saepink

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
vamby
külaline

saepink

Lugemata postitus Postitas vamby »

tere.
kas on kellelgi kogemust - saepink "Woodster ST-12".
hobi korras kasutamiseks. Hinnaks 340 EUR.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Kogemusi pole aga tundub OK olevat.
vamby
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas vamby »

tanaud kevva'le.
siin on jah tegu,et endale normaalse riista saaks. poe hind on tal 447 EUR, aga praegu saab boonust bauhof 'ist ja ma motlesingi selle riista endale soetada.
aga kui kellelgi on kokkupuudet olnud selle masinaga, siis avaldage arvamust.
pajero
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Veebr 2011, 23:13

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas pajero »

vamby kirjutas:tanaud kevva'le.
siin on jah tegu,et endale normaalse riista saaks. poe hind on tal 447 EUR, aga praegu saab boonust bauhof 'ist ja ma motlesingi selle riista endale soetada.
aga kui kellelgi on kokkupuudet olnud selle masinaga, siis avaldage arvamust.
puhta lõike jaoks pöördeid vähe (see minu arvamus),ja pikenduse pead ka juurde ostma,tal juhe puudub.ise panin natukene juurde ja ostsin makita ,võrrelda ei oska.aga kui ostad anna teada kuidas toimib.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

See juhtme pikkus on savi, ma usun et neid pikendusi peaks igal pool olema. Pöörete koha pealt on ta sobiv kodutöödeks. Makita, Dewalt jne. on jah muidugi kõige paremad aga neid sa nii odavalt ei saa.
vamby
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas vamby »

uurisin siin ja tulin vist lahendusele, et vaatan endale Makita MLT 100.
1500w ja 4500p/min/.
algajast huviline
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas algajast huviline »

vamby kirjutas:uurisin siin ja tulin vist lahendusele, et vaatan endale Makita MLT 100.
1500w ja 4500p/min/.
Kasuta need Bauhofi 100 boonuseurot ära Makita MTL 100 peale kui Woodster ST-12. Laud ja laua pikendus pole suurem asi ja kelk pole see milleks ta mõeldud on. Makita mootor kindlasti võimsam.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Nojah, aga millised Makita omad on Bauhofis müügil, meil siin on minisaepingid, sellise peale pole küll mõtet täissaepingi raha maksta. Bauhofis on Makita nurgasaed ka sellised, et edasi-tagasi saagi tõmmata ei saa. Siuke täpselt samamoodi mõttetu. Kui sa ikkagi tahad Makitat osta, siis vaata, et tal kõik võimalused oleksid olemas.
algajast huviline
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas algajast huviline »

Kevva9 kirjutas:Nojah, aga millised Makita omad on Bauhofis müügil, meil siin on minisaepingid, sellise peale pole küll mõtet täissaepingi raha maksta. Bauhofis on Makita nurgasaed ka sellised, et edasi-tagasi saagi tõmmata ei saa. Siuke täpselt samamoodi mõttetu. Kui sa ikkagi tahad Makitat osta, siis vaata, et tal kõik võimalused oleksid olemas.
Meil siin?! Tartu Bauhof's alles hiljuti Makita MLT100 näinud tolmukord peal.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Tartus võib-olla jah aga isegi mõnes Tallinna Bauhofis on vähe kraami. Ja ma usun et selle hind küündib 1000 euroni. See juba selleks mõeldud, kui sul seda iga päev vaja läheb
algajast huviline
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas algajast huviline »

Kevva9 kirjutas:Tartus võib-olla jah aga isegi mõnes Tallinna Bauhofis on vähe kraami. Ja ma usun et selle hind küündib 1000 euroni. See juba selleks mõeldud, kui sul seda iga päev vaja läheb
Palju neid Bauhofe siis nüüd Tln-sse siginenud on? Ennevanasti oli neid vaid üks ja nende kodulehe andmetel on ka hetkel vaid üks.
Et mitte ümbernurga ümmargust juttu ajada, siis mina mõtlesin sellist Makita MLT100 saepinki http://www.makita.ee/makita_mlt100_saepink_3 ja tema eest pea 1000.- EUR välja käia oleks ikka väga rumal mõte. 400.- EUR ümber jääb tema hind.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

