katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

harty
külaline

katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas harty »

mida arvate sellisest tootest nagu pakub exitocreador.com
Pulknäär
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Pulknäär »

.. peale selle, et see on uus, odav ja vastupidav?
Aga transportimise kohapealt ütleb koduleht, et 30% laadungist puruneb. Seega, tellin 100m² ja kohale jõuab ainult 70m²? Natuke kummaline väide? "meie toote puhul on töenäoliset 0% lähedane" - kas tõenäoliselt võib-olla nulli lähedane äkki ehk võib-olla ...või ei lähe kivid transportimise käigus katki?

"Plastik-kivi vajab samuti vähem hooldust kuna temal ei teki sambliku ja talvel ei haaku lumi."
Sammal tekib IGALE poole. Glasuuritud kivi on sama sile, mis puutub lume libisemisse.

Kodulehel leidub piinlikult vähe infot - garantii, paigaldus, kaal jne... kõike seda tahab ju klient teada.

Tehnilise poole pealt:
Foto pealt on teksti eriline piin muide lugeda ka, see ilus müüri pilt seal lehel ka teeneid ei tee.
Mõned pildid on udused ja jätavad ebaprofessionaalse mulje.

Lisaks on tekstis parasjagu kirjavigu, mis omakorda erilist usaldust ei tekita, vai mis?
Et vaata need asjad oma kodulehel üle ja selle asemel, et jube "kavalalt" ja "nii muuseas suvalise huvilisena" küsida mida rahvas su tootest arvab, kirjuta parem õige nime all, et uus toode ja uurige asja! Ausus on hea algus!
Tuul
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 85
Liitunud: 05 Apr 2009, 21:35

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Tuul »

Kust võetakse selline väide,et tavaliste katusekivide transpordil puruneb 30% kividest, see ju täielik idiootsus. Ja et kivid liiguvad tuule käes?
Külaline
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Külaline »

_Ja et kivid liiguvad tuule käes?_
Kui oled mõne kivikatuse paigaldanud, siis ju liiguvad.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Hind?
Külaline
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ma pean tunnistama meil on üks halb kogemus sellise asjaga. Nimelt ei ole ta teps mitte UV kindel või ma ei tea mis asjade kindel veel ning laguneb kiiresti. Tegin ühe pildi plastikkivi ühest pudenenud/lagunenud osast. Nagu näete, pole sellest alles mitte midagi. Antud plastik sai katusel olla 3-4 aastat. Ma ei oska väita kas on tegu sama tootjaga , aga plastik kivi kujuga asi ta on/oli.
Edit: nüüd selgub, et ma ei saa pilti lisada. kellel aga on huvi andke teada panen posti.
Lühikirjeldus pildist: väga rabe tükk, kus on osa plastikust juba liivataoliseks puruks muutunud.
sulev kohjus
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas sulev kohjus »

Päris huvitavav lugeja kes vastupidist välja luges purunemise kohta.Seal on selge sõnaliselt kirjutatud,et meie toode ei purune üldse kergelt.Bulgaarias kus me seda toodame seisavad majadel juba katused mitmeid aastaid ja pole mingeid purunemisi esinenud.Muidugi oleme ka arendanud seda kivi ajapikku veel paremaks ja tugevamaks.Kohe tulebki uue labori tulemuse,tugevuse ja raskusega katusekivi juurde.
Aga eks neid kritiseerijaid leidub alati kui hea või halb ka miski poleks.Mis aga puutub aususesse nagu siin üks külastaja mainis siis jah...Ma nagu ei näe vahet kas kirjutan mina siin blogis või minu äripartner,tuttav jne jne.See ikkagi avalik koht kus oma arvamusi esitada. :scratch:
sulev kohjus
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas sulev kohjus »

Külaline kirjutas:Ma pean tunnistama meil on üks halb kogemus sellise asjaga. Nimelt ei ole ta teps mitte UV kindel või ma ei tea mis asjade kindel veel ning laguneb kiiresti. Tegin ühe pildi plastikkivi ühest pudenenud/lagunenud osast. Nagu näete, pole sellest alles mitte midagi. Antud plastik sai katusel olla 3-4 aastat. Ma ei oska väita kas on tegu sama tootjaga , aga plastik kivi kujuga asi ta on/oli.
Edit: nüüd selgub, et ma ei saa pilti lisada. kellel aga on huvi andke teada panen posti.
Lühikirjeldus pildist: väga rabe tükk, kus on osa plastikust juba liivataoliseks puruks muutunud.

