SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Külaline
külaline

SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Müües võlanõude või –portfelli meile, saate vabaneva raha näol oma riske maandada.

Nõuete müümine on parim lahendus ettevõtetele, kelle jaoks on nõuete all seisev raha olulise tähtsusega ettevõtte efektiivseks toimimiseks ja arenemiseks. Nõuete müüki krediidilahendusena kasutavad näiteks ka paljud suured rahvusvahelised ettevõtted.
Külaline
külaline

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kirjad ei mahu enam tava aadressile palun saata
seewald.inkasso@gmail.com

ja teie võlg jääb meie mureks.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Jess. Paluks veel sarnaseid kuulutusi. Ma loodan, et paremad palad alles tulevad. Praegust saaks veel mingitel tingimustel isegi kuidagimoodi ehitusega seostada.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

päris lahe! Teema liigub peagi naljanurka :grin:
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 675
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 6 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas onu41 »

:hello: päris ägedaks läheb juba - mingi uus rikastumise äri jälle või mis? :D
Plaatimistööd üle Eesti. AIVERIOU@GMAIL.COM
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Postitus vist tulenes petturite teemas minu poolt esitatud küsimusest. Mina näen igatahes potentsiaali! Igasugu võlgnikke on lademes, kel tegelikult isiklikku vara (mida ära võtta saaks) on piisavalt, et nõudeid rahuldada. Kui üks inkasso hakkaks sellega tõsiselt tegelema, siis miks mitte loovutada nõue vastava tasu eest? Ilmselt sõltub nõude hind päris mitmest asjast:
1. Võlgniku varaline seis
2. Nõude tõendatus
3. Võlausaldaja rahavajadus :grin:

Minul on 5000 kroonine nõue siiani üleval. Tõendusmaterjal on olemas (leping, kirjavahetus), isik probleemne mujalgi. Samas näiteks 2000 krooni eest müüks nõude kindlasti ära.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Inkasso ei ole võlur. Tean omadest kogemustest, et "ehitus valdkond on väga keeruline valdkond" ja "see teema on nii vaieldav, et ka kohus ei viitsiks seda jahvatada" ning "katsuge saada mingi kokkulepe, sest 90% sellistest vaidlustest lõpebki kokkuleppega- siit küsimus,et kas on mõtet kohtuga jamada?Kas vajalik raha,et hagi tagada oleks olemas?".

Need on laused, mida saad väga pädevalt inkasso firmalt.

Pigem näen suuremat turgu (tõsi,ma ei pea seda mitte kuidagi õigeks) inkasso ja muude "nõustamis" firmade uut trendi: " Ostame Teie võlgades firma!"
Kuna õigusriik või õiglusriik (vahet ju pole tegelikult) seda lubab siis ongi JOKK. Iga üks võib arvata, mis saad teie võlast, kui see firma ,mis teile võlgu on, sellistele maha müüakse. Järjekorde tankist ees ja raha te never ei näe.
Mõelda ja loogiliselt rääkida on üli lihtne aga kui minna ja hakata võlgu sisse nõudma/kohtusse minema siis pettute väga kiirelt..Pole võimatu,et teile võlgniku härimise eest karistus määratakse :wink:
Ei usu? Aga tehte proovi...
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Probleem ongi siin selles, et sellesama 5K puhul eraldi hakata konksudesse süüvima ei tasu mingil juhul ära. Samas kui mõni ettevõte selle nimel näiteks 10M investeerib (ma ei pea silmas pistiseid vaid oskusteavet ja nõuete kokkuostmist), siis saaks suurema osa neid nõudeid ka konveiermeetodil töödelda ja siis oleks asjal jumet.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Imelik »

Mis järeldusi võiks siis tavakodanik sellest (teema petturid ja Seewald Inkasso) teha. Et demokraatia ja õigusriik on pättide paradiis mitte normaalsele inimesele sobilik elukeskond või? Sellisel juhul ma väga ei imesta kui rakendatakse vana head läbiproovitud meetodit (NB ei kutsu üles kedagi seda rakendama, tõenäoliselt saate kriminaalsüüdistuse). Isiklikult arvan et tegemist on ikka pigem juristide nõrga tööga
kui ei suudeta tõestada paadunud pättide tegevust. Oman samuti kohtuskäigu kogemust. Üks firma (monopoolne) keeldus mulle pakkumast teenust kuna ma ei olnud nõus tasuma eelmise omaniku poolt tekkinud võlga. Tulemus oli et kaotasin kohtuskäigu kulud, kuid sain teenuse ilma võlga tasumata.
Kulud kaotasin ka tänu ebapädevale juristile kes koostas avalduse valesti (vabandust kui terminid valed).
Teiseks huvitab mind mida teeb maksuamet (koinib ainult ausaid inimesi või). Või usute te tõesti et pätid maksavad ausalt makse varastatud rahalt?
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

2korda2 kirjutas:Probleem ongi siin selles, et sellesama 5K puhul eraldi hakata konksudesse süüvima ei tasu mingil juhul ära. Samas kui mõni ettevõte selle nimel näiteks 10M investeerib (ma ei pea silmas pistiseid vaid oskusteavet ja nõuete kokkuostmist), siis saaks suurema osa neid nõudeid ka konveiermeetodil töödelda ja siis oleks asjal jumet.