See sinu lingi peal on ju puhas lauasaag ju, mina vaatasin sellist kus on ikka alus ka all, et teda saepingiks nimetada saaks. Mis puutub Tallinna Bauhofidesse siis ma ei tea palju seal on, aga selles, milles ma käisin see tundus küll väga algeline olevat, pealinnaga võrreldes. Võib-olla on tõesti siis üks, ma mõtlesin, et see on ikka see väiksem, et need suuremad ka kuskil on.
Alexy
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 287
Liitunud: 26 Mär 2008, 12:46
On tänanud: 37 korda
On tänatud: 11 korda

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Alexy »

Tallinnas jah siiski vaid üks Bauhofi pood, lisaks endised Ehitusmarketi poed Laagris ja Keilas(pealinna kandis)Aga see MLT100 pingi kohta oleks endal ka soov kasutajate infot kuulda.Ka endal on just see mudel välja valitud <vanas rahas ca 5600 eeku>Makitale käib küll ka eraldi alus alla aga selle hind...ajab vanduma.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Eks ta nii ole, need Makitad, Boschid jne.. maksa juba nime eest.
algajast huviline
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas algajast huviline »

Kevva9 kirjutas:See sinu lingi peal on ju puhas lauasaag ju, mina vaatasin sellist kus on ikka alus ka all, et teda saepingiks nimetada saaks. Mis puutub Tallinna Bauhofidesse siis ma ei tea palju seal on, aga selles, milles ma käisin see tundus küll väga algeline olevat, pealinnaga võrreldes. Võib-olla on tõesti siis üks, ma mõtlesin, et see on ikka see väiksem, et need suuremad ka kuskil on.
Kui sinu jaoks on oluline, et saepink sisaldaks ka jalgu + liigutamiseks rattaid, siis tõesti ei ole minu pakutud see õige. Vaevalt sa ka üle 300 EUR-i lihtsalt jalgade eest oled nõus välja käima. Minule on vajalik vaid korralik lauasaag, sest Norras ehitajaks ei käi, sellega voodri- ning põrandalauda või küttepuid ei lõikaks. Minu vajadus on lauasaagi liigutada suhteliselt siledal põrandal 10m2 ulatuses ja rohkem vajan laua pikendust küljel/taga ning sahtleid selle all.

Üks soov minult sinule on küll, et sa niivõrd umbmääraselt ei kirjeldaks. Näide sinu kirjastiilist: käisin SEAL, nägin SEDA, kasutasin SELLISELT. Tallinnas on siiski vaid üks Bauhofi pood Peterburi mnt-l ja selle suurus ei ole midagi enamat ntx K-rauta või ABC Ehituse poodidest. Bauhaus Tallinnas on juba korraliku ehituspoe mõõtu.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Mis 300 eurot jalgade eest? Kes Sulle seda rääkis? Saepinki EI LAPITA KOKKU- see ostetakse nii nagu ta on, jalad all. Sa võid ju võtta oma lauasae, palun, antud teema ei puuduta Sind. Ja tõesti, sorry, ma ei ole Tallinna inimene, viimane koht kuhu ma tulla tahan, ja seega ma ei tea ka palju sellest, minutahes olgu seal 10 K-Rautat või 100 kilone Savisaar, anna andeks, aga tõesti see mind ei huvita. Ma usun tõesti, et Sul piisab sellest lauasaest, poleks ju mõistlik antud tingimustes suurt saepinki soetada, aga teema postitaja tahab soetada omale saepinki.
algajast huviline
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas algajast huviline »

