Õhupuhasti köögis

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
sipsik2
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Nov 2010, 08:21

Õhupuhasti köögis

Lugemata postitus Postitas sipsik2 »

Mul mure köögikubuga - nii kui vähegi kõvem tuul on, nii ulub mis hirmus. Kas midagi annaks selle vastu teha?
ponkskar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 759
Liitunud: 11 Dets 2007, 00:31
On tänatud: 1 kord

Re: Õhupuhasti köögis

Lugemata postitus Postitas ponkskar »

Mul ka ulus või õigemini puhus lausa tuult sisse. Väljapuhe on seinast. Panin väljapuhke torule õue mingi plastmassist klapi ette. Nüüd on suht. norm.
sipsik2
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Nov 2010, 08:21

Re: Õhupuhasti köögis

Lugemata postitus Postitas sipsik2 »

Mul vist väljapuhe katusele ja ei kujuta ette, et keegi 5-korruselise maja katusele klappi paigaldama läheks. Kas korteris sees ei ole võimalik mingit klappi panna, et tuul sisse ei puhuks?

Ehk on kellegil mõni kontakt anda, kelle käest küsida ja kes ehk tuleks kohapeale vaatamagi?
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Õhupuhasti köögis

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

See ulumise teema jääb ju ikka alles. Võta mõni õllepudeli mõõtu suuga pudel ja puhu pudelisuuga risti. Sama asi toimub ka toru puhul suure tuulega.
ROBin Hood
külaline

Re: Õhupuhasti köögis

Lugemata postitus Postitas ROBin Hood »

Ega päris lahti ei saagi sellest aga kõvasti leevendada küll.Paned kubule tagasilöögiklapi vahele.Sellel on klapid muidugi väga kerged et tuule käes ikka klõbisevad aga paned mõlema klapi tiiva külge kolm kroonist münti kahepoolse teibiga siis peab väga tugev tuul olema et jõuaks lahti tõmmata aga kubu ventikas suudab seda lahti lükata.Minul vähemalt jõudis.Kui jäi arusaamatuks võid helistada 56 362 731
Vasta