kanalisatsioon vaja vedada maija

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
kariste
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 18 Mär 2010, 05:13

kanalisatsioon vaja vedada maija

Lugemata postitus Postitas kariste »

tegemist on vanema palk majaga . vaja saada vesi sisse kaev asub 15 m. kaugusel ja ka muidugi ka kanalisatsioon ka . sisse tuleb kööki valamu ja vannituppa tuleb valamu , ws , dušš ja pesumasin . mitu kanti peaks olema tünn mis maase läheb ? tünni ja veepumba ostan ise aga palju võiks minna üle jäänud tööd koos materjaliga ? tünni kaugus majast 10 m.
KOMMIONU
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Veebr 2010, 22:22

Re: kanalisatsioon vaja vedada maija

Lugemata postitus Postitas KOMMIONU »

kariste kirjutas: mitu kanti peaks olema tünn mis maase läheb ?
Mitu korda päevas kused? Elad ikka üksi või?
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: kanalisatsioon vaja vedada maija

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

kas tegu tuleb septiku ja imbsüsteemiga või lihtsalt kogumismahutiga? mitu inimest püsielanikuks? kas veeautomaat tuleb kaevu või majja? mis pinnasega tegu?
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
kariste
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 18 Mär 2010, 05:13

Re: kanalisatsioon vaja vedada maija

Lugemata postitus Postitas kariste »

4 inimest hakkab seal elama . tegemist on lihtsalt kogumismahutiga . seda ma ei tea kuhu pump panna oleks targem , mis teie arvate ? ei oska öelda mis pinnasega on tegu , ma alles sain selle maja . ma arvan et muld ja savi või liiv
Külaline
külaline

Re: kanalisatsioon vaja vedada maija

Lugemata postitus Postitas Külaline »

gdyr kirjutas:san-tehnilised avarii tööd 24h segistite,wc pottide paigaldus,vee ,kanalisatsiooni, kütte torustike vahetus avaii tööd.radiaatorite vahetus,põranda kütte paigaldus.Korteri sisesed ja välised avarii tööd,kiire ja kvaliteetne töö.hind kokku leppel.
tel 56618283
Jõudu tööle!24Hpane jutti mulle torud ja kanal ära :good: :jooma :hello:
Vasta