Fenster

GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Fenster

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Lühidalt öeldes - petistekamp.

Kodulehel reklaamivad: FENSTER loodi 1998 aastal. Tänaseks on ettevõtte üks Eesti juhtivaid plast-, alumiiniumakende ja -uste ja fassaadikonstruktsioonide tootjaid.

Tekkis mure, aknad (nende paigaldatud) 4 ja pool aastat ees olnud, garantii peaks olema 7a. Paaril paketil niiskus sees. Helisrtasin ja kus siis hakkas pihta, me oleme uus firma, kasutame Fenster kaubamärki jne jne. Ei tea kas ikka saab garantiid, jätke telefoninumber, helistame homme tagasi. Nädal juba möödas, ei piuksugi.

Eks vahetab need paketid ise välja, pole hullu aga aknaostjatele soovitus:

HOIDKE PETISTEPUNDIST EEMALE!!

GuidZ
guidz@hot.ee
Muhh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 11 Mär 2012, 22:05
On tänanud: 3 korda

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas Muhh »

Tere Guidz... Fenster on tõepoolest pankrotis ning selle kaubamärgi kasutamise õigus on Lemar Ehitus OÜ-l. See, et nad tagasi ei ole helistanud, on muidugi inetu.
Käisid meie majas ka aknaid panemas, ei saa midagi halba öelda veel. Odavad plastaknad nad ju on, samas hind oli ka vastav. Paigalduse osas meil pretensioone küll polnud. Mis puudutab niiskust pakettaknas, siis kontrolli, kas aknaraami sees olevad tuulutusaugud on ikka avatud ehk ega neid ei ole kinni krohvitud või millegi muug ummistatud. Ma ei teadnud ka alguses, et pakettakendel on sihukesed pisikesed niiskuse ärajuhtimise pilud raami sees.
Garantii osas ei pruugi neil enam tõepoolest olla otseseid kohustusi paraku. Ma ei tea täpsemalt, kuidas ja millistel tingimustel kaubamärk üle võeti jne.
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Miks ma petisteks nimetan - Kodulehel räägitakse pikalt tegutsevast firmast ja mitte kuskil sõnagi sellest, et üle võeti ainult kaubamärk ilma kohustusteta. Oleks see selgelt lahti kirjutatud - oleks asi palju parem.

Positiivset ka - praegu suhtlevad, äkki saame isegi kokkuleppele. Annan siin kindlasti teada
Muhh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 11 Mär 2012, 22:05
On tänanud: 3 korda

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas Muhh »

Mis siis sai?
Fenster
külaline

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas Fenster »

Tuli välja hoopis niisugune asi, et härra Guido Soosaar (GuidZ) tellis tõesti aknad OÜ Fenster Ehitusest 2007 aasta oktoobris.
Millest aga ta siin foorumis ei räägi on see kuidas ta sel ajal ise OÜ Fenster ehitust PETTIS, leppides firma paigaldajatega salaja Fensteri teadmata akende paigalduse kokku ja tellides aknad meilt ilma paigalduseta, millega ei kehti enam 7 aastane garantii aga on vaid 2 aastane garantii. KUNA NII SAI JU ODAVAMALT, HALTUURA KORRAS !
Nüüd aga kui probleemid tulid unustas ta oma pettuse ja hakkas süüdistama asjatult firmat, kes tegelikult ei ole millestki süüdi.
Kodulehel räägitakse FENSTER-ist kui kaubamärgist, kui kontsernist, kuhu kuulub mitmeid firmasid. Vabandame kui midagi on ikkagi segaseks jäänud ja teeme mõningad korrektiivid. Kõikide FENSTER-i probleemidega tegeleb tehas Lool ehk siis:
Aadress: Saha tee 24
Loo 74201
Tel: 638 8300
Faks: 638 8301
E-R: 9.00 - 17.00
E-mail: loo@fenster.ee
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

See küll vale jutt - mina tellisin paigalduse hiljem - kontoris maksin ja sain tseki. Kahjuks pole seda peale kahte kolimist leidnud. Fotod on küll olemas kus fansteri paigaldajad on fensteri bussiga objektil - kuidas neil suhted firmaga pole minu asi.

