kaminast suitsu juhtimine korstnajalga

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Kasutaja avatar
randolfe
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 26 Nov 2005, 00:34
Asukoht: kuressaare
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

kaminast suitsu juhtimine korstnajalga

Lugemata postitus Postitas randolfe »

tere.
mul selline küsimus.ehitan kaminat ja asi nii kaugel et tulex suits korstna juhtida.mul on korstna ja kamina vahel veel 1 vahesein.nii raiusin vaheseinale ja korstnale augu sisse.ostsin mingi ron shamotttoru ja isolatsiooni sinna ümber.aga nyyd selline küsimus et kuna see raiutud auk on ju suurem ja kandiline.ja toru ju ümmargune,et mida vöix veel selle isolatsiooni ümber panna et toru kinni saax sinna korstna auku.kas segu vöib kasutada vöi hakkab see pragunema. ja kuna see toru läheb veel läbi vaheseina siis pole sinna eriti kerge ligi pääseda ka,kuna vaheseina ja korstnajala vahe on 5cm siis peax ikka see shamotttoru korstnasse ulatuma.aga mida sinna isolatsiooni ümber vöiks panna.
väga segaseks vist läks see jutt aga loodan et keegi ikka aru sai.palun andke nõu sest mul tööjärg niikaugel et oleks vaja seda paigaldama hakata.
Rakk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 05 Aug 2006, 09:13

Lugemata postitus Postitas Rakk »

Tere

Soovitan, osta raamatupoest "Pottseparaamat" autoriks Priit Aun hinnaks u. 250.- eek. Sealt peaksid enamikele küsimustele vastused saama. Mina igatahes olen hulga tarkust juurde saanud. Seal kirjas kuidas tohib, mida kasutada ja millised on nõudmised.

Vaata, et midagi valesti ei tee, pärast ei jõua ära kahetseda!
Muudkui ehitan ja toksin
Vasta