Uus ahi umbes 36m2 korteri jaoks Tartus?

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
iiritarts
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Veebr 2010, 16:08

Uus ahi umbes 36m2 korteri jaoks Tartus?

Lugemata postitus Postitas iiritarts »

Tere,
Kuna vana eestiaegne pottahi vagisi kokku hakkab vajuma, siis oleks vaja uus asemele panna.Ise olen sel teemal vohik, nii et kas oskab keegi pakkuda millist teha ja head hinda ja tegijat.
Korter on Tartus Supilinnas, kaks tuba ja kook. Koogis on pliit(surnud) ja soemuur toa vahel(mis tuleb ajapikku maha). Toas on suur kolakas pottahi. Tahaks, et ahi tuleb edaspidi kogu kuttega toime kuna uldpind on 36m2 koos koogiga ja kui kunagi vana pliidi ja truubi valja lohub siis oleks nagu kaks ruumi tegelikult.
Ootan teie ettepanekuid.
Ah jaa toodega peaks alustama suvel mingil ajal, et sugiseks valmis oleks.
Tarts.
meelisvaiksaar
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 427
Liitunud: 10 Veebr 2011, 20:18
On tänanud: 71 korda
On tänatud: 70 korda

Re: Uus ahi umbes 36m2 korteri jaoks Tartus?

Lugemata postitus Postitas meelisvaiksaar »

Tere Tarts.
Juba mäletamatuid kordi palun...Pange oma kontaktid postituste juurde...Seda foorumit loevad ju kogu Eesti pottsepad.Selekteeri välja Tartukad ja siis kõik muu. Kui on ka mujalt pakkujaid..miks ka mitte.
Eeldus..Jutu järgi hinna pakkujad...Mina ahjunduses välistaksin...Siis selekteeri endale sobilik inimene välja (Soovitan googeldada ja uurida erinevate selle ala ametimeeste käest...Reegel..need kes kõiki teisi maha teevad ..ei ole ise sellekski võimelised))) Kogemus näitab,et jutu järgi hinda pakkuma on võimeline ainult võhik.(Väljakutse eest ole nõus maksma väljakutse tasu) Esialgu tundub kulukas aga hiljem ...
Kui on meister välja valitud( Reeglina ,käib see kõhu hääle kaudu)...Siis see ongi see õige.
Head inimesed....TEIE KOJU TULEB INIMENE ..KES JÄTAB ENDAST MITTE AINULT AHJU ,VAID KA TÜKI ENDAST. Ise teate ju ,kui hea ja soe tunne see olema peab.
Tava inimese jaoks ongi ahi,,ahi....Kas peaks olema ahjumeistri jaoks ahi lihtsalt ahi...Või on ka tükike endast ???
Annan võimaluse mõõta ära seaduste ja normidega..emotsioon..Mille meister paneb oma töösse))))
Siin ongi tellija otsus..(Kas ta ootab millal temale sobilik meister vabaneb..........................Või ootab uuesti, ja maksab juuurde))))
Lugupidamisega Meelis Vaiksaar
Mõned teevad külma,mina teen sooja.(Koldevaim)
Tel. 53 966 469
iiritarts
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Veebr 2010, 16:08

Re: Uus ahi umbes 36m2 korteri jaoks Tartus?

Lugemata postitus Postitas iiritarts »

Tere ja aitah vastuse eest.
Vabandan, et andmeid ei taibanud lisada aga ma oletasin, et labi selle foorumi on voimalik ka uhendust votta. Ma elan ise juba 14 aastat iirimaal ja selleparast pole mul ju motet oma telefoni numbrit ju siia ules panna? Korter on hetkel valja uuritud(ootab mu pensioniaega). Uhendust saame hoida emaili kaudu, kui on keegi kes on huvitatud selle too ettevotmisest.
Tanud.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Uus ahi umbes 36m2 korteri jaoks Tartus?

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Kuna postiaadressi ei ole, siis minu oma on all
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Vasta