katmata hydro

saunad, santehnika, boilerid jne
karbik
külaline

katmata hydro

Lugemata postitus Postitas karbik »

Kas vannitoa torude karbiku sisemusse jäetaksegi pörandale ja seintele paljas yhekordne hydro ilma seguga katmata vöi on tegemist jälle mingi kaasaegse ratsimismeetodiga?
turvas selline
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas turvas selline »

Põhimõtteliselt jah tegemist "järjekordse" ratsiga,tavaliselt plaaditakse kipsist torude karbik seestpoolt mosaiigiga - kas klaas või looduskivi see juba maitseasi...
Kurat võtaks mida sa sinna panna siis tahad ? :banghead:
karbik
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas karbik »

Mis sind turvas nii ärritas? Vördlesin erinevate töömeeste töid ja soovitusi, sellest ka kysimus. Yhekordset paljast hydrot ei ole soovitatud jätta, sellest ka minu kysimus.
murmet
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 06 Okt 2007, 09:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas murmet »

Hydrot seal kanalis millegiga katma ei pea kuna puudub kokkupuude igasuguse pesukeemiaga. Küll aga peab hydro kiht vastama nõuetekohasele paksusele, ja seda paksust saab mitme meetodiga kontrollida milledest võõpamiskordade lugemine on kõige viimasem ja ebatäpsem meetod.
karbik
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas karbik »

Mul on renoveeritud vannitoa nurgas dushinurk, millest jooksevad karbikus mõlemale poole veetud uued veetorud. Nagu olen juba maininud, võeti karbiku tegemiseks jultunult mu enda nurgas seisev mitteniiskuskindel kipsplaat ja kohale veeti kasutatud metallkarkassid, mille tugevasti väänutatud tykid leidsid tööpaigalt. Probleem ei ole tekkinud niivõrd selles karbikus, kus ma nägin katmata hydrot, vaid just teises karbikus, kus ma ei näinud, kas sinna yldse hydrot pandigi. Just sellesama karbiku peale sai pandud ka kraanikausikapp, kust seda keemiat võibki tulla. Hiljem hakkasid just sellel poolel tekkima tugevad paugatused, mis on kuulda ka naabritele ja mille põhjuste kohta ei oska ykski spetsialist midagi targemat öelda. Kas metallkarkassi kinnitamisega on vigastatud elektrijuhtmeid (kohe teisel poole õhukest seina asub elektri pistikupesa) ja sinna tilgub kuskiltki vett või on probleem hoopis põrandakytte juhtmetes, mis osaliselt läheb ka karbiku alla, ei oska öelda. Asi on naljast kaugel, sest sellisena ma seda jätta ei saa. Kuna varasemalt minu probleemi keegi ei uskunud, siis nyydseks on mul ka tunnistaja olemas ja soovitati kogu karbik ning põrand lahti võtta ja korrektselt uuesti panna. Kuid nagu te ise aru saate, mida tähendab juba rahaliselt ja ajaliselt kogu plaaditud karbiku ja plaaditud põranda lahtivõtmine, uued materjalid, uus töömees, oma kaotatud aeg, siis selle probleemi lahendamine ei ole just odavate killast. Selliste turvaste tööd on raske ymber teha, turvast ennast aga ma ei soovi enam oma kodus nähagi, sest kõik need "trikid" on tekitanud äärmist tylgastust. Kyll aga on mul kavas peale uurimisi ja lahtivõtmist teha põhjustest pildid või akt ning saata igasugustele kõrgematele turvastele...
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Ära vingu. Teinekord palka töölised mitte suvaküprokid

Karbik on plastmassskarp, milles veetakse juhtmeid-torusid, miks seda hüdroga katta ja sinna peale kraanikauss panna?
Mis kuradi paugud? Aölaktrijuhtmed ei paugu.

Veetorud äkki lahtised vasktorud mis hüdrolöögi tõttu kolisevad?

Kui pilte ei näita siis siit tarka vastust ei saa
karbik
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas karbik »

GuidZ kirjutas:Ära vingu. Teinekord palka töölised mitte suvaküprokid

Karbik on plastmassskarp, milles veetakse juhtmeid-torusid, miks seda hüdroga katta ja sinna peale kraanikauss panna?
Mis kuradi paugud? Aölaktrijuhtmed ei paugu.