Edit: Arvan, et paigaldajatest tähtsam on see, et Fensteri toodetavatel akendel on nii vilets pakett, et kolme aastaga on paketis udu sees - paigalduses ei saa küsimus olla, see on puhtalt paketi kvaliteedis.
Külaline
külaline

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas Külaline »

GuidZ kirjutas:kolme aastaga on paketis udu sees - paigalduses ei saa küsimus olla, see on puhtalt paketi kvaliteedis.
Mis firma pakett - kas klaasidevahelise liistu peal on kirjas?
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Külaline kirjutas: Mis firma pakett - kas klaasidevahelise liistu peal on kirjas?

Ei ole kahjuks. Siltide peal oli ka kirjas ainult Fenster
FENSTER
külaline

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas FENSTER »

GuidZ kirjutas:See küll vale jutt - mina tellisin paigalduse hiljem - kontoris maksin ja sain tseki. Kahjuks pole seda peale kahte kolimist leidnud. Fotod on küll olemas kus fansteri paigaldajad on fensteri bussiga objektil - kuidas neil suhted firmaga pole minu asi.

Edit: Arvan, et paigaldajatest tähtsam on see, et Fensteri toodetavatel akendel on nii vilets pakett, et kolme aastaga on paketis udu sees - paigalduses ei saa küsimus olla, see on puhtalt paketi kvaliteedis.

Sellepärast, ei olegi ühtegi tsekki, et mustalt maksid otse paigaldajatele. See on tõesti loll jutt, et tellisin paigalduse hiljem. Ja mitte 3 vaid 4,5 aastat. Härra Guido, ära parem enam vassi.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas Hiid »

kurb, kui see tõeks osutub.
Arvamus inimesest muutub kardinaalselt :|
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Andke minna - kahjuks jah pole paberit alles. Kahjuks ei tea ka, kes siin minuga suhtleb - aga pole oluline ka. Mina pole ennast kunagi varjanud. Kolme paketi hind pole nii suur, et lasta ennast häirida.

Lihtsalt lahe lugeda, milline kena kliendisuhtlus
Kalesy aknad
külaline

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas Kalesy aknad »

Tunnen GuidZ'ile kaasa...minu arvates pole Fensterist kuigi soliidne juttu muule teemale juhtida...tegemist pole ju paigaldusveaga, vaid ebakvaliteetsete klaaspakettidega? Milised olid aga garantiitingimused on juba teine jututeema ja seda peavad asjaosalised ise teadma.

Iseasi, kas soliidse aknafirma poolt on asjakohane inimest siin petiseks nimetada, kui tegu on ilmselgelt klaaside kvaliteedi probleemiga mitte paigaldusega.
Olen arvamusel, et see pole tellija probleem, kui Fensteri paigaldajad haltuurat teevad. Kui ettevõte ei suuda moraali ja distsipliini ohjata, ega piisavalt motiveerida oma töötajaid, siis peaks ettevõte pigem oma sisemise juhtimise probleemidele tähelepanu pöörama, mitte siin sellist jama ajama. Pigem jääb mulje väga halvasti juhitud seltskonnast, kes otsib alati võimalust enad kohustustest mööda hiilida.

Olen arvamusel, et pole mõtet osta üles kaubamärki, kui ei suuda vastutust välja kanda. Sooviste endale sissetöötanud kaubamärgi positiivsed külejd ära kasutada, kuid hädas olevad kliendid jätate jamade meelevalda. Kui kaubamärgi ostjana võõraste sulgedega kodulehel uhkeldades FENSTERIKS jätkuvalt end püüate nimetada ja räägite, et Fenster loodi 1998 aastal ja tänaseks on ettevõtte üks Eesti juhtivaid plast-, alumiiniumakende ja -uste ja fassaadikonstruktsioonide tootjaid ja et Fenstel on juba pikalt turul olnud jne, siis tegelege ka Fensteri imidzi nimel viisakal moel oma praeguste ja ka endiste klientidega.

