Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

kuidas soojustada oma elamist
baumax
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 85
Liitunud: 28 Juun 2009, 12:07
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas baumax »

Paljud foorumi külastajatest on kuulnud sellisest Knauf Insulationi patenteeritud tootest nagu ECOSE?
Ilmselt mitte väga paljud. Tegemist on äärmiselt huvitava leiutisega. Nimelt on juba aastaid üritatud välja töötada tehnoloogia, et toota mineraalvillasid naftast sõltumata sellepärast, et
1. Nafta hind on ebastabiilne
2. Nafta pole just kõige tervisesõbralikum aine
Nüüd on siis välja tuldud esimese klaas- ja kivivillaga, mille sideainena on kasutatud looduslikul teel taimedelt saadud tooraineid.

Eestis pakub sellist villa kõige esimesena Baumax Eesti, toote kohta saate vaadata ja lähemalt uurida nende kodulehelt:
http://www.baumax.ee/et/Uudised/9/sooju ... ogia-ecose

ja toote inglisekeelne tutvustusleht:
http://www.baumax.ee/et/Avaleht/p/2/313/ecose-klaasvill#

TOODE EI SÜGELE KÄTTE VÕTTES! Hind on sama mis tavavilladel, soojapidavus on sama, aga palju tervisesõbralikum!
Kuigi vanadel meetoditel toodetud villad on ka tervise sõbralikud, sertifikaatide järgi, siis Knauf ise väidab, et siiski sisaldavad vanad villad kantsorogeenseid aineid, mis on täilikult kõrvaldatud uue toote puhul.

Kellel huvi, siis soovitan kindlasti juurde lugeda:
http://www.ecose-technology.com/

Parima hinnaga TERVISLIKUD ehitusmaterjalid Baumax Eesti OÜ-st !
Homer - Ehitusmaterjalid soodsalt inimesele, kes julgeb ehituse ise ettevõtta
www.ehomer.ee
haggitu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 160
Liitunud: 12 Juul 2009, 14:10
Asukoht: Tartu
On tänanud: 4 korda

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas haggitu »

OT:Vabandan, kuid mismoodi saab olla klaasvill tervislik, kivivill? See et seal neid kahjulikke lisaaineid ei ole, ei muuda seda veel ju TERVISLIKUKS?! :scratch:
Edu müügis! :jooma
edvard
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Veebr 2010, 13:04
On tänanud: 1 kord

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas edvard »

Mul on kogemus " Ecose " villaga , vill on elastne ja nn. " istub " seina hästi .
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Et tegid kohe eraldi kasutaja siia, et promoda "kavalalt"?
vanaema on sul veteran...
haggitu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 160
Liitunud: 12 Juul 2009, 14:10
Asukoht: Tartu
On tänanud: 4 korda

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas haggitu »

istuda võib ta küll hästi, kuid ta ei ole ju ikkagi Tervislik, nagu siin reklaaminatkse, puit jms looduslik asi on Tervislik, kuid klaas?
mt
külaline

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas mt »

Pigem tervislikum kui alternatiivid. See vill peaks oluliselt vähem tolmama võrreldes tavavillaga.
Muidugi see tervislik on hea sõna müügiks, nagu tselluvilla mehed promovad oma toodangut:hea ökoloogiline, puhas sisekliima, ära ela kilekotis, aga soovitav oleks aurutõke paigaldada. Reaalsuses tugevat soojustust ilma aurutõkketa ikka ei tee ja vill ise on paras kemikaali hunnik ning tolmab rämedamalt kui alternatiivid, seega ahmid rohkem seda sitta sisse. Enne julgeks vast usuks lamabakasuka villa müüjat kui ta ytleb, et tervislik jne
hea vill hingamisele
külaline

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas hea vill hingamisele »

mul võtavad need villad köha lahti.nii et silmad kipuvad pealuust välja.piisab kui ruumist läbi jalutada.ma kahtlen ka selle toote mittetolmamises aga kuindlasti vähem võib seda ju olla.see on nüüd minu isiklik rida.aga sellised kivi ja klaasvillatööd olen targu eemale lükanud.ei pane ma neid enam respiraatoriga ega ilma.saab keegi teine selle töö..mina teen midagi muud .edu kõigile
IseIluTegija
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:57
On tänatud: 1 kord

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas IseIluTegija »

Lugege teadet hoolikalt - "...sideainena on kasutatud...". Järelikult kõik muu on sama p..k mis teistes analoogides. Ühesõnaga, asi võib olla veidi puhtam, kuid see on vaid reklaamlause, et konkurentidest veidi eristuda, ei miskit muud. Ehitan ise hetkel oma elamist ning mingit klaasi ega paberipahna sinna tolmama ei taha.
tõhk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 25 Veebr 2010, 10:59
On tänatud: 2 korda

