parketti ja plaadi paneku hind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
ei ole rikas
külaline

parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas ei ole rikas »

Täna on üks ehitusmees teinud sellised pakkumised, kas need hinnad on täna reaalne maksta või on veel kauplemise ruumi?
1) kerge (mõned kohad põrandal) betoon valu parandus max 1mm, alusvaiba paigaldus, parketi paigaldus hind 60 eek/m2 kokku 140 m2
2) keraamilise plaadi paigaldus seinale niiskesse ruumi, sein krohvitud siledaks, vaja teha niiskustõke ja plaadi paigaldus seina hind, 120 eek/m2, kokku 50m2
3) keraamilise plaadi paigaldus põrandale niiskesse ruumi koos niiskustõkkega, hind 100 kr/m2 kokku 10m2
4) aluspõranda parandamine ehk siis kerge kalde tegemine trapi poole, hind 50 eek/m2
5) ehitusjärgne koristus tolmuimejaga, suure prahi prügikottidesse panek ja prahi toimetamine konteinerisse (äravedu ei tee) tunnihind 40 eek. ja palju on reaalne selle töö tegemise aeg, kokku 180 m2 tolmuimejaga ja 1000 m2 üksikuid ehitusprahte.

olen tänulik kõigile vastajatele
elts85
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 02 Veebr 2009, 16:54

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas elts85 »

ei ole rikas saada mulle PS räägime need hinnad üle,vaevalt siin keegi oma hindasid avalikustama hakkab.
arvutihdd
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 529
Liitunud: 12 Nov 2008, 01:16
On tänatud: 4 korda

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas arvutihdd »

Ausalt öedes mina nõnda odavalt ei teeks. See on jama ! Ainuke asi milles ma veel ruumi tingimiseks näeks on parketi paigaldus juhul, kui tegu tavalise laminaadiga. Plaadi alla tuleb sul ikka HÜDROisolatsioon mitte niiskustõke, vähemalt ma loodan, et olete sõnadega eksinud. Kui tahetakse lihtsalt aquastopiga üle tõmmata märga ruumi, siis peaks tema sulle maksma, et sitta keerata. Koos hüdroisolatsiooniga 100.- ruut plaatida-nu ma ei tea. Minul igatahes kõht nii tühi pole, et pooolmuidu tööd teha.

Ning see 40.- tund khhmmm. normaalne oma ala oskav mees, ei tee elusees sellise raha eest tööd.
Muide enda järgi prügi koristamine on alati töötegija enda teha ja seda juba hinna siseselt(mitte küll läikima löömine). Saabutakse objektile ja lahkutakse samas seisukorras objektilt !!!!

Muide jätsite mainimata asukoa, see on hinna kujunemisel väga tähtis !
asjaga kursis
külaline

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas asjaga kursis »

Mõistlikud hinnad aga kindlasti leidub ehitajahakatisi kes teevad veel odavamalt .Plaatimistöödele mina kõige odavamat tööjõudu küll ei soovita tegemist on siiski lõppviimistlusega.
taivo r.
külaline

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas taivo r. »

mõistlikud hinnad,plaatimine suht odav.küsitav on ainult enda järelt koristamine.
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Prügikoristuse ja abitööde hinnad ongi madalama tunnitasuga.
Peale selle ei oska öelda kas hinna sees transport jm.
Ajanormi vist keegi ei julge ennustada.
KopKop
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 98
Liitunud: 04 Dets 2007, 20:17
Asukoht: Tartu

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas KopKop »

Lugedes siin mõnda teist teemat selgus et on mehi kes nõus parketti paigaldama koos liistuga 35kr/m2. No tule taevas appi eksole. :D 60.- paigalduse eest ei ole küsitud palju kui tõesti ei ole tegemist lamainaadiga ja ühe suure 4-kandilise ruumiga. Kindlasti leiaksid mehe kes teeb odavamalt ja samuti ei pruugi ka olla sitt mees lihtsalt hetke olukord õib olla rusuv kui on pangalaen, naine lapsed jne. ehk et elada on vaja...Parem varblane peos kui jaanalind katusel :hello: Kuula mees ära ja paljudel on ka referentse ette näidata mis peaks lihtsustama otsustamist.

Parimatega,
Marko
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

Nii suusoojaks. Mul sõber töötab firmas kus makstakse parketi paigalduse eest hetkel 17-18 eeku ruut (koos listuga). Nagu ta ise ütleb, vaesel ajal on ka konn kala ja kroon raha... :D Kunagi olin ise ka seal tööl, siis veel maksid normaalselt. Ei ole kellegil kerge.
MHHH
külaline

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas MHHH »

ma juat sain pakkumise parkett 150 ja plaatimine 350

milles on trikk saan aru et vist on kallim kui teemaalgatajal

selgitage palun :?: :?: :?: :?:
KopKop
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 98
Liitunud: 04 Dets 2007, 20:17
Asukoht: Tartu

Re: parketti ja plaadi paneku hind

Lugemata postitus Postitas KopKop »

MHHH kirjutas:ma juat sain pakkumise parkett 150 ja plaatimine 350

milles on trikk saan aru et vist on kallim kui teemaalgatajal

selgitage palun :?: :?: :?: :?:

Äkki väljendasite end valesti? Kas märkisite ära mida soovite paigaldada ... kui tegemist massiivlauaga siis hinda pole üldse palju. Kui plaan on keerukas, palju soppe/nurki, pind väike...samuti õigustatud hind. Kui pakkumise tegi firma siis ka vana reegel et "koor" jääb neile.

Edu,
Marko
Vasta