M; Eterniiti

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
kunnely
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Mär 2010, 11:34
On tänatud: 2 korda

M; Eterniiti

Lugemata postitus Postitas kunnely »

Müüa eterniiti (Leedu Akmene toodang) halli kui ka värvilist, bituumensindel (ICOPAL ja TECHNONIKOL), sbs, katuse aluskatted, fassaadi kangad võimalik transport kliendi soovitud aadressile.
Projektimüük üldehitusmaterjalidele ja katusekattematerjalidele- villad, tuuletõkked, kipsplaadid
Info toote ja koguste kohta paluks e-mailile; info@kunnely.ee

Kunnar
Katusetööd ja üldehitus. Katusepesu.
Ehituslik saematerjal
Ehitusmaterjalide projektimüük- kivi, teraskate, eterniit, bituumensindel, sbs, vihmavesi
tuuletõke, kips, soojustus, fassaadisoojustus
Pedaal
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Mai 2007, 22:19

Re: M; Eterniiti

Lugemata postitus Postitas Pedaal »

ja mis selle eterniidi hind siis oleks ?
100m2
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
kunnely
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Mär 2010, 11:34
On tänatud: 2 korda

Re: M; Eterniiti

Lugemata postitus Postitas kunnely »

Hinna küsimisel palun info e-mailile või privaatsõnumina- info kiiremini käes.

Täname
Katusetööd ja üldehitus. Katusepesu.
Ehituslik saematerjal
Ehitusmaterjalide projektimüük- kivi, teraskate, eterniit, bituumensindel, sbs, vihmavesi
tuuletõke, kips, soojustus, fassaadisoojustus
Vasta