Kas 1000 kr rm-i eest korteri remondil on palju küsitud?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
K
külaline

Kas 1000 kr rm-i eest korteri remondil on palju küsitud?

Lugemata postitus Postitas K »

Kui mees teeb ära köik, alates seinte lammutamisest kuni siseviimistluseni.
wert
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 14 Dets 2006, 12:36

Lugemata postitus Postitas wert »

Kui selle hinna sisse kuulub uue põranda ehitus, naturaalparketi panek, uus elektriprojekt, uute juhtmete pistikute panek, täismäng vannitoa torustiku vahetus, akende-uste vahetus, kui on ahiküttega korter siis uus ahi ei teeks ka halba, kui on keskküttega korter siis uute radikate panek, seina värvimine, või väike maaling seina peale, mustriga tapeet, kui vannituppa mosaiikplaadid ka panna. Midagi jäi mul kindlasti veel 2 silmavahele. Ma arvan, et 1 tuhat krooni ruutmeeter peaks siis normaalne olema, kui mees veel sellepealt makse ka maksab. Ma arvan, et kõige õigem oleks kui keegi tuleks ja vaataks korteri üle ja ütleks siis tööhinna, mitte mingid tonna ruut mehed.
K
külaline

Lugemata postitus Postitas K »

Selle hinna sisse käib köik eelpool nimetatu. Kes oleks see keegi, kes peaks tulema korterit üle vaatama? Tänan vastuse eest!
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vaevalt Sul selle hinna eest keegi korterit üle vaatamagi tuleb. Tahta ju võib, aga... Kulla inimene, ainuüksi ahi ise läheb Sul 40-50, pluss vannituba, mis siis veel tubadele järgi jääb?
virgo777
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Jaan 2007, 12:50
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas virgo777 »

Kui keegi teeks kõiki neid eelnimetatud töid hinnaga 1000.- ruut ja veel kvaliteetselt, siis tahaks seda imemeest näha. 50-70m2 korteri remondi hind kipub sinna 75-120k kanti. Seega usun, et peaks arvestama ca 1500-2000m2 hinnaga.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

K, ehk loeksid ikka ise üles, mida vaja on? Kui "köik eelpool nimetatu", siis werti loetelus on nii ahi kui ka radikad. On tõesti mõlemaid vaja?
Võiks ikka väheke ise ka vaeva näha. Pane kirja, millest seinad on ja mis nendega tegelikult teha vaja (lammutamine?). Mis põrand hetkel on ja mida sellega teha jne. Wert poolt loetletud tööde nimekirjas on hulga asju, mida enamasti korteris pole vaja teha (uus elektriprojekt, ahi) - loetelu on koostatud ilmselt põhimõttel "kõige hullem variant".
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
wert
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 14 Dets 2006, 12:36

Lugemata postitus Postitas wert »

2korda2 kirjutas:K, ehk loeksid ikka ise üles, mida vaja on? Kui "köik eelpool nimetatu", siis werti loetelus on nii ahi kui ka radikad. On tõesti mõlemaid vaja?
Võiks ikka väheke ise ka vaeva näha. Pane kirja, millest seinad on ja mis nendega tegelikult teha vaja (lammutamine?). Mis põrand hetkel on ja mida sellega teha jne. Wert poolt loetletud tööde nimekirjas on hulga asju, mida enamasti korteris pole vaja teha (uus elektriprojekt, ahi) - loetelu on koostatud ilmselt põhimõttel "kõige hullem variant".
Ma kirjutasin, et kui on ahiküttega korter siis ahi, kui keskküttega korter siis radikad. K kirjutasju, et kõik tööd. Ise ma korterite remondiga ei tegele
Vasta