Kolimine

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
kallekusta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Mär 2010, 15:34
On tänanud: 2 korda

Kolimine

Lugemata postitus Postitas kallekusta »

Millised on kogemused kolimisfirmadega? Kas nendega on rohkem peavalu ja on mõistlik uude elamiskohta kogu kupatus ise ära kolida. Või on siiski targem oskajad mehed ligi lasta? Millistele firmadele võiks selle töö usaldada?
Kust ma leiaksin kolimisfirmade kontaktandmeid?
tauri
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Nov 2008, 09:49

Re: Kolimine

Lugemata postitus Postitas tauri »

kui rahast kahju ei ole siis tasub ikka lasta töö enda eest ära teha :)

http://www.infoweb.ee/et/?action=search ... d=kolimine
Ise kasutanud ava ekspressi teenuseid, kuulnud häid sõnu ka move on teenuste kohta. Kogemuse põhjal hinnad suht sarnased.

Kolimisteenuste kohta kuulnud ka igasugu kollijutte aga usun, et kui valida tuntud tegelasi siis vast muresid pole.


Süsteem toimib nii- tuuakse kastid- pakid oma jama kastidesse- kastid märgistad (a´la a1 , a2 jne)


uues kohas märgistad plaani peal ära et antud ruum on a ja siia läheb kapp märgistusega a1 ja kast asjadega a2.

mina olen alati kogu protsessi juures kõrval olnud ja probleeme pole olnud. Olles ka omal käel kolinud siis lausa mõnus on vaadata kuidas kapid liiguvad mängleval kergusel:) Kui enne mõtled et tassid ise siis... :)

Ajaliselt on kindlasti võit- kui selline korteri kolimine siis hommikul tassitakse asjad ära ja õhtuks on sul juba uues kohas eluks enam-vähem asjad paigas.

PS! valik on sinu- ise pole seotud kummagi väljatoodud firmaga!
kallekusta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Mär 2010, 15:34
On tänanud: 2 korda

Re: Kolimine

Lugemata postitus Postitas kallekusta »

Tänud info eest. Rahast ei ole kahju, pigem vaataks ka heameelega, kuidas teised toimetavad. Nii professionaalselt pole ka vast vaja, et kastid märgistatud (kui siis sõnadega - "köök", "elutuba", "mänguasjad" jne).
Tänan lingi eest. Ise Googledasin (märksõna "kolimine") ja sain ka mitu nime.
Kas kolimises kehtib reegel, et kes rohkem turundab - see ka tõsisem tegija?
kallekusta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Mär 2010, 15:34
On tänanud: 2 korda

Re: Kolimine

Lugemata postitus Postitas kallekusta »

Soovitan ka teistele - A! Veod OÜ, www.aveod.ee
Vasta