roostevaba õhurest

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
wapper
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 14 Dets 2009, 16:03

roostevaba õhurest

Lugemata postitus Postitas wapper »

Tere,

Andke nõu, kus kohast võib leida roostevabast terasest reste vent.toru jaoks? Umbes nagu siin: http://www.studiogreen.ee/public/files/ ... 200921.pdf
Vajalik sauna ventilatsiooni jaoks, üks rest oleks maja välisküljel ja teine kerise all.

Selle firmaga ei õnnestunud ühendust saada, eesti netis pole alternatiive leidnud.

Wapper
essa
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 145
Liitunud: 05 Veebr 2009, 17:32
On tänatud: 1 kord

Re: roostevaba õhurest

Lugemata postitus Postitas essa »

Et siis millist resti sealt kodanik silmas peab? Osad mis seal on- ei ole küll roostevabad, aga on ju saadaval.
wapper
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 14 Dets 2009, 16:03

Re: roostevaba õhurest

Lugemata postitus Postitas wapper »

Ükskõik milline 125mm torule. Peaasi et ei oleks väga kõrge ja putukavõrguga.
Nt. "lamellidega ventilatsiooniplafoon" või "ilmastikukindel ventilatsioonirest"

Meie poodides ma pole veel ühtegi roostevaba resti näinud.

Wapper
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: roostevaba õhurest

Lugemata postitus Postitas jan »

Kuidas sa seda kontakti loonud oled? Kirjutanud, helistanud? Ma pole Alariga viimasel ajal suhelnud, kuid eelmise aasta lõpus oli ta veel küll saadaval. Kuid tõsi - laost kauba kättesaamine tuli väga täpselt ajastada, sest ta pidi kohe objektile edasi minema ning oli 15 min auk. Ehk siis mees on üsna liikuv ning võimalik, et oled helistanud lihtsalt valel hetkel. Kahju oleks küll, kui ta tegevuse lihtsalt lõpetanud.
aru
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 99
Liitunud: 25 Nov 2008, 12:43

Re: roostevaba õhurest

Lugemata postitus Postitas aru »

Vent reste toodetakse ju kodumaal, vendile spetsialiseerunud plekikodasi on Tallinnas ja lähiümbruses mitu. Ise olen kasutanud http://www.tinfor.ee teenuseid.
Vasta