hinnad

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Pahtel5
külaline

hinnad

Lugemata postitus Postitas Pahtel5 »

Tere!

loodan ,et siin on ka firmasi kes teevad siseviimistlus töid,pahtel värvimine jne. et huvi siis mis hindadega hetkel tehekase ehk siis mis makstakse töölisel.kas tõesti kõikjal hinnad on nii 2 euri ruut.
Külaline
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

2 eurot tuleb veel maskud maha. ütleme 200 ruutu selle töö hind seal 7500 kr. seda aega teha kuuke. üksi aus olla on seda palju.2 tehi siis nagu teeni eesti miinimi ka.et midagi teenida tuleks teha kuus ikka 500-1000 ruutu mis on ilmselgelt palju.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10956
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ära üldse vaevagi oma peakest, mitte ükski firma ei kirjuta sulle siia oma hindasid, millega nad hankeid võidavad. 200m2 on 2-3 kolme nädala töö üksinda ja 2€/m2 eest on natuke nadivõitu. Kui sa selle hinnaga omadega välja tuled ja soovid teha, lase käia, aga kui ei, siis vaheta parem elukutset!
Pahtel5
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Pahtel5 »

ma olen kõigest selle töö tegija. ja natike tean ka telgitaguseid. nuh vanas rahas rääkides on kuskil 30 kr -maksud mis makstakse. seega tahtsin uurida üldist turgu,kas ongi asi nii .... et pakkumised seal 90-100 kr ruut mis firmad võtavad. või ei. milleks ikka pluhvida nii väga sellega.
Pahtel5
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Pahtel5 »

ma ei ole leidnud siin veel kuidas postitust muuta ja ehk külaline ei saagi seda.

200 ruutu teeb ära kül kuuga,kui saad minna peale ja teha igapäevaselt normaaselt.mitte ei oota,ehitaja järel sisi üks kõik mis, enamasti on nii
Külaline
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tee firma või hakka FIE-ks ja saad küsida enda jaoks õiglast hinda. Ise igatahes tegin seda (FIE)juba mingi 7 aastat tagasi, aga nüüd peab vist firma tegema, sest Eesti Vabariik on lolliks läinud fienduse osas ja hakkab juba oletuslikku tulu ettemaksuna tahtma. Eks mu raamatupidajal tuleb hakata 1X kuus pabereid täitma 1X aastas asemel, las vähemalt õigustab oma minu poolt makstavat suurt palka. :)
Urmasr
kunnely
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Mär 2010, 11:34
On tänatud: 2 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas kunnely »

Raamatupidamisteenus 100-250 euri kuu. Kui sinu raamatupidaja on kallim siis võta ühendust.
Katusetööd ja üldehitus. Katusepesu.
Ehituslik saematerjal
Ehitusmaterjalide projektimüük- kivi, teraskate, eterniit, bituumensindel, sbs, vihmavesi
tuuletõke, kips, soojustus, fassaadisoojustus
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10956
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kunnely kirjutas:Raamatupidamisteenus 100-250 euri kuu. Kui sinu raamatupidaja on kallim siis võta ühendust.
Tunduvalt kallim ja pealegi, ma olen juba selle raamatupidajaga juba nii ära harjunud, et lausa magame koos ning esialgu odavamat ei taha või kui, siis vahelduseks nooremat, aga see läheb omakorda praegusest kindlasti veel kallimaks :)
Pahtel5
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Pahtel5 »

fie olen olnd,aga selle tegevuse lõpetasin aastaid tagasi ära,kuna just nimelt EV ei soosi eriti sellist ettevõtlust kahjuks.
ise firma teha maalritööde alal. ei ole eriti mõtekas hetkel. kui siis muul alal.



üldisest asjast rääkida siis on palju kes hindu ka solgivad.maksavad mustalt või sootuks jätavad palgad maksmata ja kaader voolavus neis suur. ja mõningate pakkumiste tegemisel juba enne kui midagi kokku suudad kirjutada öeldud selline on hind ,et pole mõtet kõrgemat pannagi :)
kui vajad abi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 14 Apr 2011, 11:53

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas kui vajad abi »

Igaühe jaoks on sobiv tööde hind see millega ta on nõus mingit tööd tegema.
Kui teema algatajale makstakse sellist hinda, nagu ta kirjutab ja ta teeb selle eest tööd siis on see tema jaoks paras hind. Kas seda on vähe või palju, see on suhtumise küsimus. Osale palju teistele loomulikult vähe :doh:
Kui pead oma tasu madalaks siis küsi juurde :beg:
Pahtel5
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Pahtel5 »

nu nii palju kui ma turgu ja asja kuulnud uurind siis, pole erilist kuskilt juurde saada.teistes firmades hinnad samad töölistele. kui võtta seda ,et kips on 90-100 kr ruut mis firmad saavad,sealt materjal +muud kulud,siis ongi kasumit ei ole.ongi firmadel see ,et töölistel on tööd. samas ei teeni nad ka suurt midagi.aga parem kui päris kodus olla jällegi.
ja palju paha teevad turul need kes maksavad mustalt,tehakse firma aastake on ja pildilt siis kadund.