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas tõhk »

baumax kirjutas:Parima hinnaga TERVISLIKUD ehitusmaterjalid Baumax Eesti OÜ-st !
Sõna "tervislik" tähendus eesti keeles on TERVISELE KASULIK.
Kuidas saab üks või teine ehitusmaterjal olla tervisele kasulik? :confused: Pigem on materjalid suuremal või väiksemal määral ebatervislikud e. tervisele kahjulikud. Tervisele vähem kahjulik ei ole kohe mitte tervisele kasulik. Vitamiinid on su tervisele kasulikud.
Tõsi, kui sul on kaltsiumipuudus, siis väikeses koguses kriidi ja kipsi närimine võib tervisele kasulik olla.

Ei tasu endale nii jaburaid reklaamlauseid välja mõelda, seda enam kui müüte sama sortimenti, millega kaupleb enamus ehituskauplusi.
PS! "ökoloogiline e. looduslik" ei võrdu "tervislik"
baumax
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 85
Liitunud: 28 Juun 2009, 12:07
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas baumax »

sashaobrok kirjutas:Et tegid kohe eraldi kasutaja siia, et promoda "kavalalt"?
Palun kontrollige Eduardi IP aadressi või kuidas iganes saate kasutaja selgeks teha ennem kui süüdistate labastes trikkides, võib olla kõik ehitusmaterjalide müüjad ei olegi nii labased? :)

Ilmselt on tegu rahuloleva kliendiga kes on materjali proovinud, paljud oletavad niisama, kuid tegu on erineva materjaliga.

Knauf meile promo eest ei maksa ja müüme ka Ursat ja Isoveri, seega ei sunni ma ühtegi klienti ostma toodet mida klient ei taha, kuid usun, et asi ületas uudiste künnise, ja oli siia kirjutamist väärt, kuna ühetgi nii olulist arengut pole klaasvilla maailmas toimunud kümneid aastaid.

Aga kui keegi teab kuidas eldada normaalset täisväärtuslikkuelu ilma "kemikaalideta" kokkupuutumata siis see inimene on auhinda väärt ja baumax premeerib 1000eek kinkekaardiga!
Homer - Ehitusmaterjalid soodsalt inimesele, kes julgeb ehituse ise ettevõtta
www.ehomer.ee
vill
külaline

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas vill »

baumax kirjutas:
TOODE EI SÜGELE KÄTTE VÕTTES!

Parima hinnaga TERVISLIKUD ehitusmaterjalid Baumax Eesti OÜ-st !
baumax kirjutas:
Aga kui keegi teab kuidas eldada normaalset täisväärtuslikkuelu ilma "kemikaalideta" kokkupuutumata siis see inimene on auhinda väärt ja baumax premeerib 1000eek kinkekaardiga!
Parem makske see raha inimesele kes oskab eesti keeles lugeda ja ka aru saada kirjutatust.
AdWord
külaline

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas AdWord »

Baumax tegeleb madala promoga :banghead: - mingites foorumites enda kiitmisega. Krt, ostke ausalt reklaami!
andresL
külaline

Re: Revolutsiooniline toode soojustusmaailmas - Ecose

Lugemata postitus Postitas andresL »

on keegi seda ka kasutanud ??? tegin paar päeva tagasi proovi ja no ainuke positiivne asi on, et asjal suht talutav lõhn võrreldes tava klaasvillaga mis haiseb nagu kassiku** ja see tõesti ei sügele, pakid seisavad vaiksel nurgas ja ei süga ennast . aga paigaldades see asi torgib hullemini kui rockwooli kivivill ja ma olen koguaeg seda maailma kõige ebasõbralikumaks villaks pidanud. samasugune pehme asi nagu vana klaasvill, torgib hullemini, ei haise, ei maksa, heli neelavaid omadusi pole. hinnavahe paroci või rockwooliga on suhteliselt väike. seega ei osta elu sees enam antud toodet.
võib olla oli mulle kaks paha pakki sattunud aga konkreetselt tõmbasin õhtul peegliees mingeid ogasid oma näonahast välja, mina võrdleks seda vene klaasvillaga. ma ei köhi ja aevasta isegi rockwooli ilma resbikata pannes, aga see asi on totaalne aevastuse/sügeluse/köhimise/torkimise pesa. tehke head reklaami tahes-ei iial enam osta seda
Vasta