Andestust,aga ei saanud mõttest aru. 10 miljonit? Mis ettevõte? Konveiermeetod? :roll:
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Imelik kirjutas:Mis järeldusi võiks siis tavakodanik sellest (teema petturid ja Seewald Inkasso) teha. Et demokraatia ja õigusriik on pättide paradiis mitte normaalsele inimesele sobilik elukeskond või? Sellisel juhul ma väga ei imesta kui rakendatakse vana head läbiproovitud meetodit (NB ei kutsu üles kedagi seda rakendama, tõenäoliselt saate kriminaalsüüdistuse). Isiklikult arvan et tegemist on ikka pigem juristide nõrga tööga
kui ei suudeta tõestada paadunud pättide tegevust. Oman samuti kohtuskäigu kogemust. Üks firma (monopoolne) keeldus mulle pakkumast teenust kuna ma ei olnud nõus tasuma eelmise omaniku poolt tekkinud võlga. Tulemus oli et kaotasin kohtuskäigu kulud, kuid sain teenuse ilma võlga tasumata.
Kulud kaotasin ka tänu ebapädevale juristile kes koostas avalduse valesti (vabandust kui terminid valed).
Teiseks huvitab mind mida teeb maksuamet (koinib ainult ausaid inimesi või). Või usute te tõesti et pätid maksavad ausalt makse varastatud rahalt?
Maksumaetist: ja koinibki, kuna ausat inimest on lihtsam koinida + inimesed ei tea tegelikult oma õiguseid + inimesed ei tea firma õiguseid. Õnneks on ausad inimesed järjest rohkem maksuamteiga sellel teemal sõdima hakanud. Asi paraneb.
Mis puutub pättide ja muude maksuvõlglastesse,siis pole saladus,et maksumateil ka pole raha, et oma nõudeid rahuldada. Paratamatus.

Õigusriiki/õiglusriiki Eestis ei ole kohanudki. NB! Isiklik arvamus.

Andke andeks, aga ma olen alati põlgusega vaadanud 2 täiskasvanute "liivakasti-mängumaad". Esimene on poliitika ja teine on meie õigusssüsteem koos oma MINAGA.
Kui tahad minna kohtunikuga isiklikuks,siis usu mind- see ON Eestis võimalik.
Suurte "onude-tädide" mängumaa vilju võib ju lugeda igast päevalehest ja uudistemülkast. Mis õiglust me soovime? Kõik on jokk ju.

Mina ei usu ,et tulevad tagasi "kantpead", kes peksu ja hävitamisega asju lahendavad. Pigem astub mõni üksik üle piiri ja saab ka karistatud. Ülejäänud kas loodavad lolli järjekindlusega kohtutele või loobuvad nõuetest. Elu läheb edasi.

Samas sooviks teha ühe asja selgeks. Kõik võlgnikud ei ole paadunud pätid ja kelmid. Paljudel juhtudel on tegu paratamatusega. Meie riigis saab aga avalikult peksa kõige eest. Oled sa otseselt süüdi või mitte- tappa saad sa ikka. Lihtsalt teile teadmiseks, et kõik luhtunud ärikatsed ei ole pahatahlikud. "Jänes kaarte ei mängi!"- on selline väljend.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Eestikinnisvara kirjutas:
2korda2 kirjutas:Probleem ongi siin selles, et sellesama 5K puhul eraldi hakata konksudesse süüvima ei tasu mingil juhul ära. Samas kui mõni ettevõte selle nimel näiteks 10M investeerib (ma ei pea silmas pistiseid vaid oskusteavet ja nõuete kokkuostmist), siis saaks suurema osa neid nõudeid ka konveiermeetodil töödelda ja siis oleks asjal jumet.
Andestust,aga ei saanud mõttest aru. 10 miljonit? Mis ettevõte? Konveiermeetod? :roll:
Mõte selles, et kui vastav firma spetsialiseerub nõuete kokkuostmisele ja välja nõudmisele, siis selleks on vaja: a) raha (et nõudeid osta; b) teadmisi. B võib taandada A-ks. Et asjal jumet oleks, peaks suurusjärk olema piisav, et sellest tööst paar inimest suudaksid ära elada. 10M tundub piisav olema. Selle eest siis ostetakse nõuded kokku ja antakse jadamisi menetlusse. Kui ostetavaid nõudeid natuke valida ka, siis on tõenäoliselt võimalik 90% nõuetest menetleda copy-paste meetodil (template ja siis täidad muudkui lünkasid ja lükkad kohtusse). Sealt tuleks kokkuhoid, mis võimaldaks ehk ka esialgu mõttetuna näivate nõuete menetlemist.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

