Norras töö

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
zeiran
külaline

Norras töö

Lugemata postitus Postitas zeiran »

Pakume tööd kogemustega ehitajatele Norras (Oslos). Asjaga KIIRE!!!
Täpsem info tel nr.+474 577 5216
e-mail:zeiran@hot.ee
markko23
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Jaan 2010, 19:10

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas markko23 »

ma oleks huvitatud ma olen tegelenud 4-5 aastat erinevate ehitustöödega nii eestis kui soomes
ise olen 23 aastane kohusetundlik töökas noormees
ma saaksin tööle minna kas või kohe eestis ei hoja miski kinni
ainuke asi , et mis hind makstakse ja kuidas elamisega on lood
vastake :asjaga kiire
mailile mrmax20@hot.ee
pet
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas pet »

Huvitav et viimasel ajal on pidevalt kiire kõigil.Normaalne firma ikka kes tööd pakub jne uurib ikka meeste tausta ja teeb väikese kohtumise jne aga mitte nii et kohe istu lennukisse ja tule tööle.Olen ise rootsis ja norras tööl olnud piisavalt ja teadagi seal nii need asjad ei käi.Eestis on ikka lepingud ja info kätte antud ja siis ostetakse piletid ja minek.Kiirelt otsivad ainult sellised vennad töölisi kes kavatsevad oma telefoni nr nädala pärast ära vahetada ja siis istuvad metsas ja mõtlevad uusi töid välja et lolle püüda jälle aga edu mis ikka.
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

pet kirjutas:Huvitav et viimasel ajal on pidevalt kiire kõigil.Normaalne firma ikka kes tööd pakub jne uurib ikka meeste tausta ja teeb väikese kohtumise jne aga mitte nii et kohe istu lennukisse ja tule tööle.Olen ise rootsis ja norras tööl olnud piisavalt ja teadagi seal nii need asjad ei käi.Eestis on ikka lepingud ja info kätte antud ja siis ostetakse piletid ja minek.Kiirelt otsivad ainult sellised vennad töölisi kes kavatsevad oma telefoni nr nädala pärast ära vahetada ja siis istuvad metsas ja mõtlevad uusi töid välja et lolle püüda jälle aga edu mis ikka.
nõus sinuga
Külaline.
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas Külaline. »

Muide kui number või e-mail coogeldada ei leja miskid. :jooma
Külaline
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ilmselt eioska sa lihtsalt googeldada.
http://firmaparing.krediidiinfo.ee/jakj ... r=11410965
külaline2
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas külaline2 »

olen huvitatud, töökogemust ehituse valdkonnas rohkem kui 10 aastat (maalritööd, plaatimine, põrandate paigaldamine, santehnilised tööd, kipsi paigaldamine jne). olen töötanud nii Eestis, kui ka välismaal.
tel. 56342743
To külaline2
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas To külaline2 »

külaline2 kirjutas:olen huvitatud, töökogemust ehituse valdkonnas rohkem kui 10 aastat (maalritööd, plaatimine, põrandate paigaldamine, santehnilised tööd, kipsi paigaldamine jne). olen töötanud nii Eestis, kui ka välismaal.
tel. 56342743
Loe palun veel kord tähelepanelikult töö pakkuja kuulutuse kahte viimast rida! Äkki saad aru nende tähendusest, aga kahtlen, kui juba siia kirjutasid.
Kasutaja avatar
Verona
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 26 Mai 2009, 19:02

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas Verona »

Äkki on abiks, lisainfo alati kättesaadav e-maililt.

viewtopic.php?f=24&t=19065
puusepp2004
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Jaan 2010, 17:22

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas puusepp2004 »

otsin kindlad tööd.kui kindel see töö on.sest ma kulsin iga asju mis toimub norras.
ahto
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas ahto »

puusepp2004 kirjutas:otsin kindlad tööd.kui kindel see töö on.sest ma kulsin iga asju mis toimub norras.
100nok ta maksta ei saa,sõit on omalt poolt,elamine 2500eek üür kuus.Uurisin asja.Eks kirjuta tema e-mailile,uuri.
Kahtlane
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas Kahtlane »

ahto kirjutas:
puusepp2004 kirjutas:otsin kindlad tööd.kui kindel see töö on.sest ma kulsin iga asju mis toimub norras.
100nok ta maksta ei saa,sõit on omalt poolt,elamine 2500eek üür kuus.Uurisin asja.Eks kirjuta tema e-mailile,uuri.
See veic kahtlane jah.Ühele räägib ühte juttu, tisele teist. Helistasin, siis minule lubas 125 noki tund, sõit firma poolt ja elamise eest taheti 1000 noki kuu.
Kalle77
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas Kalle77 »

