teostame elektritöid

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

teostame elektritöid

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

elektritööd eramutes, korterites, suvilates jne. ühesõnaga kui vaja elektriku siis helista 50 26 736
Andrjusa
külaline

Re: teostame elektritöid

Lugemata postitus Postitas Andrjusa »

Lauri78 kirjutas:elektritööd eramutes, korterites, suvilates jne. ühesõnaga kui vaja elektriku siis helista 50 26 736
Paku üks näididshind ka- kahetoaline korter, kogu elekter uuendada, enamus juhtmetest kipsi tagant veetav, koridori moodulkilp uus panna, kokku u 30 toosi korteris. tänan
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

näidiseks võiks olla selline hind, kahetoaline korter 30 toosi (kaasa arvatud harutoosid, WC põrandaküte, vent, lambid jne.) kõik kaablid kipsi taga, kilp 5 kaitset+uus kaabel peakilbist korterikilpi. tööraha u. 4500 kr.
Imre
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Okt 2005, 21:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Imre »

Millises kandis elektrik tegutseb?
Väga harva saadaval.
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

elan Tallinnast 10 km. eemal seega Tallinn ja selle ümbrus. ja samas tegutseme ka saaremaal, tööd võib teha üle eesti kõik sõltub rahast
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

päris karm hind mu meelest. kui kõik kipsi taha siis peaks saama selle töö valmis mitte rohkem kui kahe päevaga (tundide arvult) seega 16 tunniga peaks selle töö ära tegema (ise vähemalt nii arvestan) ja kui kõik kipsi taha siis milleks on vaja harukarpe teha????
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

tahaks teada kuda ilma harukarpideta saad, see kas harukarp on näha või ei ole ei tähenda seda et neid ei ole, et süsteem töötaks tuleb teha ka ühendused ja neid kohti kus on tehtud ühendus nimetatakse harukarpideks. pakutud hind on suurusjärk ja see kui kiiresti töö tehtud saab ei oma erilist tähtsust. elu on näidanud et kahe kohalkäimisega kõike tehtud ei saa kuna ehitaja ja maaler jäävad jalgu. iga tööga on seotud ka kulud ja üldiselt on asi nii et mida väiksem töö seda suurem on nn. tunni hinne kuigi hinnapakkumise juures tunde ma ei arvesta.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Anonymous kirjutas:päris karm hind mu meelest. kui kõik kipsi taha siis peaks saama selle töö valmis mitte rohkem kui kahe päevaga (tundide arvult) seega 16 tunniga peaks selle töö ära tegema (ise vähemalt nii arvestan) ja kui kõik kipsi taha siis milleks on vaja harukarpe teha????
Ja mingi jobu hakkab siin teiste raha lugema.
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

kui keegi arvab et tema teenib vähe ja mina (elektrikud üldse) teenin palju siis soovitan neil kes nii arvavad, et vähe teenivad, ametit vahetada. nii lihtne see ongi
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Kas minu probleemi suudate lahendada?
http://www.vennad.ee/asn/viewtopic.php?t=2105


Eletriku vaja ka edaspidi. Kas teete ka elektri plaani majale koos paigaldusega?
Ma ei ole ehitusspets...!
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

võta minuga ühendust

vallaste1@hot.ee

üritame sinu probleemi lahendada võimalikult valtult
energia3
külaline

dolby murele üks soovitus

Lugemata postitus Postitas energia3 »

to: Dolby
lugesin su mure läbi, meil on nii, et meie maja liinid tulevad õhust ja maja külge, tahtsime vana maja lammutada ja uue ehitada. samuti tahtsin lahti saada betoonpostist oma aias, et las elekter tuleb kaabliga. Kõike saab, ainult see maksab, seega meile oli kõige odavam lahendus, et ostsime juurde 5amprit ja lisatööna tehti ära muud tööd, võeti ära betoonpost, võeti ära kilp vanast majast ja veeti uude kohta. Ja see kõik läks maksma 5 ampri raha!!!
Ehk saad ka nii, pöördu kadaka teel olevasse klienditeenindusse liitumisosakonda, sealt saad täpselt enda mure kohta infot. Kindlasti peab minema omanik, kaasas omandit tõendav dokument, kas not ostu-müügileping või kinnistu väljatrükk ja isikuttõendav dokument!
edu
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

