Valez666 postitused

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10955
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Austet Veebimeister, Jaan, Tom, Hiid , Kaidi87 ja Kristel!

Viide search.php?author_id=14125&sr=posts

Palun lugege mõttega läbi see viide kogu mahus ja selgitage mulle, millise(d) kasuliku(d)mõttetera(d) Te leidsite Valez666 kirjutistest! Äkki on viga minus, et ei ole suutnud üle 5(viie) normaalse kommentaari leida?

Olen väikselt ka kimbatuses! Nimelt ei oska/suuda ma Valez666 kirjutatud sügavasisulisi tarkusi rakendada ei tööalaselt ega eraeluliselt. Aidake, juhendage, suunake mind, palun!

Ootan kannatamatu põnevusega Teie arvamust siia teemasse või kui siia ei julge, võib ka minu PS-le oma arvamuse saata.


Tervitustega,

Urmas

Väike vahelugemine ülalkõnetatutele.

Reeglid postitamisel
Ehitusfoorum.com keskkonnas on keelatud postitada postitusi-kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele, s.o kommentaarid, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, õhutavad vaenu, kutsuvad üles ebaseaduslikule tegevusele jne. Ehitusfoorumi administraatoril on õigus sellised kommentaarid kustutada.
Samuti on foorumi Administraatoritel ja moderaatoritel õigus muuta kasutajate postitusi, kui need on vastuolus foorumi reeglitega.
Administraatoritel on ka õigus liigutada postitusi uue teema või alafoorumi alla, kui vestlus on teemast kõrvale kaldunud. Samuti, juhul, kui ühte teemat on kopeeritud mitmesse alafoorumisse, kustutatakse kõik peale ühe.
Enne kui postitad, kasuta otsingut, kuna tihtipeale on sama teema juba püstitatud ja sa võid oma küsimuse samal teemal sinna alla esitada.
NB! Ostu-müügi teemat saab upitada muutes viimast postitust teemas.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Paistab nooremapoolne, eesti keskmine ehitaja, kes aegajalt üle väikese lombi käib. Sa pole selliseid varem trehvanud või? :P
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Hiid kirjutas:Paistab nooremapoolne, eesti keskmine ehitaja, kes aegajalt üle väikese lombi käib. Sa pole selliseid varem trehvanud või? :P
Hiid sa isegi oled mind kohanud elujooksul. Aitahh neutraalse arvamuse eest
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Isiklikult arvan et ummik on t2ielik v6hik ja halturtsi mees. Hiiekas kas sa ei m2leta et ummik alles natsa aega tagasi kysis et kuda ja mix tal akna mehed lasid vahtu v2lja punnitamiseni mille peale ummik ei julgend vahtu loigata sest see oleks nii t66 kui akna garantii rikkund.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10955
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Hiid kirjutas:Paistab nooremapoolne, eesti keskmine ehitaja, kes aegajalt üle väikese lombi käib. Sa pole selliseid varem trehvanud või? :P
Mõne üksikuga, aga mitte sellist äärmust. :) Ju on minu ehitajatest tutvusringkond, kelledega erinevatel objektidel suhelnud, natuke teistmoodi mõtlemisega.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Ummik sinu sarnaseid debiilse m6tteviisiga vendi ongi raske leida kes sinu sarnaselt sproti kaane avajaga n6uka aegseid v2rve avavad ja sinu heakskiidul ka seina m22rivad4
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Teeme asja lihtsamaks
Manowar kas sa suudad vastata j2rgnevatele kysimustele ei/jah vormis

1. Kes oskab pahteldada, pahteldab kipsplaadi sisenurga ilusaks nii et lihvimine on praktiliselt olematu?
2. Kes pahteldada oskab pahteldab selle sise nurga nii et seal ei ole ka mitte mingeid krasse ega auke mis veel vajavad fiximist
3. kui pahteldada oskad siis on see nurk ka terav pahteldatud kujul enne lihvimist
4. Akryylimine kipsplaadi nurka ei ole vajalik, nurga fiximise eesm2rgil, sedasi arvab ainult mitte pahteldada oskav maaler

Kui leidsid et sa suudad vastata k6igile 4jale kysimusele JAH siis ei ole asi k6ige hullem. Kui sa suutsid vastata 2ele kysimusele JAH siis oled sa t2iesti arvestatav maaler juba eesti m6istes, Kui sa ei oska ega soovi vastata yhelegi kysimusele JAHH vastusega siis on tegemist kaunis t6sise vaimse puudega mille symptomid sarnanaevad Manowari sugusele kodukootud maalrile

Manowar leiab ja vastab neile kysimsutele ju j2rgnevalt, nurk ei ole kunagi pahteldatud ega olegi v6imalik pahteldada teravaks, nurga lihvimine on kohutavalt aega n6udev raske tegevus, nurga parandamis fiximis ja teravdamis/ymardamis eesm2rgil kasutab Manowar akryyli nurgas, ja kiidab ka teistele et nii saab parem.

