahjuks pole ma naisterahvana asjaga kursis...
fgh
külaline

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas fgh »

Vabandage kui soodapritsi puhast puupinda hakkate survepesuriga puhastama, siis palun hoidke sellest tööst eemale!
ajutine x
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:16
On tänanud: 2 korda

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas ajutine x »

Tänan, fgh! Kas see tähendab et survepesur ei sobi palkide puhastamiseks soodast?
Külaline
külaline

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ajutine x kirjutas:Tänan, fgh! Kas see tähendab et survepesur ei sobi palkide puhastamiseks soodast?
väljast võib vabalt sooda maha pesta või lasta vihmal seda teha, seest on mõttekam lihtsalt kokku pühkida ja pinnad tolmuimejaga üle käia. sooda lahustub vees ära
ajutine x
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:16
On tänanud: 2 korda

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas ajutine x »

Tegu suure läbimõõduga ümarpalkidega, neid vist lihtsalt tolmuimejaga puhtaks saada ei ole võimalik, või kuidas?
Külaline
külaline

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ajutine x kirjutas:Tegu suure läbimõõduga ümarpalkidega, neid vist lihtsalt tolmuimejaga puhtaks saada ei ole võimalik, või kuidas?
ei saa olla nii "naisterahvas" , et ei tea kuidas hari ja tolmuimeja toimivad , koristamine on lihtne ja robustne töö millega saab igaüks, kellele käed küljes, hakkama. Pole tähtis kas sa pühid põrandat, palki, lage, seina jne jne tolm eemaldub pindadelt ikka samamoodi.
ajutine x
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:16
On tänanud: 2 korda

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas ajutine x »

Ei peaks olema ka nii "meesterahvas" et hakata siin mulle mingeid tobedaid märkusi tegema...Kuidas Teie märkus seondub teemaga, ei saa aru...?! Loodan väga et Te mulle enam vastust ei kirjuta...
Külaline
külaline

Re: Soodapuhastuse järgsed tööd

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ajutine x kirjutas:Ei peaks olema ka nii "meesterahvas" et hakata siin mulle mingeid tobedaid märkusi tegema...Kuidas Teie märkus seondub teemaga, ei saa aru...?! Loodan väga et Te mulle enam vastust ei kirjuta...
naljatilk, lollile küsimusele on alati varuks loll vastus ja ei tasu solvuda. Harja ja tolmuimejaga saab palgi väga hästi puhtaks, palgi suurus ei mängi selle juures rolli.
Vasta