Paneelmaja laes imelik klõbin

tirreg
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Nov 2009, 17:56

Paneelmaja laes imelik klõbin

Lugemata postitus Postitas tirreg »

Tegemist siis sellise omapärase metalliklõbinaga, mis tekib siis, kui ülemine naaber kõvemini astub, jookseb. Klõbin tuleks nagu seina ja lae ühenduskohast, mida tekitab ilmselt mingi vibreeriv armatuur. Kuidas sellist asja saaks korda? Päris ebameeldiv ja kõva hääl võib sealt vahest tulla.
Külaline
külaline

Re: Paneelmaja laes imelik klõbin

Lugemata postitus Postitas Külaline »

No kas tõesti keegi peab sulle ütlema et klõbina kohast peab seina katki tegema ja klõbiseva asja kinni mätsima????
Võid muidugi ka pisikese augu puurida lakke ja meeleheitlikes kogustes makroflexi lasta... ja siis ootad pöidlad peos : )
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Paneelmaja laes imelik klõbin

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Kas see mingi ohu märk ei ole? Ma mõtlen, et kui paneelmajas kellegi kõndimise tõttu konstruktsioonid nii palju liiguvad, et kostub mingi heli lausa...? :scratch:
vanaema on sul veteran...
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Paneelmaja laes imelik klõbin

Lugemata postitus Postitas Andresto »

Tere! Sama klõbin oli minugi lae nurgas ja mis välja tuli - üleval temperamentsed naabrid! Tegin siis viisakas toonis märkuse, et oma rauast reformvoodi seinast eemale nihutaksid ja nüüd OK! Andres
tirreg
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Nov 2009, 17:56

Re: Paneelmaja laes imelik klõbin

Lugemata postitus Postitas tirreg »

Ega ma isegi selle üle mõelnud, et asi ei pruugi seina sees olla, vaid seina ääres või põrandal, mis pole võimatu, kuna üleval on nii vene kui ka vanemaid inimesi, et selliseid huvitavaid voodeid võib seal kohata. Ma lihtsalt küsisin, et äkki mõni tark ütleb, et äkki tegu mingi imeliku tüüpilise veaga mis kunagi vene ajal ehitajad võisid teha vms.
Eks ma kõigepealt puurin lakke ühe suure augu ja lasen sinna makrofleksi kasti nagu siin soovitati ja kui see voodi kinni ei jää, siis lähen küsin ülevalt:)
Eks annan teada ükskord, kuidas need hääled siis tulid ja kuidas lahenesid !
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Paneelmaja laes imelik klõbin

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

kõrvatropid 2 kr tk
Vasta