Tere.

Meie tootega ei saa Teil mitte mingil juhul tegemist olla kuna seda pole eesti turul üldse liikvel....!!
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Aga hind?
Külaline
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ifffff kirjutas:Aga hind?

Antud hetkel 7 EUR pluss transport..Aga üritame ka seda veel alandada
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10901
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas: Antud hetkel 7 EUR pluss transport..Aga üritame ka seda veel alandada
Kusagilt eelmistest postitustest jäi mulle millegipärast meelde, et see plastikust "katusekivi" pidi ju olema odavam kui õige kivikatus, kuid millegipärast on tunduvalt kallim. Hetkel pakub Monier oma kive hinnaga 5€/m2 (raadiost kõrva jäänud reklaam).
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Külaline kirjutas:
ifffff kirjutas:Aga hind?

Antud hetkel 7 EUR pluss transport..Aga üritame ka seda veel alandada
Et rääkida odavast tuleks seda hinda üritada ca 2 korda alandada ;)
Olaf
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 366
Liitunud: 30 Aug 2010, 12:29
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 10 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Olaf »

Ma ei julgeks omale sellist katust panna olgu ta kasvõi 2x odavam
sulev kohjus
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas sulev kohjus »

Olaf kirjutas:Ma ei julgeks omale sellist katust panna olgu ta kasvõi 2x odavam
Miks ei julge?Aga eks ta ole igaühe oma teha,eks alati võtab uue tootega aega ennem kui inimesed sellega harjuvad jne..Muidugi kes teab mis hinnad hakkavad tulevikus olema.
sulev kohjus
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas sulev kohjus »

Monieri lehel küll kuskil pole,et tuleks odavam.Muidugi nagu neil seal seisab,et omal transportimine pole kasulik kuna palju võib puruneda siis lisa sinna veel nende poolne transport.Pakun,et see pole üldse odav.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10901
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Urmas »

sulev kohjus kirjutas:Monieri lehel küll kuskil pole,et tuleks odavam...
Mingi ehituspood, ei mäleta täpselt kes, tegi soodukat.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Külaline kirjutas: Antud hetkel 7 EUR pluss transport..Aga üritame ka seda veel alandada
sulev kohjus kirjutas:Monieri lehel küll kuskil pole,et tuleks odavam..
http://www.monier.ee/katustest/renoveer ... iviga.html
Valetamine/lolli müüja mulje jätmine ei ole vist siiski parim müügistrateegia. Eriti kui tegemist uue tootega turul.
Viimati muutis rokikas, 22 Sept 2011, 20:31, muudetud 1 kord kokku.
Olaf
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 366
Liitunud: 30 Aug 2010, 12:29
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 10 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Olaf »

sulev kohjus kirjutas:
Miks ei julge?
See on minu isiklik arvamus, võib-olla olen ma liiga konservatiivne uue suhtes, kus tuleb langetada kaalukaid otsuseid
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

sulev kohjus kirjutas:Monieri lehel küll kuskil pole,et tuleks odavam.Muidugi nagu neil seal seisab,et omal transportimine pole kasulik kuna palju võib puruneda siis lisa sinna veel nende poolne transport.Pakun,et see pole üldse odav.
Jumala eest, kui tahad vähegi usaldusväärset muljet endast jäta, ÕPI õigekiri algatuseks ära.
See siin meenutab minu 9 aastasse tütre eelmise aasta etteütlusi :doh:
njaa
külaline

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas njaa »

Algas kogu see teema ilge susserdamisega ja lõpeb (vähemasti siin foorumis) sellega, et on ära teenitud kõikide ebausaldus. Jama pole mõtet ajada, Sulev.
Ma ei saa ikka veel aru, miks pole välja toodud vastupidavust, garantiid, INFOT. Praegu tegeletakse ainult konkurendi katusekivide mustamisega, et purunevad. Türrmaeivõi.
Normaalne "müük" käib ikka siin... :banghead: :banghead: :banghead:
Monier
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 106
Liitunud: 29 Sept 2011, 18:32
Asukoht: Eesti
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Monier »

Tere.