Sellise maalri juttu kes ei suuda ja ei oska nurka pahteldada vaid haarab akryyli j2rele, on raske ju t6siselt v6tta? Need konkreetsed kysimused on p6him6tteliselt Manowari enda tsitaadid.
Vist leidsime yhe reeturi j2lle voi mis?
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Valez666 kirjutas:Sellise maalri juttu kes ei suuda ja ei oska nurka pahteldada vaid haarab akryyli j2rele, on raske ju t6siselt v6tta?
Valez, oleksid sa kübetki kasulikku kooliharidust saanud, oleks sulle selge dialektilise materialismi põhitees, et iga nähtus muutub arengu tulemusel iseenda vastandiks.

See tähendab lihtkeeles seda, et see, mis on tõde täna, ei ole seda teps mitte homme.

10 aastat tagasi ei leidnud sa gyproci plaadi paigaldusjuhenditest plaadiservade akrüülimisest sõnagi, nüüd aga on see etapp seal ilusasti kirjas.

Põhjus ei ole mitte nurkade pahteldamisoskuses (nagu su postitus vihjab), vaid konstruktsiooni vajumises ehitusjärgsetel aastatel.
Pahtlisse tekib pragu kohe peale vajumise algust, akrüül anna "ajapikendust".

Praod aga tuleb garantiikorras ju parandada ...
Külaline
külaline

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ma saan aru, et administraatorid vaikivad, ehk sisuliselt kiidavad laps trolli tegevuse siin heaks või lausa soosivad sellist laamendamist?
Kas selline sigatsemine on lubatud klikkide eesmärgil ja see jääbki selle foorumi tasemeks või on selleks muud põhjused, et foorumlased peavad (ja jäävadki) lugema argumente "debiilse m6tteviisiga vend", "t6sise vaimse puudega" jne?
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Madis kui akryyl alles viimase 10ne ilmselt rohkem 5aasta jooksul alles gyproci juhendile tekkis, siis on kindlasti vara r22kida mida see akryyl seal 10ne aasta p2rast tegema hakkab. Yhes6naga see et ta akryyli kasutus t2nase p2eva seisuga kuskil arengumaa tootejuhendil figureerib, ei t2henda et ta seal ka edaspidi j2rgneva 10ne aasta p2rast on. Selles ma olen enam v2hem kindel et akryyl sul seal juba ammu rapetab nurgas 10ne aasta p2rast.

Manowar ei maininud kordagi vajumis ja nurga pidamis probleeme, vaid mainis probleeme nagu nurga teravus, lihvimise lihtsus, kergem nurka viimistleda ja tulemus saab parem isegi ymardatud kujul niioelda.
Mitmele kysimusele sa Matu siis jahh vastasid ma pakun et 2 Jahh vastust, et yhes6naga eesti oludes juba t2iesti arvestatav, tipp tegija

Manowar armastab nurka panna ka paber teipi, seda me kuulsime, aga tookord ta ei vastanud minu esitatud kysimusele kas akryyl k2ib siis teibi alla peale, lihvimis eelselt j2rgselt, krundi voi v2rvi eelselt voi j2rgselt?

Nurk sellisel ymardatud kujul ilma paber teibita kindlasti ei vasta t2nase p2eva seisuga eestis TEHASE KVALITEETI RAIUMISE klassi.

Aga eesti maaler ju 4ja JAHH vastust ei suuda koguda
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Külaline kirjutas:Ma saan aru, et administraatorid vaikivad, ehk sisuliselt kiidavad laps trolli tegevuse siin heaks või lausa soosivad sellist laamendamist?
Kas selline sigatsemine on lubatud klikkide eesmärgil ja see jääbki selle foorumi tasemeks või on selleks muud põhjused, et foorumlased peavad (ja jäävadki) lugema argumente "debiilse m6tteviisiga vend", "t6sise vaimse puudega" jne?
Urmas suured t2nud et sa mulle minu isikliku foorumi niioelda tekitasid,
Mix sa sisse ei logi kas sa t6esti arvasid et suudad j22da anonyymseks, sinu vinguv k6neviis on ju ilma sisselogimatagi 2ra tuntav

ja vastus sinu kysimusele kaua peab? niikaua kuni viitsid lugeda niikaua loed Ummik me oleme siin sinu vingumist lugenud lehekylgede kaupa, oled siin saand oma nisan2plikke v6imeid t2estada kyll ja kyll, sproti kaane avaja muidugi oli tase.

