VANNITOA PÕRAND

põrandad, põrandatööd
saarmarg
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 56
Liitunud: 03 Dets 2008, 09:26

VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas saarmarg »

KAS KELLELGI ON MINGIT HEAD IDEED MIDA PANNA VANNITOA PÕRANDA KATTEKS PEALE KAHHELPLAADI.PÖRANDON VALATUD.
Kasutaja avatar
Mehka
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 29 Aug 2009, 20:24

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas Mehka »

Kui plaati kindlasti ei soovi, siis on üks varjant homogeeniline PVC kate. Tarketil ja Forbol on isegi päris ilusa mustri ja värvidega neid. Võib-olla ei ole nii populaarne aga kindlasti kergem hooldada kui kahhelplaati.Sobib ka põrandaküttele. Leidsin mingi pildi ka, saab ettekujutuse.

Pilt
Kiidan heaks ;)
külaline

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas Kiidan heaks ;) »

Mehka kirjutas:Kui plaati kindlasti ei soovi, siis on üks varjant homogeeniline PVC kate. Tarketil ja Forbol on isegi päris ilusa mustri ja värvidega neid. Võib-olla ei ole nii populaarne aga kindlasti kergem hooldada kui kahhelplaati.Sobib ka põrandaküttele. Leidsin mingi pildi ka, saab ettekujutuse.
Just! Hooldada on kordades kergem. Paigaldus lihtsam. Tooni- ja materjalivalik väga lai. On spetsiaalsed, libisemiskindlad katted. Põrandakütte peal on ikka maru mõnus. Ja ilus! Mul on Forbo Surestep.

Pilt
sakala84
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:10

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas sakala84 »

Isiklikult mina teeks vannitoa põranda teaki puust.
Neid on väga erinevaid, aga üks võimalikest:
Pilt
või
Pilt
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Epopõrand koos mingi hõõrdemassiga: http://www.epox.ee/pics/main/0010_094614.jpg
vanaema on sul veteran...
saarmarg
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 56
Liitunud: 03 Dets 2008, 09:26

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas saarmarg »

TÄNAN KÕIKI KES ON VAEVAKS MIDAGI HEAD PAKKUDA.ÄKKI SAAK LÜHIKESE ISELOOMUSTUSE JA UMBKAUDSE HINNAKLASSI KA PAKUTAVA MATERJALI KOHTA,.
sakala84
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:10

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas sakala84 »

saarmarg kirjutas:TÄNAN KÕIKI KES ON VAEVAKS MIDAGI HEAD PAKKUDA.ÄKKI SAAK LÜHIKESE ISELOOMUSTUSE JA UMBKAUDSE HINNAKLASSI KA PAKUTAVA MATERJALI KOHTA,.
Teakiga on lihtne: 1. Paigaldad liimiga betoonile
2. Täidad mastiksiga vuugid
3. Lihvimine
4. Õlitamine
5. Vajadusel liistud
Hind jääb ilmselt koos kõige eelnimetatuga 2000 - 5000 m2 vahele (hinnad pakkujatel erinevad ja sõltuvad ka ruumi keerukusest nt, kalded läbiviigud jms)
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

No kui iga ell siin juba oma veed kiitma hakkas, siis põrutaks kah :) Ma ei tea palju see maksab, aga epox-i kodulehel on juttu veidi numbritest ja sealt ma panen kokku, et eks ta alla tuhhi see see ruutmeetri hind peaks küll jääma, eriti kuna sul juba aluskiht ehk betoon ootevalmis. Ma lihtsalt mainisin kuna ise kaalun seda varianti lähemas tulevikus kindlasti. Jurmalast mäletan, et oli küll kindel jalal astuda erinevalt libedatest kahhelplaatidest. Ja minu jaoks imponeerib tööde lihtsus ja kiirus ka..
vanaema on sul veteran...
Kasutaja avatar
Mehka
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 29 Aug 2009, 20:24

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas Mehka »

Kiidan heaks ;) kirjutas:Just! Hooldada on kordades kergem. Paigaldus lihtsam. Tooni- ja materjalivalik väga lai. On spetsiaalsed, libisemiskindlad katted. Põrandakütte peal on ikka maru mõnus. Ja ilus! Mul on Forbo Surestep.
Forbo Surestep tõesti väga kvaliteetne, pluss veel kaitsva PUR kihiga.
saarmarg kirjutas kirjutas::TÄNAN KÕIKI KES ON VAEVAKS MIDAGI HEAD PAKKUDA.ÄKKI SAAK LÜHIKESE ISELOOMUSTUSE JA UMBKAUDSE HINNAKLASSI KA PAKUTAVA MATERJALI KOHTA,.
Kui teha hind siis antud Forbo Surestepiga: floorin pakub 316eek/m2 + keevitusnöör ~15.-, 3l liimiämber 245.-(sõltub vannitoa suurusest) Sellele lisandub veel eeltöö: nakkedispersioon ja tasandussegu,(nende hind sõltub ka ruumi suurusest ja sinu betoonpõrandast) + tööraha
Panen siia lingi veel värvikaartist http://www.forbo-flooring-ee.com/Defaul ... MenuId=799
Kiidan heaks ;)
külaline

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas Kiidan heaks ;) »

Kui teha hind siis antud Forbo Surestepiga: floorin pakub 316eek/m2 + keevitusnöör ~15.-, 3l liimiämber 245.-(sõltub vannitoa suurusest) Sellele lisandub veel eeltöö: nakkedispersioon ja tasandussegu,(nende hind sõltub ka ruumi suurusest ja sinu betoonpõrandast) + tööraha
Panen siia lingi veel värvikaartist http://www.forbo-flooring-ee.com/Defaul ... MenuId=799
Mina sain oma Surestepi tüki kätte mingi 114.- eeku/m2 vms. Kuna mu vannituba on suht-koht piskne, sain oma tüki valida rikkalikust laojääkide valikust
kustas13
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Jaan 2010, 22:23

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas kustas13 »

mina soovitaksin loodusliku paekivi plaati. väga kena jääb Orgita sendine mida saab kasutada nii põrandal, kui ka seinal,
www.orgitadolomiit.ee
yuio
külaline

Re: VANNITOA PÕRAND

Lugemata postitus Postitas yuio »

Erinevatest tükkidest võid mustri teha ,saad odavamalt ja võibolla ka huvitava.
Vasta