Veetorud äkki lahtised vasktorud mis hüdrolöögi tõttu kolisevad?

Kui pilte ei näita siis siit tarka vastust ei saa

Ära sõimle siin, kui asjast midagi ei tea!! Mingit plastmassikarpi pole tehtud. Torud on kaetud mitteniiskuskindla plaadiga ja ma ei olnud juures, kas pandi sinna hüdrot või mitte. Loomulikult kolisevad lisaks ka torud, kuid paugud ja prõksud käivad veel sinna juurde. Mis pilti ma sulle siin teen ja näitan, ega ma selgeltnägija ei ole, et karbiku sisemusse näen, mis seal toimub. Ükski tarkurist ehitaja ei oska vastata, millest need paugatused ja prõksud tekivad, selleks on vaja kogu kupatus ära lammutad ja uuesti teha. :banghead:

Kunagi oli Ekspressis hea artikkel, kus eihitajatest kommenteerijad kelkisid, kuidas nad klientidele kätte maksavad, kui kliendi nägu neile ei meeldi ja on liiga nõudlik nende vastu.
karbik
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas karbik »

[quote="GuidZ"]Ära vingu. Teinekord palka töölised mitte suvaküprokid./quote]

Lisaks sulle teadmiseks, et töö on tellitud firmalt ja hinnakalkulatsiooni tegi mitte küprokmees, vaid TPI ehituse lõpetanud seltsimees. Kas tegijaks saadeti küprokmees või kiidulauludega õnnistatud ehitusmees, vaid tuul teab vastust. Probleem on ja probleem jääb niikauaks, kuniks võtan kätte ja lasen selle töö kunagi ümber teha. Garantiid ma selliste tegijate juures ei kasuta, sest mul ei ole mõtet oma kodusse ladestada topelt halba energiat. PUNKT.
Külaline
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Konkreetne vastus sinu probleemile- kui sul oli ametlik firma, arved olemas, siis lase teha ekspertiis ja anna kahjutasude nõue kohtusse. Punkt ja teema ammendatud. :)
Urmasr
A A
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas A A »

Nii napi seletuse põhjal, ei saa Sa küll võimalikku jama põhjust siit teada. Teada on vaid, et tegu kortermajaga, aga on see paneelelamu v. puumaja. Millest oli aluspõrand, millele valati uus küttega põrand jne...? Paugatuse põhjuseid, võib tõesti olla mitmeid.
karbik kirjutas: Kunagi oli Ekspressis hea artikkel, kus eihitajatest kommenteerijad kelkisid, kuidas nad klientidele kätte maksavad, kui kliendi nägu neile ei meeldi ja on liiga nõudlik nende vastu.


Täpselt samuti, nagu polnud need "Ekspressehitajad" mingid ehitajad, polnud ka Sinu ehitajad mingid EHITAJAD! Palun, teeme ikka vahet ehitajatel ja EHITAJATEL!
TPI ega ükski teine kool, ei ole ühestki mehest-naisest veel EHITAJAT teinud!
Minu soovitus: võta võimalikult sobivasse kohta sisse ava, näit. 300x300mm ja sealt saaks vabalt sisse vaadata, et mis toimub. Hiljem katad selle ava luugiga, aga ehk jääb luugi raha ka alles.
Andres (Andresto)
karbik
külaline

Re: katmata hydro

Lugemata postitus Postitas karbik »

to AA, aitäh hea nõuande eest.Eks ma saan nende paukude põhjused teada ükskord niikuinii. Et iga kiitustega pärjatud tegija ei olegi alati tegija, tekkis kahtlus juba siis, kui torusid taheti vahetada ilma et püstakus vesigi oleks kinni keeratud. Hea et uputusest pääsesin.Hüdrauliline kolin tekkis siis, kui avastasin, et dushinurga trapp oli seest kive ja ehitusprahti täis, koristasin ära ja asemele sain kolina. Eks paljud möödalaskmised tulid alles hiljem välja.

to urmas. Ma elan selle kaotuse ja pettumuse üle. Närvirakud maksavad rohkem kui säästuka ümbertegemise nõudmine.
Vasta