Urmas ma just lugesin sinu akna probleemi ajaviiteks l2bi, soovitaks sul sinu enda soovitusi j2rgida, kaeba kohtusse oma akna probleemiga,
mix sa tahad siin meiega lammast m2ngida foorumis ja veelgi vinguda, kaeba kohtusse kohus otsustab, ega sa muidu oma akna kallal vingumist ei l6peta ja syda rahu ei anna sulle.

k6igil t66del on garantii ju eestis 2 aastat nagu sa v2idad selline igavene tehase garantii mis igal juhul k6ike katab nagu v6lu kepike.
Mix sa siis nyyd selle garantii p2rast surid seal
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Valez666 kirjutas:Teeme asja lihtsamaks
Manowar kas sa suudad vastata j2rgnevatele kysimustele ei/jah vormis

1. Kes oskab pahteldada, pahteldab kipsplaadi sisenurga ilusaks nii et lihvimine on praktiliselt olematu?
2. Kes pahteldada oskab pahteldab selle sise nurga nii et seal ei ole ka mitte mingeid krasse ega auke mis veel vajavad fiximist
3. kui pahteldada oskad siis on see nurk ka terav pahteldatud kujul enne lihvimist
4. Akryylimine kipsplaadi nurka ei ole vajalik, nurga fiximise eesm2rgil, sedasi arvab ainult mitte pahteldada oskav maaler

Kui leidsid et sa suudad vastata k6igile 4jale kysimusele JAH siis ei ole asi k6ige hullem. Kui sa suutsid vastata 2ele kysimusele JAH siis oled sa t2iesti arvestatav maaler juba eesti m6istes, Kui sa ei oska ega soovi vastata yhelegi kysimusele JAHH vastusega siis on tegemist kaunis t6sise vaimse puudega mille symptomid sarnanaevad Manowari sugusele kodukootud maalrile

Manowar leiab ja vastab neile kysimsutele ju j2rgnevalt, nurk ei ole kunagi pahteldatud ega olegi v6imalik pahteldada teravaks, nurga lihvimine on kohutavalt aega n6udev raske tegevus, nurga parandamis fiximis ja teravdamis/ymardamis eesm2rgil kasutab Manowar akryyli nurgas, ja kiidab ka teistele et nii saab parem.

Sellise maalri juttu kes ei suuda ja ei oska nurka pahteldada vaid haarab akryyli j2rele, on raske ju t6siselt v6tta? Need konkreetsed kysimused on p6him6tteliselt Manowari enda tsitaadid.
Vist leidsime yhe reeturi j2lle voi mis?
Ei hakka sinu küsimustikule vastama, minu töö räägib enda eest, sina säästa oma hapnikku naise täispuhumiseks!
Viimati muutis Manowar, 22 Sept 2014, 01:08, muudetud 1 kord kokku.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Me teame k6ik juba v2gagi h2sti millist halturtsi eesti maalrid suudavad kokku keerata, seega v6ib j2reldada et me teame ka seda millest sinu t66 r22gib. Ma arvan et mai pinguta yle kui sinu kokku keeratud k2kki akryyl koogi kogumikuks nimetan
Külaline
külaline

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Moded, mis on selle trolli mõte siin keskkonnas?
mnjahh
külaline

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas mnjahh »

Valez-könn-halturtsik, kle, millal sind üleüldse puurist välja lasti?

Ma olen Ummiga kohtunud - ta on kõige asjatundlikum, ausam ja korrektsem siseviimistleja (ca 10 tk tean selle ala tegelasi).
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Külaline kirjutas:Moded, mis on selle trolli mõte siin keskkonnas?
ahjufoorum on samalaadset plaginat täis, kus võitlevad austatud meistrid, kes ammugi täiskasvanud.
Kui mõnest väljendist siin mööda vaadata, siis ei ole tegemist ju muuga, kui erinevate kultuuride konfliktiga :mrgreen:
Vaidluses selgub tõde :thumbsup:
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

mnjahh kirjutas:Valez-könn-halturtsik, kle, millal sind üleüldse puurist välja lasti?

Ma olen Ummiga kohtunud - ta on kõige asjatundlikum, ausam ja korrektsem siseviimistleja (ca 10 tk tean selle ala tegelasi).
mai taha teadagi kes need ylej22nd 10 tk olid, keda sa ummikuga v6rdled, t6en2oliselt madis64, antonsi, manowar jne
T2ielik dream team nagu
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Valez666 kirjutas:Me teame k6ik juba v2gagi h2sti millist halturtsi eesti maalrid suudavad kokku keerata, seega v6ib j2reldada et me teame ka seda millest sinu t66 r22gib. Ma arvan et mai pinguta yle kui sinu kokku keeratud k2kki akryyl koogi kogumikuks nimetan
Ma arvan ka, et ei pinguta üle, kui sind käsisoolovirtuoosiks nimetan...ära solvu, raskel ajal on kärbes ka liha ja pe...e laululind.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Külaline
külaline