vaatan, et on jäänud märkimatta, et me ka projekteerime ja anname ka kõik vajalikud paberid.
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Tänud abi pakkumast Lauri78 ja ka teistele nõu eest. Momendil asi nii kaugel, et EEsse tehtud kaks avaldust üks liitumiseks ja teine liini ümber tõstmiseks. Lubati vastata kuu aja jooksul. Eks siis saab teada mis see võiks maksma minna. EE kontoris öeldi, et ümbertõstmine paar tuhhi mida ma ei suuda siiamaani uskuda. Kui midagi teada saan annan teile ka teada.
Ma ei ole ehitusspets...!
Ints
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 452
Liitunud: 26 Veebr 2006, 19:43
On tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Ints »

EE kontoris öeldi, et ümbertõstmine paar tuhhi
Kohe mitte ei tahaks seda uskuda... :shock:
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

ühel tuttaval kõrgepinge post krundil ja tema tahab ka sellest lahti saada. temale õeldi EE-st et posti tõstmine umbes 100 tonni. ei tea kas jutt ka tõele vastab, aga nii ta ütles.
huviline
külaline

tekkis küsimusi

Lugemata postitus Postitas huviline »

Kas teil on pädevus ka?
Kas te teete ka elektri projekte?
Kas teil on kõik vajalikud paberid?
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

projekteerime ja kõik vajalikud paberid saab ka, sellest siin enne ka juttu olnud.
mel777
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Mär 2006, 14:42

Lugemata postitus Postitas mel777 »

Lauri78 kirjutas:projekteerime ja kõik vajalikud paberid saab ka, sellest siin enne ka juttu olnud.
kirjutasin ka sulle juba ammu meilile, vastust pole tulnud ..
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

minu meili aadress on muutunud, uus aadress on lauri@revenant.ee
Rain K
külaline

Re: teostame elektritöid

Lugemata postitus Postitas Rain K »

Kui kiirelt teeksite valmis kõrvalhoone elektri, seal on saun, pesuruum, puhkeruum ja kuur. Kas selleks on ka projekti vaja? Kui palju see töö maksaks?
ponkskar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 759
Liitunud: 11 Dets 2007, 00:31
On tänatud: 1 kord

Re: teostame elektritöid

Lugemata postitus Postitas ponkskar »

Kuule, ta on viimati foorumis olnud 5.juuli 2007.a. Nii, et arvuta tõenäosus,et kas saad vastuse või mitte :)
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: teostame elektritöid

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

:banghead:
Lauri78
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 12 Veebr 2006, 23:08

Re: teostame elektritöid

Lugemata postitus Postitas Lauri78 »

Projekt peaks tegelikult olemas olema, kuna tööjoonised peame vähemalt enda jaoks niikuinii tegema. Projekt tagab elektritöödele ja kasutatud materjalidele garantii.

hinda ei oska enne pakkuda kui ei ole maja näinud, kus asub ja mida sinna täpsemalt tahetakse kiirus sõltub ka kõik töömahust, hetke seisuga saaks töödega alustada 2-3 nädalapärast. Võtke minuga ühendust, vaatame maja (maja joonised) üle ja teen teile hinnapakkumise.

See et ma foorumisse sisseloginud ammu ei ole ei tähenda et ma seda ei jälgi

502 6736
Lauri@revenant.ee
http://www.revenant.ee
Möll
külaline

Re: teostame elektritöid

Lugemata postitus Postitas Möll »

Tere

Soovitan lehel http://www.revenant.ee/kontakt.htm ühe kirjavea parandamisele mõelda. See võib tunduda küll pisiasjana, kuid ikkagi :wink:


A
Vasta