betooni koostis

susu10
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Jaan 2010, 16:46

betooni koostis

Lugemata postitus Postitas susu10 »

Terekest,

Korteris lõhkusin vannitoa põrnanda välja ja nüüd tahaks uue põrnanda valada, et oleks teiste põrnadatega tasa. Üllatuseks oli kõrguseks just silikaat+segu ja tegin silikaadist ringi peale, siis kergem valada- ring juba peale tehtud. oleks ju hea silikaadist põrnad laduda aga kahjuks korter liiga kõrgel et tassida.

Hakkan põrnadat valama. Mahuks on 0,32 m3. Vanad betooni tükkid ka alles, mis tekkisid lammutamisel, need sellised head killustiku suuruses tükkid. et kasutaks need ka ära. Et nüüd missuguse segu ma peaks tegema. Aga liiva mul pole, kõik praegu külmand ja poes kallis. Mis oleks siis mu segu koostis? Tuli küll pikk jutt aga loodan et saate aidata.

Tänud
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6165
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 76 korda
On tänatud: 138 korda

Re: betooni koostis

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

susu10 kirjutas:liiva mul pole, kõik praegu külmand ja poes kallis
Siis jääb üle ainult kevadet oodata.
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: betooni koostis

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

s100 on vist nimetus vetonit kuivsegul- lisad ainult vett. kogust ei mäleta hästi aga oli vist 2-3kotti m2-le 5cm saamiseks. mulle tuli ehituse abc-st koti hind 25.- koos km-iga
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
susu10
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Jaan 2010, 16:46

Re: betooni koostis

Lugemata postitus Postitas susu10 »

tänud nõuannete eest, aga kas tavaline mingi portland tsement kõlbaks. ja kuidas ma need betooni tükid sinna sisse saan, ma teen arvatavasti kuskil suuremas nõus segu. tükid äkki uputan pärast segusse, kui see on juba maha valatud.
Külaline
külaline

Re: betooni koostis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vala oma sodile peale.
Ja kasuta valmissegu. seda kahte krooni koonerdada pole mõtet. Kulutad aega rohkem oma segamisega ning tuleb sitem kvaliteet.
Vasta