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hiid kirjutas:
Külaline kirjutas:Moded, mis on selle trolli mõte siin keskkonnas?
ahjufoorum on samalaadset plaginat täis, kus võitlevad austatud meistrid, kes ammugi täiskasvanud.
Kui mõnest väljendist siin mööda vaadata, siis ei ole tegemist ju muuga, kui erinevate kultuuride konfliktiga :mrgreen:
Vaidluses selgub tõde :thumbsup:
Ahjufoorumis pole tükk aega midagi harivat lugeda olnud, arusaamatuks jääb, miks laseb foorumikeskkond kahe mehe ärapanemist tirazeerida, seda mõttetut jutuvada tehku nad ka omavahel meiliteel.
Sama juhtub siin, jäävadki Valez666 laadsed siia lärmama, ei tule ükski mõistlik siia argumenteerima ja persesaatmist ootama, milleks?

Teistes foorumites sellist laamendamist ei toimu, korra loomine oleks elementaarselt ja lihtne, millegipärast pole seda soovi siin üldse näha?
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Lisan ka oma kaks kopikat, et tundub tõesti, et lisaks ahjufoorumile tuleb ühe oina pärast ka see alagrupp nüüd "kinni panna"...
vanaema on sul veteran...
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Hiid kirjutas: Vaidluses selgub tõde :thumbsup:
Saab siis näha kes soovib siin midagigi teemakohaselt piuksatadagi kui ootamas on "kuradi pede, suka, alkass, jne" "tiitlid".
Külaline
külaline

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hiid kirjutas: :mrgreen:
Vaidluses selgub tõde :thumbsup:
Ütles juba Sokrates; ära vaidle inimesega keda ei huvita tõde.
maik
:jooma
Külaline
külaline

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rokikas kirjutas:
Hiid kirjutas: Vaidluses selgub tõde :thumbsup:
Saab siis näha kes soovib siin midagigi teemakohaselt piuksatadagi kui ootamas on "kuradi pede, suka, alkass, jne" "tiitlid".
Hiid vaatab lihtsalt "mõnest väljendist siin mööda" kui teda peaks pidevalt "hellitus" väljenditega kostitatama ja argumenteerib vapralt edasi :banghead:

Nimetada sitaloopimist tõe selgitamiseks, keegi võiks mõtestada, mis tõde seal ahjufoorumis siis viimasel aja selgunud on?
Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 14 Mai 2014, 10:02
On tänanud: 1 kord

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Kristel »

Väga vabandan, et on tekkinud selline olukord, proovin siis probleemiga tegelema hakata ja Valez666 korrale kutsuda ja hakkan ka roppude ja ebasobilike kommentaaride kustutamisega tegelema, kuigi ausaltöeldes ma väga ei usu, et mina üksi, naisterahvas, nüüd suudan ühe mehe vastu nii minna, et kord majja jääks. Ma võin ju kustutada ja korrale kutsuda nii palju kui jaksan, aga alati on võimalus teha uus kasutaja, uus teema või uus postitus, niiet ausaltöeldes on see suhteliselt surnud ring ning nõustun ka teise moderaatori Hiid-iga. Foorum ju siiski on koht, kus igal ühel on õigus avaldada oma arvamust. Ropud kommentaarid on muidugi teine asi, püüan neid edaspidi rohkem ohjes hoida. Arvan, et ehk saate ka ise midagi selleks teha, et olukord ei väljuks kontrolli alt, ehk ei peaks iga tüli õhutava kommentaari peale siis vastama, kes see üksi ikka laamendada viitsib, küll ükskord ära tüdineb, kui kellegile enam tema jutt korda ei lähe, hetkel jääb aga mulje, et te ise aitate ka tema tegevusele kaasa :) .

Tänan tähelepanu eest,

hakkan probleemiga tegelema ja vabandan, et sellega juba nädalavahetusel ei tegelenud, sest nädalavahetus teadupäraselt on ju puhkamiseks, soovitan ka teile :)


Kristel
Külaline
külaline

Re: Valez666 postitused

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui aega vähe, siis pole mõtet kustutamisega jännata. Kustutamisega kedagi ümber ei kasvata, see ahvatleb veel rohkem sigatsema ja piiri peal käima.
Kui tahate korda, siis ropendamise (ja ka muu otsese jama) eest hoiatamata karmi käega nädalane bänn ja nii iga kord, nii lihtne see ongi.
Toimib teistes foorumites veatult, ei ole töömahukas, jah tehakse paar korda uus kasutaja, siis loobutakse.
Trolle pole mõtet toita.
Suletud