Puidu puurimisrakis

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Pyraaya65
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Dets 2013, 20:07

Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas Pyraaya65 »

Ei osanud kuskile seda teemat ülesse panna kui siia.Tahaksin teada,kas eestis on selline firma,mis selliseid tööriistu maale toob ja müüb.Selle toote nimi on Dübel Profi
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Pyraaya65
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Dets 2013, 20:07

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas Pyraaya65 »

Kysija
külaline

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas Kysija »

Tallinna Espakis oli neid kunagi saada.
Pyraaya65
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Dets 2013, 20:07

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas Pyraaya65 »

kes oleks nii hea ja uuriks Tallinna ESPAKist järgi,kas on sellist puurimis rakist
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10946
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 317 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Pyraaya65 kirjutas:kes oleks nii hea ja uuriks Tallinna ESPAKist järgi,kas on sellist puurimis rakist
Unistaja metsateel! :) Ma arvan, et sinna võiksid ikka ise helistada või kirjutada. Kirjutades võiksid kirjale lisada oma soovitu viite, et na teaksid täpselt, mida soovid. http://espak.ee/kontakt/tallinn/
timburi
külaline

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas timburi »

Urmas kirjutas:
Pyraaya65 kirjutas:kes oleks nii hea ja uuriks Tallinna ESPAKist järgi,kas on sellist puurimis rakist
Unistaja metsateel! :)
Samas ei ole see üldse võimatu. Mina käin vahest ca 3 korda nädalas Espakis ja mingile rakisele pilk peale visata ei oleks probleem. Palun seda mitte nüüd üleskutsena võtta, kuna pühade ajal ma puhkan ja vastupidiselt käin kaarega ehituspoodidest mööda, va kui on hädajuhus.
raske algus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 13 Sept 2012, 10:46
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas raske algus »

KWB-d müüvad kõik Espaki poed üle Eesti ja viimati jäe see Tartu esinduses silma. Ma ei ütleks, et see julla midagi väga head on ja pärast mõningast kasutamist jäi ta mul karpi vedelema. Eelistaksin Wolfcrafti oma, sest sellel on aukude kohakuti saamiseks parem moodus ning samuti on plaadi serva keskossa augu puurimine lihtsamini lahendatud
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10946
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 317 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Puidu puurimisrakis

Lugemata postitus Postitas Urmas »

timburi kirjutas:Samas ei ole see üldse võimatu. Mina käin vahest ca 3 korda nädalas Espakis ja mingile rakisele pilk peale visata ei oleks probleem...
Asi pole üldse selles, kas viitsid pilku peale visata või mitte, aga nii laisk nüüd ka olla ei saa. Kõigepealt võiks muretseja ikka enda poolt kõik teha, et välja uurida vajaliku lulla saadavus, seda eriti tänapäeval, kus enam-vähem kõigil on olemas arvuti ja telefon. Sherlock Holms ütleks seepeale: "Elementaarne!" :)
Vasta