PS. Õige mees julgeb ka enda nime välja öelda, seda enam, kui tegu on ettevõtte eesindajaga, kes selgitusi jagab!

Kalesy aknad ja uksed
Eerik Kirs
eerik@kalesy.ee
http://www.kalesy.ee
Andres 1777
külaline

Kalesy ja Eerik Kirs

Lugemata postitus Postitas Andres 1777 »

Kalesy aknad kirjutas:Tunnen GuidZ'ile kaasa...minu arvates pole Fensterist kuigi soliidne juttu muule teemale juhtida...tegemist pole ju paigaldusveaga, vaid ebakvaliteetsete klaaspakettidega? Milised olid aga garantiitingimused on juba teine jututeema ja seda peavad asjaosalised ise teadma.

Iseasi, kas soliidse aknafirma poolt on asjakohane inimest siin petiseks nimetada, kui tegu on ilmselgelt klaaside kvaliteedi probleemiga mitte paigaldusega.
Olen arvamusel, et see pole tellija probleem, kui Fensteri paigaldajad haltuurat teevad. Kui ettevõte ei suuda moraali ja distsipliini ohjata, ega piisavalt motiveerida oma töötajaid, siis peaks ettevõte pigem oma sisemise juhtimise probleemidele tähelepanu pöörama, mitte siin sellist jama ajama. Pigem jääb mulje väga halvasti juhitud seltskonnast, kes otsib alati võimalust enad kohustustest mööda hiilida.

Olen arvamusel, et pole mõtet osta üles kaubamärki, kui ei suuda vastutust välja kanda. Sooviste endale sissetöötanud kaubamärgi positiivsed külejd ära kasutada, kuid hädas olevad kliendid jätate jamade meelevalda. Kui kaubamärgi ostjana võõraste sulgedega kodulehel uhkeldades FENSTERIKS jätkuvalt end püüate nimetada ja räägite, et Fenster loodi 1998 aastal ja tänaseks on ettevõtte üks Eesti juhtivaid plast-, alumiiniumakende ja -uste ja fassaadikonstruktsioonide tootjaid ja et Fenstel on juba pikalt turul olnud jne, siis tegelege ka Fensteri imidzi nimel viisakal moel oma praeguste ja ka endiste klientidega.

PS. Õige mees julgeb ka enda nime välja öelda, seda enam, kui tegu on ettevõtte eesindajaga, kes selgitusi jagab!

Kalesy aknad ja uksed
Eerik Kirs
eerik@kalesy.ee
http://www.kalesy.ee
Tore-tore,Kalesy ja Eerik Kirs.
Ootan endiselt,millal sa ,Eerik Kirs, need minu aknad garantiikorras välja vahetad,sest sina oled ju see mees,kes kohustustest mööda ei hiili ja kes selgitusi jagab.
Saatsin sulle meili failidega purunenud klaaspaketist ja liistust,mille siseküljelt naela auk vastu vaatab.Seega pole tegu mitte "termostressiga" vaid tootja veaga.Milegipärast jätsite ise liistu lahti võtmata, seda tegid teie eest teised mehed.
Ootan vastust meilile,aga paistab et seda jäängi ootama.Aga pole viga,mul aega on (garantii on 5 a.).
ÄRGE TELLIGE KALESYST MITTE MIDAGI,NEIL AKENDEL PUUDUB GARANTII.PÄRAST MAKSATE NEILE UUESTI,SEST OMA VIGA NAD EI TUNNISTA.KÕIGIL JUHTUDEL ON TEGEMIST TERMOSTRESSIGA JA MITTE TOOTJA VEAGA.
Helista,Eerik,sa tead mu numbrit.Mesijuttu (ülal) võid ajada neile,kes sinuga pole suhelnud.Andres
Ylo Toompuu
külaline

Re: Fenster

Lugemata postitus Postitas Ylo Toompuu »

Tegelikult Fensterisse ikka norm.inimene tellima ei lähe,soss-sepad ehivad end võõraste sulgedega ja selline firma suhtumine kliendisse ei ole tänapäeva ärikultuuris mõeldav.
Vasta