eesti energia

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
energeetik
külaline

eesti energia

Lugemata postitus Postitas energeetik »

Eesti Energia teeb praegu kampaaniat, pakuvad elektritöid ja projekte nii korterile kui majale. Kas kellegil on kogemust nendega? Kas hinnaklass on mõistlik? Juttu siis väiksema maja elektriprojektist ja teostusest
tommy4
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 437
Liitunud: 06 Apr 2009, 09:15
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 8 korda

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas tommy4 »

Aga tee proovi - küsi neilt hinnapakkumine ja korda seda mõne erafirma või -tegijaga. Näed hinnaklassid ja erinevused ära.
Kasutaja avatar
Elektric
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 12 Mai 2010, 13:13
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas Elektric »

EE elektritööde elektriku töötunni hind on 35,47EUR / 554,98 EEK :clapping:
Elektritööd, elektriprojekteerimine
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10944
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 317 korda
On tänatud: 384 korda

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas Urmas »

:) Ja kui mina küsin 10.-/h, siis paljude arvates olen vereimeja, puuk ja nii edasi, aga eks EE-l ole kulud juhtkonnale ka parasjagu suured. :)
tommy4
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 437
Liitunud: 06 Apr 2009, 09:15
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 8 korda

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas tommy4 »

Eks suuremate tööde puhul annab ka EE soodustust, kuid teistet elektrikutest kaks korda rohkem raha küsib ikka.
Ehee
külaline

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas Ehee »

See 35,47 on kiirtöö tunni hind. Suurematel töödel on hind pakkumispõhine ja kindlasti madalam. EE eelis on see, et neil on teatavad võimalused teha töö kohe nii, et erinevalt "naabrimeeste" poolt teostatud töö lõpetamiseks ei lisanduks mingid imekulud kulud nagu plommimised, katkestused jms. Muidugi peaks võrdlevaid hindu küsima, kuid silmas peaks pidama, et "onu stjopa" või "OÜ Teeme Särtsu" ei tee hiljem teist nägu, kui elektrisüsteem korralikult ei toimi või kui kogu maja maani maha põleb. :D

Ma nimelt olen EE töötaja :wave:
igiliikur
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 289
Liitunud: 27 Nov 2008, 15:37
Asukoht: lõunas
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas igiliikur »

Mis ime kulud sul lisanduvad? Plommimine on loogiline, see on ju fikseeritud hind, varem oli 300 eeku, eurides ei tea. Kolmapäeval ilmselt kui klienditeenindus uuesti tööle hakkab, siis saan teada. Kui see uus tarkvara muidugi tööle hakkab, webmappi ei saanud neljapäeval juba sisse...
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Ei saa kah aru mis imekuludest siin jahutakse. Isegi koos nendega on onu stjopa odavam. Ja see mahapõlemise jutt ... Ära aja naerma. Vast on nüüd asi parem aga umbes 8 aasta tagasi oli juhtum, kus terve kortermaja elektroonika sai pihta. Kõvemad asjad muidugi jäid ellu aga sõltuvalt korterist oli 0.- ... vist isegi 15 000.- kahjusid. Parim vabandus oli see, et maja on vale koha peale ehitatud. Kui Sina ise vigu ei tee siis ole mureta sellises firmas teeb keegi teine Sinu eest selle "musta töö" ära. Ja arvestades juhtumeid mis viimasel ajal meediast läbi käinud siis võiks ikka päris tasa olla.
ohooo
külaline

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas ohooo »

Ei tee EE ka teist nägu, hämab hiljem asja enda kasuks ja asi mutt.
Stiili näide EE tööst- käidi samal päeval kolm korda voolumöötjat vahetamas, loomulikult sai töö esimene mees. Teine mees oli mõistlik, sai kohe jutust aru, et voolumöötja juba vahetatud ja läks minema. Kolmas tüüp oli vist eelmise juures särtsu saand ja jauras tükk aega, et mul on töökäsk... ja mul on töökäsk. Nädala pärast jälle mees EE-st ukse taga... tuldi voolumöötjat vahetama.
Kylaline kylast
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 276
Liitunud: 25 Jaan 2008, 16:31

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas Kylaline kylast »

Kas keegi inimene on sedavõrd rumal, et EE-st omale kirvehinnaga töid tellib? Arusaamatu kamp seal EE-s.
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas vtl »

Kylaline kylast kirjutas:Kas keegi inimene on sedavõrd rumal, et EE-st omale kirvehinnaga töid tellib? Arusaamatu kamp seal EE-s.
Parafraseeriks, kas keegi inimene on sedavõrd rumal, et firmateeninduses käib kirvehinnaga autot remontimas?

Hind ei ole alati esimene ja viimane argument. Teinekord loevad ka sellised asjad, kui lihtne on mingit teenust leida ja tellida. Kui ma elektrist mitte midagi ei tea ja näen Delfis iga päev bännerit vilkumas, siis tellin oma pirni vahetuse just sellesama banneri pealt nähtavalt numbrilt, mitte ei hakka otsima, kas kusagil on mõni firma, kes selle mõni euro odavamalt ära teeks.

vtl@ei ole EE ega tema pakutava teenusega mitte kuidagi seotud.
Külaline
külaline

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Eks see bänneri vilgutamine olegi üks neist põhjustest, miks EE hinnad nii kõrged on, lisaks muudele "kuludele".
Kui minul oleks nii palju raha, et iga päev bännerit vilgutada, oleks ka minu hinnad 2 korda kõrgemad, kui praegu.
Külaline
külaline

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kui kokkuvõttes kasum sellest kasvab, siis tasub bännerit vilgutada
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: eesti energia

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Sitt lugu ongi see, et algselt võeti see bännerivilgutamise raha hoopis mujalt. Nüüd vast saavad selle vilgutamise kinni maksta juba need, kes selle vilgutamise peale endale töö tellivad.
Vasta