Võtan vastu puidujääke Tartus

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
hall kass
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 01 Nov 2009, 07:10

Võtan vastu puidujääke Tartus

Lugemata postitus Postitas hall kass »

Kellel on Tartus vedelemas puidujääke, mida soovitakse niisama ära anda näiteks kütteks - andke mulle teada. Tartu piires saan transa omalt poolt korraldada, ei välista omapoolse äraviimise võimalust ka kuni 10 km Tartust.

Kindlalt saan appi kas Fiat Punto (tagaosa tehtud kaubaruumiks) või Fordi universaali. Ei välista ka võimalust saada abi ühelt tuttavalt, kellel on maastur ja paaritonnise kandevõimega käru.

Alates eelmise talve algusest ma põhiliselt puidujäägiga kütangi. Minu puupliit sööb igasugust puuprügi ilma korstent pigitamata (sügisel tahmajüri käis ja vaatas üle) ja temperatuuri jälgimine on mul ka välja kujunenud, nii et lõhki ma oma pliidimüüri ei küta. See oleks siis ennetav vastus võimalikele muretsevatele küsimustele, mis sellise teemaga paratamatult kaasnevad. Praegu kuulutan lihtsalt seetõttu, et sügisel varutud kraam on vaikselt lõppemas. Kõlbab ka peenem sodi nagu saepuru, hakkepuit jne.

Kuna ma foorumis kuigi tihti ei käi, võiksite oma pakkumised saata pigem meilile paadikapten@hot.ee.
Vasta