projekt (ja "blondiini" küsimused)

hottentot
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 22 Apr 2009, 20:19

projekt (ja "blondiini" küsimused)

Lugemata postitus Postitas hottentot »

Vabandan ette, et jutt järjekordselt teemal "otsin projekteerijat". Olen mitu õhtut järjest lapanud igasugu lehti ette ja taha, aga tulemus on, et tulemust ei ole. Kas on minu tahtmised nii iganenud või ei otsi õigest kohast. On helesinine unistus kivimajast, viilkatus, 1,5 korrust, suurus ca 120 m2, ülesse kaks tuba ja WC, alla köök, elutuba, tuba, vannituba, WC, abiruum-tehniline ruum. Vannituba ja WC eraldi. Köök ja elutuba avatud variandina ka ei sümpatiseeri. Elutuba ja tuba võiks olla ühel poolel (ehk lõuna poolel). Kööki tahaks kindlasti pliiti (seda puudega köetavat) ja elutuppa kaminat. Minu loll pea suudab praegu aint ette kujutada, et elutuba ja köök peaks siis olema vastastikku, et pliiti ja kaminat ühitada. Ühel soomlaste projektil (see oli ühekorruseline maja) oli variant, et köögist sai abiruumi, kuhu oli ka väljast juurdepääs. Tundus loogiline-vead osa puid sinna ruumi ette ja ei pea pliidi ja kamina kütmiseks tuterdama läbi kogu elamise. Muidu maja maakütte peale (tegelikult ei ole veel lõpuni mõelnud). Tuleb teha oma kaev ja kanalisatsioon. Projekteerimistingimuste taotlus on valda sisse antud. Luure valla dokumendiregistrisse näitab, et tavaliselt on ehitise kõrguseks lubatud 8 m. Geodeesia on tegemata. Aga nagu ma aru saan on seda vaja projekti tegemiseks?
Üritasin sotti saada, mida on vaja, et projekti teha, aga takerdusin terminitesse-kas asendiplaan ja katastriüksuse plaan on kaks eri asja?
Kes suudaks selle asja valmis teha (eeldusel muidugi, et korjan kokku kõik projekti jaoks vajamineva dokumentatsiooni)? Valla asjamees on kogu aeg lennus, a minu naisterahva aju ei suuda vastuseid leida.
Maatükk asub Ida-Virus Ontikal.
artroland9@hot.ee
Külaline
külaline

Re: projekt (ja "blondiini" küsimused)

Lugemata postitus Postitas Külaline »

120m2 eramu projekti hind 10 000kr. vajadusel võimalik geodeetliline alusplaan täiendavalt tellida.
Kontakt: margusprojekteerija@hot.ee
arhprojekt
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 03 Dets 2008, 16:52

Re: projekt (ja "blondiini" küsimused)

Lugemata postitus Postitas arhprojekt »

Tere,

Lugesin ka teie kirja.
Oleksime ka huvitatud sellest projekteerimistööst.
Vastuseks teie küsimustele:
Katastriplaaniga ei ole väga midagi teha, tuleks tellida maamõõdufirmast geodeetiline alusplaan
ehk geoalus. Leidsin tehtud tööde hulgast ka ühe väiksema ca 130m2 maja
kui saadate töötava meiliaadressi, võin saata tutvumiseks.
Hind ca 10 000eek.

Lisainfot leiate www.arhitekt24.ee,tel 56 342521


Tervitades,

Erki
Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: projekt (ja "blondiini" küsimused)

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

hottentot kirjutas:...tegelikult ei ole veel lõpuni mõelnud...
mida arvestada maja ruumiplaneeringus http://www.zone.ee/hobiprojekt/index.php/page,22
Vasta