Viimistlus firmade hinnapakkumised?

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Keiro
külaline

Viimistlus firmade hinnapakkumised?

Lugemata postitus Postitas Keiro »

Pakub huvi see, et mis firmad küsivad viimistlustööde eest? Krohv+pahtel+värv(2 korda)
Pahtel+värv(2 korda) kipspinnale? Lae krohvimine+pahteldamine+värv(2 korda)? Samuti lae puhul Pahtel+värv(2 korda)?Töö maht ütleme alates 1000m2
Kasutaja avatar
euromaaler
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 23 Apr 2006, 22:07
Asukoht: Stockholm

Re: Viimistlus firmade hinnapakkumised?

Lugemata postitus Postitas euromaaler »

hinnale on vaat tähtsam töödenimekiri, et mis töid hind sisaldab. Teenust ostes ei ole ju hind ainuke tegur. Kvaliteeti ostes ostad ka turvatunnet tulevikuks(garantiid), teatud firmafilosoofiat jne . Iga pro teab oma hinda.
Edu
popidioot
külaline

Re: Viimistlus firmade hinnapakkumised?

Lugemata postitus Postitas popidioot »

Teema küll veidi vananenud aga ise oman mõningaid tähelepanekuid.
1.Firmad teevad hetkel odavamaid hinnapakkumisi koos materjaliga, kui mina suudan pakkuda ilma materjalideta. Tegutsen nimelt omal käel viimistlusalal.
2.Kas need firmad ka oma töö korralikult teevad või kasutavad materjalide puhul räiget kokkuhoidu, seda ei oska öelda.
3.Kas mina teen oma töö korralikult? - ka see selgub kliendi jaoks ju alles tööde valmimisel.
4.Milliste kriteeriumite põhjal sooritab sellisel juhul valiku klient?
5.Usun, et 90% nendest vähestest tellijatest, kes hetkel midagi üldse viimistleda tahab, ilmselgelt hinna järgi.
6.Mida teen mina sel ajal, kui mul tööd ei ole aga arved tahavad maksmist?
7.Millega see majandusjama üldse lõppeb?
8. Kell on 10.19 ja mina istun kommentaariumis.WTF!!! Tööd tahaks jälle teha.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10955
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 384 korda

Re: Viimistlus firmade hinnapakkumised?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

To: Popidioot
Punkt 4 kohta arvan, et paljud need vähesed eratellijad otsivad tegijaid tuttavate kaudu ja punkt 5 kohta arvan, et ei ole tähendanud suurt virisemist enda kõrgemate tööhinnete kohta.Mõni on küll maininud, et sul pole võrreldes buumiajaga hinnad eriti langenud, aga ega ma buumiajal õnneks ei läinud raha küsimisega lolliks. Punkt 8 kohta niipalju, et kell 11.26, lõpetasin objekti, lähen käin dussiall ära ja lähen kahte järgimist objekti vaatama, millede tegemine läheb lahti alles uuel aastal kuna selleks aastaks graafik täis. Edu töö otsimisel!
Vasta