Alustuseks tervitused kõigile! Loodan, et siinne rahvas ei pahanda, kui ka mõni tootja sõna võtab ning nõu ja jõuga abiks olla saab. Juhul kui seda küsitakse. Mitte mingil juhul ei hakka me siin oma tooteid müüma ja promoma. Pigem üritame anda omapoolset tehnilist tuge ja nõu.
Arvame, et antud teema nõuab ka meiepooselt kommentaari. Pean tunnistama, et meile ei meeldi sellistes kohtades enese kiitmine või laitmine, seega kutsun lugupeetud Sulev Kohjust Monieri katusekooli. Jagame hulgaliselt hääd nõu ning kostitame oma külalisi uute ja tööd lihtsustavate nippidega ning loomulikult pakume ka süüa-juua.

Sellegipoolest, lubage ka siin täpsustada meie hinnangut/arvamust ükskõik millise materjali transpordil. Nimelt on väga tervitatav, kui kliendid ise võimaluse leiavad kaup objektile/koju toimetada. Selle vastu ei ole me absoluutselt mitte! Peab aga meeles pidama seda, et antud juhul lõpeb meie kui tootja vastutus just siis, kui auto meie tehase väravast välja sõitnud on. Teine variant on tellida tootja transport (mida muuseas ka meie sisse ostame) ning olla kindel, et kõik mis juhtub teepeal või õhus on justnimelt vedaja vastutada. Täpselt niikaua kui kaup on teieni toimetatud ning teie selle allkirjaga vastu võtnud. Loomulikult ka kaupa enne üle kontrollides. Kui kaubas esineb tarnekahjustusi asendab tootja need oma kulu ja kirjadega viivitamatult. Soovitame tutvuda rahvusvaheliste incotermidega kus on sama asi keerulisemalt kirja pandud.

Kivide meeletu purunemise kohta transpordil ei soovi me siinkohal sõna võtta, sest vastanute ja mittepooldajate hulk siin näitab selgelt millega tegemist on. Fakti või laimuga.

Kivide transportimisest võib pikemalt lugeda siit: http://www.monier.ee/tooted/kivide-transport.html

Soovin kõigile ilusat sügisilma ja katusterohket aastat!

Lugupidamisega,
A. Nurming
Monier - lihtsaim tee uue katuseni!
Kui soovid, et sinu katuse ehitaks tunnustatud meister, vali Monier Partner-Ehitaja.
www.monier.ee
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

See ju väga tore, et nii tähtis mees käis siin rääkimas!
Ma tegelen ise valtsplekiga, aga tahaks küsida, et kuidas tootja esindaja nägemuses oleks kõige õigem paigaldada katusekive neelule? Seal tuleb kive hoolega lõigata ja osad nurgad kipuvad väga väikseks jääma, talvel, aga lumi surub neid kive ja osad purunevad. Probleem on suht tõsine ja ei puuduta ainult minu vaatluseid. Tean, et väiksema tüki külge läheb vastav klamber ja see traadiga lähimasse roovi. Osad puurivad tükist augu läbi ja traaditavad. Puruks lähvad ikka kui sajad kilod jääd üle sõidab. Mida soovitada? Ma ise soovitasin majaomanikule paigaldada neelu peale lumetõke.
Manused
Lõigatud neelukivid, mida jää talvel purustama hakkab.
Lõigatud neelukivid, mida jää talvel purustama hakkab.
Neelukivid.jpg (24.41 KiB) Vaadatud 5673 korda
Monier
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 106
Liitunud: 29 Sept 2011, 18:32
Asukoht: Eesti
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Monier »

