Puidust saunamaja

etu123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 12 Mär 2012, 19:16
On tänatud: 1 kord

Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas etu123 »

Sooviksin soovitusi ja pakkumisi puidust saunamajale (40mm-70mm puit). Saunamaja peaks olema 3 ruumiga ja hea oleks kui magamislavats ka. Ruumid leiliruum, pesuruum ja riietusruum(puhkeruum). Maja minimaalne põranda pind 20m2 (ilma terassita). Maja ees peaks olema kuskil 10m2 katusega terass.
Pigem ootaks pakkumisi lahendusele - puitmaterjal, aknad/uksed, keris, korsten, katus ja eraldi paigaldus. Ülejäänud tööd lepib kokku juba kohapeal. Maja asukohaks tuleb Keila-Joa.

Hetkel olen ise antud teemast täiesti võhik seega igasugune arutelu on teretulnud.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Kas aastaringses kasutuses? Kas tood vee ämbriga või tuleb toru sisse?
perro
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 208
Liitunud: 02 Apr 2008, 09:48
On tänatud: 1 kord

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas perro »

No mingi visioon peaks ikka olema.Netis variante küllaga,võtad plaani ette,kohendad enda vajaduste järgi,leiad ehitaja,näiteks minu ja varsti võid sauna minna.
etu123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 12 Mär 2012, 19:16
On tänatud: 1 kord

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas etu123 »

Veega on lood hetkel sellised, et jääb kerise kõrvale veepaak ja kogu süsteem toimub pesukausiga. Samas tulevikus tuleb sinna trassivesi elektriboileriga. Selle ehituse ja mõtted paneks paika alles kohapeal. Saun on mõeldud kasutuseks suveperijoodil, kui temperatuur ikkagi üle 0 kraadi.

Netis on paar maja mida olen vaadanud:
1) http://www.lindmark.ee/index.php?page=316
2) http://www.sallendor.eu/node/104
3) http://www.sallendor.eu/node/35
nendest peaks piisama selliseks algeliseks pakkumiseks. Mulle on oluline mõistlik hind. Hetkel antud majade hinnad firmadest on 4-5k euri. Mis on täiesti vastuvõetamatu.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10946
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 317 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas Urmas »

etu123 kirjutas:.... Mulle on oluline mõistlik hind. Hetkel antud majade hinnad firmadest on 4-5k euri. Mis on täiesti vastuvõetamatu.
Ma tahaks ka iga päev süüa hommikuks, kas külmsuitsu forelli või lõhet,paneeritud suitsutatud seakeelt poolkõva(-pehme) praemunaga, lõuna- ja õhtusöögi menüüd ei hakka välja toomagi. Söögi kõrvale võiks olla 19... aastakäigu sobivad veinid. Kurat, aga selle menüü hind on mulle täiesti vastuvõetamatu, olgu need algproduktid Säästumarketist või Stockmannist. Kuna niipalju raha pole, pean leppima lihamaitselise vorsti ja juustuga. :)
etu123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 12 Mär 2012, 19:16
On tänatud: 1 kord

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas etu123 »

Urmas kirjutas:
etu123 kirjutas:.... Mulle on oluline mõistlik hind. Hetkel antud majade hinnad firmadest on 4-5k euri. Mis on täiesti vastuvõetamatu.
Ma tahaks ka iga päev süüa hommikuks, kas külmsuitsu forelli või lõhet,paneeritud suitsutatud seakeelt poolkõva(-pehme) praemunaga, lõuna- ja õhtusöögi menüüd ei hakka välja toomagi. Söögi kõrvale võiks olla 19... aastakäigu sobivad veinid. Kurat, aga selle menüü hind on mulle täiesti vastuvõetamatu, olgu need algproduktid Säästumarketist või Stockmannist. Kuna niipalju raha pole, pean leppima lihamaitselise vorsti ja juustuga. :)
Sellest peaksin järeldama, et soovin võimatut? Või mis on selle jutukese mõte?
Külaline
külaline

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

etu123 kirjutas:[Sellest peaksin järeldama, et soovin võimatut? ...
Ei pruugi olla võimatu, sest vahel võib ka vedada.
Urmas
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Kas oluline on "paksemast põrandalauast palkmaja" välimus või hind ja sobib ka karkassmajake?
etu123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 12 Mär 2012, 19:16
On tänatud: 1 kord

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas etu123 »

Välimus pole esmatähtis kuid silma päris riivata ei tohiks. "päris hööveldamata tolllauast seinu ei soovi".
Seletad ehk lahti karkassmajakese mõiste? Teed puitkarkassi ja lööd lauad seina? Juhul kui saab korraliku puitkarkassi 100mm prussist on täiesti mõeldav.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas rokikas »

etu123 kirjutas:Seletad ehk lahti karkassmajakese mõiste? Teed puitkarkassi ja lööd lauad seina?
Põhimõtteliselt jah. Kas lööd karkassile lauad või midagi muud on juba soovide küsimus. Soojustus on samuti soovituslik paigaldada.

Mõtle välja millist (põhiplaan ja väljanägemine) sauna soovid ning korralda näiteks siin hange. Saad pakkumised ja sealt validki tegija.
etu123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 12 Mär 2012, 19:16
On tänatud: 1 kord

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas etu123 »

Sobib nii, et ma teen joonise ja jutu valmis ning teed pakkumise? Samas vaatad ka oma pilguga üle, et väga võssa ei viskaks.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Puidust saunamaja

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Sobib, sobib. Pista kuhugi postkasti (siia või gmaili) ja eks siis paistab mis saab.
Vasta