teema mõte ongi see ,et tahaks siinse rahva postitusi palju nad teenivad sel alal, ehk siseviimistlus. ja kes ikka firmas tööline.mitte fied ega firma omanik,kes ise tööd teeb.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10956
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Olen siit-sealt kuulnud, et need hinnad hetkel ongi sellised 2€/m2 eest ja see on ikka 1/3 võrra rohkem kui aasta või paar tagasi, kus kipsiviimistluse eest loeti 20 eeku m2 kohta juba heaks palgaks. Aga ikkagi, miks sa ei taha firmat teha ja tunduvalt rohkem teenida? Enam pole firma loomisel isegi seda 40 000 vanas vääringus vaja, ainult riigilõivud. Ega see siin foorumis hindade uurimine eurosid rahakotti juurde ei too. Kui keegi teenibki kusagil firmas sinust rohkem, siis mida see teadmine annab. Kas lähed oma ülemuse juurde prinditud paberiga, et näh, üks anonüümne kommentaator kirjutas VE foorumis ja seal firmas makstakse niipalju rohkem? Loe mõttega veelkord läbi kasutaja "kui vajad abi" postitus!
Pahtel5
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Pahtel5 »

ei loomulikult ei lähe ma kuskile,et keegi miskit siin ütles.lihtsalt uurin ilma,et kuidas teistel. 20 kr ruut õnneks ei ole saand.
miks ma firmat ei tee,nagu ma eelnevalt ütlesin,et hetkel meie turule ei ole sellisel ala mõtet turule tulla.konkurents on niigi karm,et läbi lüüa peaksin tegema väga madalaid pakkumisi ja eks tööjõudu läheks ka vaja, nüüd siis neiod leidub igal pool.aga mingit soperdesi ei taha ka,et omal mark täis teha. kui ajad oleks paremad siis kaaluks seda sügavalt.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Heal ajal võib ka ise tööd teha, halval ajal võid ju oma firma teha, kui sul ülelaskmis soont on.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10956
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Pahtel5 kirjutas:....nagu ma eelnevalt ütlesin,et hetkel meie turule ei ole sellisel ala mõtet turule tulla.konkurents on niigi karm,et läbi lüüa peaksin tegema väga madalaid pakkumisi ja eks tööjõudu läheks ka vaja, nüüd siis neiod leidub igal pool.aga mingit soperdesi ei taha ka,et omal mark täis teha. kui ajad oleks paremad siis kaaluks seda sügavalt.
Ei tea kui kaua oled ehituses tegelenud, kuid mulle tundub, et sinu puhul on tegemist kergelt laiskusega ehk sa ei viitsi ennast ja oma teenuseid/oskusi reklaamida. Tavaliselt on natuke kauem tegutsenud maalritel isiklik maaklerite armaada endiste klientide/soovitajate näol. Enda puhul ca 70% töödest tulevad nende kaudu ja 30% otsin ise juurde. Tihti ei piisa ka ainult pahteldamise ja värvimise oskustest, vaid on ühtkomateist ka juurde vaja õppida ning ka neid võimalusi on üpris palju. Näiteks Vivacolor korraldab tasuta lühikursusi küll värvide teemal, dekoratiivvvärvimised jne. Ise panin mais toimuvatele puit- ja kivifassaadide värvimise kursustele kirja, mine tea, millal keegi pakub ja suvel ilusa ilmaga on ju lausa lust seda teha.
Natuke pealehakkamist ja kõik laabub!
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas ats »

Tubli Urmasr. :good:
Siseviimistlus, Plaatimine. 5084218 +358465675729
Vaatamist http://fotoalbum.ee/photos/Transit/sets/689453
Pahtel5
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Pahtel5 »

NN endised klinedid on kõik suurettevõted merko, koger, rand jne. vaevalt nende seas miski pisike tegija jutule saab. ikka tibake rohkem mehi vaja kui 2-3 meest.eks kõike annab,aga hetkel ma ei näe selles asjal lihtsalt mõtet.turg peaks natikene kosuma ja paikka loksuma. koolitustel käimine on loomulikult tore eks neidki tehtud,aga asi kisub natike teemast lihtsalt kõrvale.