Tere taas,

Katused projekteeritakse reeglina vastavalt tavapärasele lumekoormusele, mis ei arvesta ekstreemseid lumeolusid, räästas rippuvaid hiidpurikaid ning kaugele üle katuse serva ulatuvaid lumekarniise. Neeludesse kogunenud lume sulamisel tekib jää, kää kiht suureneb ja see võib lõhkuda katusekive neelu servas. Kui selline raske jää neelus liikuma hakkab siis võib ta neelu servasolevaid kive kahjustada. Allakukkuv lumi ja jää võivad vigastada inimesi ja tekitada materiaalset kahju esemetele, mis asuvad maja ääres (pargitud autod, varikatused jms.)
Viimased kaks talve on olnud lumerohked. Eriti raskeks muutub lumi mätsikuus soovitaks ülevaadata ja vajadusel puhastada (seinaliited, korstnaümbrused, neelud) Need on kohad, kus võib sula korral tekkida sissejooksu oht. Lumekoormus võib kahjustada katuse kandekonstruktsioone (sh. katuserennid, sarikad, tugisüsteemid jms.) Sulailmade tulekul muutub katuse puhastamine kallimaks ja aeganõudvamaks. Ja seda ju mistahes katusekattematerjaliga.

Minu soovitus oleks katuseid lumest puhastada. Eriti kui on neelud ja katuseaknad.
Neelu lumetõket meil ei kasutata. Tean, et vähesel määral on seda kasutatud Norras. Lumetõkke kanduritele, mis on kinnitatud paraleelselt neeluga peavad olema eraldi roovi küljes.
See on tülikas ja paralleelselt neeluga lumetõkke torud just ei illustreeri katust. Või noh - ilu on vaataja silmades :)
Paljudel katusekividel on olemas poolikuid reakivid, nende kasutamisega ei ää neelu serva väikeseid tükke. Just väga väikesed katusekivi/eterniidi või muu materjali tükid on need, mis kipuvad suure jää või lume korral lahti tulema. Katusekivide paigaldusel neelu servas, soovitaks väikesed tükid lukusoones üksteisega kinni liimida (lisaks lõigatud kivi klambrile). Seda moodust kasutavad meie Partner-ehitajad ning nii ei ole ka probleeme tekkinud.

lugupidamisega

Avo Nurming
Monier - lihtsaim tee uue katuseni!
Kui soovid, et sinu katuse ehitaks tunnustatud meister, vali Monier Partner-Ehitaja.
www.monier.ee
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Millega kivi oleks hea liimida...sest ega silikooni taolised asjad väga kaua ei pea.
Monier
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 106
Liitunud: 29 Sept 2011, 18:32
Asukoht: Eesti
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: katuse kivi plastikust uus ,odav ja vastupidav

Lugemata postitus Postitas Monier »

Oskame soovitada sellist liimtihendusmassi nagu ISR 70-10. Tegemist on läbipaistva SM-polümeer liim-massiga. Töötab väga hästi igat värvi katusekiviga, kuna on läbipaistev. Selle toote ostmisega võib tekkida Eestis probleeme, sest minu teada on neil tehases võetud otsus lõpetada Baltikumi selle toote tarne. Kuna kogused olid väidetavalt olnud liig väikesed. Ma väga loodan, et see on kuulujutt ja toode lettidelt siiski ära ei kao.

Variant on ka Kiiltofix Massa liimi ja tihendusmass. Samuti MS-polümeer. Seda aga kahjuks läbipaistvat ei ole, ning mõningad meie jaoks sobilikuimad värvitoonid on justnagu puudu.

Esimest oleme soovitanud kasutada palju ja tagasiside on olnud alati hea. Teise toote puhul oleme just toonud omale testimiseks paar tuubi, kuid kõik tehnilised andmed lubavad väita, et halva tootega tegemist ei ole. Ainuke mure, et seda ei ole läbipaistvat.

Loodan, et on abi.
Avo
Monier - lihtsaim tee uue katuseni!
Kui soovid, et sinu katuse ehitaks tunnustatud meister, vali Monier Partner-Ehitaja.
www.monier.ee
Vasta