Tegemist tünnmeistriga :!:
veiko
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas veiko »

zeiran kirjutas:Pakume tööd kogemustega ehitajatele Norras (Oslos). Asjaga KIIRE!!!
Täpsem info tel nr.+474 577 5216
e-mail:zeiran@hot.ee

Juba pakub tööd põrandakatete paigaldajale. :lol:
hannes14ha
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas hannes14ha »

On keegi kohtunud ka temaga
veiko
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas veiko »

hannes14ha kirjutas:On keegi kohtunud ka temaga
See ju norra nr,ta järelikult norras ise :hello:
hannes14ha
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas hannes14ha »

mul on ta est nr
hannes14ha
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas hannes14ha »

ta on praegu eestis
katusetark
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Mär 2008, 15:02

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas katusetark »

Pane siis see eesti number siia ülesse ja ju keegi ikka võtab temaga ühendus
veiko
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas veiko »

hannes14ha kirjutas:mul on ta est nr
Kas oled kohtunud temaga,mida räägib,kus linnas elab?
pahat-pojat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 25 Jaan 2010, 17:53

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas pahat-pojat »

vaaderman kirjutas:
pet kirjutas:Huvitav et viimasel ajal on pidevalt kiire kõigil.Normaalne firma ikka kes tööd pakub jne uurib ikka meeste tausta ja teeb väikese kohtumise jne aga mitte nii et kohe istu lennukisse ja tule tööle.Olen ise rootsis ja norras tööl olnud piisavalt ja teadagi seal nii need asjad ei käi.Eestis on ikka lepingud ja info kätte antud ja siis ostetakse piletid ja minek.Kiirelt otsivad ainult sellised vennad töölisi kes kavatsevad oma telefoni nr nädala pärast ära vahetada ja siis istuvad metsas ja mõtlevad uusi töid välja et lolle püüda jälle aga edu mis ikka.
nõus sinuga

NÕUS TEIE MÕLEMAGA

Need kaasaja tellijad maru nõudlikud sellesuhtes et panevad kell 15.00 kuulutuse ja siis vastavad et sama päev kell 18.00 juba minek.
Valge inimene ja korralik auväärt tellija ikka tutvub allhankijaga/tõõvõtjaga täpsemalt et mis mees on,kogemused,keeletestid(mitte nii et oskad keelt-ok-väga hea)
no ega kui ikka mingi 22aastane naga kohale ilmub kuulutuse peale ning luuletab sulle 7aastat maalri-betoneerija staaži ja ümiseb sulle mõne dingo või basshunteri laulu rea ette ja enda hinna soomes/rootsis/norras 6euro peale tingib, et töö endale saada siis ega sellest head nahka tule.
tänapäeval välismaale tööle minnes peab tegema kindlasti mõlemapoolse tausta uuringu analoogselt migratsiooni maksuametile.
isegi vahendusfirmad tuleks täna hoolikalt luubialla võtta.
kahju et puudub avalik andmebaas kodanikele negatiivsetest kogemustest ja nimedest.kui nii asi jätkub siis on meil kõigil suurem võimalus vastu pükse saada :write:
maruka
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 05 Veebr 2010, 22:00

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas maruka »

Kohtusin isiklikult temaga.......1,5 aastat on nad norras tegutsenud, selle konkreetse pakkumise kohta oli 8 euri (125 eeku) tund ja elamine jah tõepoolest 2500 eeku kuus. Sõit oli firma kulul ja nagu ma aru sain siis 2 kuud oleks vaja kohapeal olla.
külaline3
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas külaline3 »

Korralik firma. Töö olemas ja palk õigeaegne.
Külaline
külaline

Re: Norras töö

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere1
Kui on veel tööd pakkuda siis paluks infot tel 53827183.Ennem töödanud norras.
Suletud