tahtsingi teada kas suurem osa turust on 2 euri ruut ja tundub ,et nii on ja jääbki,mõneks ajaks. ja vaevalt sinagi kui sul töölisi on suurelt rohkem maksad, loomulikult võin eksida,aga ei usu. eks selliseid pisitöid ikka liiguks saaks.aga selleks firmat teha? ei vaevalt. ja kui teha siis ikka ,et oleks pidev töö,mitte kord on siis ei ole. firmas risikid tunduvalt suuremad kui töölisel. ja firmaga vireleda on hullem.
Sul ehk jah hea rääkida oled nagu turgu sisse saand on kenad partnerid kes pakuvad miskit. aga ütleme präägu tulla ikka raske.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10956
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Pahtel5 kirjutas:....firmas risikid tunduvalt suuremad kui töölisel. ja firmaga vireleda on hullem.
Sul ehk jah hea rääkida oled nagu turgu sisse saand on kenad partnerid kes pakuvad miskit. aga ütleme präägu tulla ikka raske.
Eks lase siis 2€/m2 eest firmas edasi, aga mina (FIE-na) alates 9€/m2 (kipsi viimistlus) eest koos materjalidega ja olen rahul. Jah, minusuguseid on palju ja võitlema oma hinna eest pean aeg-ajalt samuti, ka suunatud pakkumiste korral ehk tõestama ja õigustama seda hinda. Ainus, mis esialgu tellijad natuke mõtlema ja kukalt kratsima paneb ongi hind, aga millegipärast peale töö valmimist suruvad käe pihku ja tänavad. Väga meeldiv on saada kõnet tundmatult inimeselt, kes alustab juttu sellega, et kunagi aastaid tagasi tegin kellegile maja siseviimistluse ja tema soovitas. Sellist tulemust ei ole üldsegi raske saavutada. Üks minu motosid on ka see, et töö kiirus ja kvaliteet on pöördvõrdelised mõisted.
Külaline
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

nii 9 euri ruut. arvutame siit maskud asjad maha. või siis petad natike riiki,ega teisiti vist tehta võib oletada :D. fie siiski maksab ka makse ju. ei saa kõike 9 eurist endale.
Külaline
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:nii 9 euri ruut. arvutame siit maskud asjad maha. või siis petad natike riiki,ega teisiti vist tehta võib oletada :D. fie siiski maksab ka makse ju. ei saa kõike 9 eurist endale.
Pane siis siia oma kalkulatsioon kipsi viimistlus 0-st lõppvärvini m2 kohta ja eks ma vaatan, kas klapib minu omaga.
Urmasr
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10956
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:... arvutame siit maskud asjad maha. või siis petad natike riiki,ega teisiti vist tehta võib oletada ...
Loomulikult maksan min sotsmaksu ca 4,5€/tööpäev, isegi kui mul tööd ei ole, aga edasine kulude/palkade/maksude arvestamine on juba minu, minu raamatupidaja ja maksuameti vaheline asi. Olen ennegi maininud, et on olemas selline ilus võõrsõna nagu "optimeerimine" :) ja kuidas firmade juhid-raamatupidajad seda kasutavad, on nende asi.
optimeerimine
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas optimeerimine »

urmasr kirjutas:
Külaline kirjutas:... arvutame siit maskud asjad maha. või siis petad natike riiki,ega teisiti vist tehta võib oletada ...
Loomulikult maksan min sotsmaksu ca 4,5€/tööpäev, isegi kui mul tööd ei ole, aga edasine kulude/palkade/maksude arvestamine on juba minu, minu raamatupidaja ja maksuameti vaheline asi. Olen ennegi maininud, et on olemas selline ilus võõrsõna nagu "optimeerimine" :) ja kuidas firmade juhid-raamatupidajad seda kasutavad, on nende asi.

urmas, ega sa ometi ei taha väita, et "optimeerimise" all mõistad vahetevahel saadud musta raha? :lol:
kui siin tuleb ehitajate poolt juttu, et maksud, maksud, maksud, siis paratamatult tahaks vahest küsida, et tõstke nüüd oma käekesed püsti, kes ei ole oma töös kordagi mustalt raha saanud/küsinud?
Külaline
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

optimeerimine kirjutas:...kui siin tuleb ehitajate poolt juttu, et maksud, maksud, maksud, siis paratamatult tahaks vahest küsida, et tõstke nüüd oma käekesed püsti, kes ei ole oma töös kordagi mustalt raha saanud/küsinud?
Noh, kõik tellijad, kaasa arvatud anonüümne külaline "optimeerimine", et tõstke nüüd oma käekesed püsti, kes ei ole kordagi mustalt raha andud või pakkunud, et äkki saaks käibemaksuvabalt või, et äkki saaks odavamalt kui arvet ei võta või kas saaks materjalid läbi enda, tellija firma vormistada, et saaks käibemaksu sealt tagasi või äkki saab odavamalt kui maksan sulas ja arvet ei taha jne. ehk tellija teeb ettepaneku koos riiki lüpsta. Julgemini seltsimehed tõstke käsi, julgemini! :) Unistaja metsateel! :)
Urmasr
optimeerimine
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas optimeerimine »

"Olen ennegi maininud, et on olemas selline ilus võõrsõna nagu "optimeerimine" ja kuidas firmade juhid-raamatupidajad seda kasutavad, on nende asi."

See ju urmase rakus käekesega kirjutatud.
Ja mina lollakas, tellin ametlikult ning astun aga ämbrisse... :lol:
Külaline
külaline

Re: hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

optimeerimine kirjutas: Ja mina lollakas, tellin ametlikult ning astun aga ämbrisse... :lol:
Sooh, kas sa oled mingi üliinimene, kes terve elu jooksul kordagi ämbrisse ei astu? Lohutan sind natuke, neid tuleb kindlasti veel! :)
urmasr
Vasta