Töö Soomes

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Global Workers
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Nov 2011, 20:49

Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas Global Workers »

Tervist!

Pakume Soome pikaajalist tööd puurijatele (maasoojuspumpade paigaldus). Vaja on nelja meest ehk kahte meeskonda (puurija + abimees). Nädal tööl-nädal vaba. Majutus tööandja poolt. Eelnev kogemus nõutud. Vajalik soome keele oskus. Saab hakkama ka inglise keelega, üks inimene meeskonnas peab keelt oskama.

Paul-Gerhard Christensen
paul@globalworkers.ee
Oü Global Workers
www.globalworkers.ee
KKaaleste
külaline

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas KKaaleste »

Abitööliseks võin tulla! 54 611 305 inglis keel suus ja olemas ka vähene soome keele oskus
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

Täpsustuseks võiks olla ka puurimis valdkond.
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Global Workers
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Nov 2011, 20:49

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas Global Workers »

Puuritakse auke maasoojuspumpade paigaldamise jaoks.

Masinateks on: Atlas Copco compressor 35Bar + Comacchia MC-450.
Puuritakse 110m - 200m.
Puurimiseks kasutatakse Atlas Copco labasid.
Masinad on uued.
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

Närin natukene:


Töö iseloom on vesi puurkaevude puurimine (vesi-vesi tüüpi soojuspumpadele).


GW- ära pikka viha pea;)
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Global Workers
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Nov 2011, 20:49

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas Global Workers »

Viha ei pea, tänan Sind tähelepaneku eest! Töö asukoht Helsingist ~50km. Puurijatele, kes teostaksid töid läbi firma, pakutakse 2 eur/m, olenevalt kogemusest ei ole ka see number kivist. Kuidas professionaalid tasu kommenteerivad?
lion
külaline

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas lion »

Ma olen eestis abimees ja ma saan sama tasu meetri eest.Naljakas :D
Global Workers
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Nov 2011, 20:49

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas Global Workers »

Ilmselt siin oleneb ka sellest milliste masinatega tööd tehakse ja kui palju päevas puuritakse. Olin kontaktis ühe eesti puurijaga,kes töötab hetkel Soomes, ta väitis,et koos abimehega suudab puurida ~200m päevas. Kiire arvutus näitab,et tegemist oleks väga korraliku palgaga, iseasi kas on võimalik puurida 200m päevas?

Rõhutan ka seda,et tööandja katab nii majutuse kui ka transpordikulud.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas cartman »

Kuna on tykitöö siis see hind sisaldab vast ainutl puurimis tööd. Kohale sõidud ja muu lisa töö on kõik tunniga. Või ma eksin?
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Global Workers kirjutas: Puurijatele, kes teostaksid töid läbi firma, pakutakse 2 eur/m, olenevalt kogemusest ei ole ka see number kivist.
Vabandust aga ma joriseks ka siin tera. :)
Kuidas tükitöö puhul mõjutab kogemus meetri hinda? Kui kogemusi vähe ja aega kulub rohkem siis makstakse ka rohkem või?
Global Workers kirjutas:Ilmselt siin oleneb ka sellest milliste masinatega tööd tehakse ja kui palju päevas puuritakse. Olin kontaktis ühe eesti puurijaga,kes töötab hetkel Soomes, ta väitis,et koos abimehega suudab puurida ~200m päevas. Kiire arvutus näitab,et tegemist oleks väga korraliku palgaga, iseasi kas on võimalik puurida 200m päevas?
Puuritakse jah ~200 jm. päevas aga see sõltub ka vist pinnasest. Kui pinnas pehme siis kulub aega rohkem ja kuna ka tellijalt kasseeritakse minuteada sellel juhul rohkem raha siis eeldan et ka puurija(d) saavad jm. eest rohkem kui graniiti suristades.
Kas sain õigesti aru et see 2 € jm. on firmale/FIEle makstav hind mitte palk?
Kummaline on see et kõik soomlastest puurijad keda olen kohanud tegid tööd üksi aga eestlased tulid objektile alati kahekesi :scratch: . Kas kasutatava tehnika vahe või ....
lion
külaline

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas lion »

Ma ei tea aga kas soomlased on rambod vä tegelen ise puurimisega ja min2 meest.
Kuna vaja ju vardaid ka lapata.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Varrastest ei tea ma midagi ja rambosid ei ole sellel alal näinud aga üksi nad teevad jah. Miks ja kuidas nii teavad ilmselt kommida need kes seda tööd seal teinud.
lion kirjutas: min2 meest.
Kas vahest peab ka rohkem mehi olema :scratch: . Millega te seal puurite :scratch:
lion
külaline

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas lion »

Puurime bauer rb8 ja seal vaja puurvardaid lapata ja seda üksi ei tee.
Global Workers
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Nov 2011, 20:49

Re: Töö Soomes

Lugemata postitus Postitas Global Workers »

Selles firmas on kasutusel Atlas Copco 35 barised kompressorid. Abimees on olemas, põhipuurijat on vaja. Kui mingil põhjusel töö seisab ( tehnikaga probleemid vms), siis makstakse tunnipalka. Sellise võimsusega kompressoriga võib puurida päevas üksjagu meetreid. Tehnika on just soetatud ja täiesti uus.
Vasta