Kevva9 kirjutas:Mis 300 eurot jalgade eest? Kes Sulle seda rääkis? Saepinki EI LAPITA KOKKU- see ostetakse nii nagu ta on, jalad all. Sa võid ju võtta oma lauasae, palun, antud teema ei puuduta Sind. Ja tõesti, sorry, ma ei ole Tallinna inimene, viimane koht kuhu ma tulla tahan, ja seega ma ei tea ka palju sellest, minutahes olgu seal 10 K-Rautat või 100 kilone Savisaar, anna andeks, aga tõesti see mind ei huvita. Ma usun tõesti, et Sul piisab sellest lauasaest, poleks ju mõistlik antud tingimustes suurt saepinki soetada, aga teema postitaja tahab soetada omale saepinki.
Kahjuks pole enam vana "hea" vene aeg, kus isegi tutvustega said sa ikkagi vaid ühe margi ehitussaepingi soetada. Valik on tänapäeval väga lai, alustades ühekorra saagidest (odavsaed) ja lõpetades proffi-ehitussaepinkidest. Ostjate kriteeriumid on piisavalt laiad, et pakutakse fikseeritud jalgadega, kokkulapitavate ratastel jalgadega jne. Ja poest olen ma ostnud küll sae kokku lapitult :D ning kodus siis need plekikäntsakad kokku keeranud mis jalgade nime väga ei kannata.

Alustaks siis otsast peale. Kas teema algataja vamby võiks lahti seletada mis ta hobikorras saepingiga tegema hakkaks? Kui tal peaks olema vajadus saepinki autoga punktist A punkti B transportida, siis ma ei tahaks küll kulutada aega jalgade küljest/külge monteerimisele nagu see tema pakutud "Woodster ST-12" on. Ka pakun ma üsna kindlalt, et õhukuiva kaseplangu saagimisel on see varsti õhtal.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Kapid ostetakse ka tänapäeval nii, et saadetakse juppidena. Ei mahu ju võib-olla 3 meetri kõrgune ja 5 meetri laiune kapp autosse. Sama on ka saagidega, neid võid ju kokku panna. Aga minu point seisneb selles, et sa ei osta kappi nii, et kõigepealt 1kapi , siis ühe sahtli- ei sa saad ta ju tervikuna, sael ka samamoodi. ;)
algajast huviline
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas algajast huviline »

OK, paneme siis siia kõrvale ka enda seletusega:
Minu point on, et Makita on MLT100 hübriidsae teinud selliselt, et oleks võimalik valida, kas sa soovid teda koos või ilma jalgadeta. Ostad jalad juurde, saad korraliku saepingi ja võimaluse teda kergelt transportida nii autos kui objektil/hoovis. Ei soeta jalgu, oled korraliku lauasae omanik ja hoidsid kokku üle 300 EUR-i. Nii lihtne see ongi. Sama teed on läinud Bosch, DeWalt, Ridgid.

tänan tähelepanu eest!
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Jah minugi poolest, mis me siin vaidleme. Igal ühel on õigus oma arvamusele. Sinu toodud varjant on küll 5+ aga üks asi segab ikka, see on hind, mis on päris kõrge. Antud olukorras tahab inimene omale hobi korraks, ma arvan, et isegi Handymannist võib vahel päris korraliku pilli saada, hobiks muidugi.
pajero
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Veebr 2011, 23:13

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas pajero »

Makita hind ju täitsa konkurentsivõimeline.
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Woodsteritega konkurentsivõimeline?
Ei! Teiste omasugustega küll jah, mis on rohkem proffidele mõeldud, või siis nendele, kes tegelevad tööriistadega iga päev.
pajero
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Veebr 2011, 23:13

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas pajero »

Kevva9 kirjutas:Woodsteritega konkurentsivõimeline?
Ei! Teiste omasugustega küll jah, mis on rohkem proffidele mõeldud, või siis nendele, kes tegelevad tööriistadega iga päev.
ma ei tea kuskohast sa neid hindu vaatad aga bauhofis Woodster 447 eur. makserv-is makita 414 eur vist
Kevva9
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 19 Okt 2010, 18:36

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas Kevva9 »

Loe 1. teema postitust. Seal on hind 340 € ja see on saepink, mitte lauasaag. Kõik ei pea Bauhofi järgi käima, seal niigi kallid asjad.
algajast huviline
külaline

Re: saepink

Lugemata postitus Postitas algajast huviline »

Kevva9 kirjutas:Loe 1. teema postitust. Seal on hind 340 € ja see on saepink, mitte lauasaag. Kõik ei pea Bauhofi järgi käima, seal niigi kallid asjad.
See 340 EUR on hind kui ta kasutab oma Bauhofi 100 EUR boonusraha ära. Nii saan mina vamby jutust aru.
Vasta