See meetod ei toimi ja ei saagi toimida, kuna kõiki "võlgalasi" ja vaideid tuleb eraldi menetleda. Ehitusega seotud vaided on väga keerulised ja Eesti konnatiigis pidavat olema vaid paar juristi,kes tegelikult ka suudavad siin pädevalt esineda. BTW- ega kohus ka kõike menetleda ei võta. Reeglina tuleb kohtuväline lahend. See ei pruugi katta juba TEHTUD kulutusi.
Ehituses on iga vaie niivõrd laiali valguv, et ühest lahendit ja otsust ei saa lihtsalt olla. Kui oleks,tekiksid kindasti sellel konveieril meeletud apsud ja asi tipneks euroopa kohtutega. See kõik kokku võrdub AEG. Aeg on võlglase jaoks tihti pääsetee.

Mina tegelikult ei peaks sellel teemal üldse sõna võtma, kuna ma tegelen ehitus/kinnisvara sektoris, mitte juriidilises köögis. Tuginen vaid oma kogemustele ja nähtud-kuuldule.
Meile on siin foorumisse tulnud värsket verd juristide näol. Kui nad on kogenenud ja mitte "rohleised sinisilmad" siis oskavad nemad kindlasti teemat täiendada.
Kahjuks on hetkel inkasso ja muu juriidika sattunud sama löögi alla,nagu 3-4 aastat tagasi kinnisvara/ehitussektor. Ehk siis a´la taksojuhist ehitaja/kinnisvaraarendaja- siis nüüd on taksojuhist inkassaatorid ja nõustajad. :yahoo:
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Imelik »

Eestikinnisvara kirjutas: Ehitusega seotud vaided on väga keerulised ja Eesti konnatiigis pidavat olema vaid paar juristi,kes tegelikult ka suudavad siin pädevalt esineda.
:grin: Nõuab ikka kuradi suurt pädevust et ära tõestada et vend kes võttis materjali ja ei maksnud on varas.
Või võttis raha ettemaksuks (väidetavalt materjali jaoks ) ja kadus ilma et oleks lepingut täitnud (elamu lÕpuni ehitanud). Keegi ei unistagi et ehituskvaliteedi osas saab kohtus õigust.
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Materjali vargus ja kauba eest mitte maksmine kuulub siiski kaubanduse alla. Pole oluline,kas maksmata jäi koti tsemendi eest või saiapätsi eest. Sellega saab tegeleda ka inkasso ja väga edukalt. See on sama keiss nagu muu "sodiga", a´la telefoni arved jm.

Teine asi ja natuke karmim on leping ja selle rikkumine. Vaidlus viib 90% tõenäosusega kohtusse. BTW- lolli tellija võit EI ole garanteeritud.

Ja siia viimasesse, ehk siis kõige raskemasse kategooriasse kuuluvad ülejäänud võimalused, millega on Eesti õigussüsteemis väga raske toime tulla.
Toon võimaliku näite: Ehitusfirma teostas ehitustööd, kuid tellija ei suvatse maksta. Esialgu lubadused, meibi mingi osa laekumine. Lõpuks tööd katkestatakse ja lahkub ehitusfirma. Midagi ära ei lõhu- tsiviliseeritud ikkagi.
Tekib tõsine vaidlus. Tellija poeb kvaliteedi ja kõige muu võimaliku taha. Pikad läbirääkimised tulemust ei anna, kuna tellija pole nõus mitte ühegi võimalusega, mida töö teostaja välja pakub. Teema lõpp.
Tundub loogiline ja lõpp aimatav. Kuid ei ole see asi paraku nii. Mitte keegi ei taha selle teemaga tegeleda. Pikk protsess ja nõuab lisaraha "investeerimist".

Aga see polegi enam asja point.
Mina ei ole jurist ja ei viitsi sellel teemal pikemalt vinguda. Kõrvalt ja kaugelt vaadates tundub kõik imelihtne ja ähvardada kerge, kuid reaalsus on hoopis teine.

2korda2-- btw, firma juhtkonna isikliku vara kallale minek on äärmiselt keeruline protsess ja sinnani on jõudnud eestis väga vähesed.
Busta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Nov 2008, 23:16
On tänanud: 6 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Busta »

Inkassofirmad kirjutavad mõned kirjad ja kui raha ei tule, laiutavad käsi. Aktiva Finants on see, kes käib ka väikeste nõuete pärast kohut.

Sellist nagu seewaldi inkasso kuulen esimest korda. kas keegi on oma ehitusfirma ümber kujundanud? :lol:
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Imelik »

Eestikinnisvara kirjutas:Materjali vargus ja kauba eest mitte maksmine kuulub siiski kaubanduse alla. Pole oluline,kas maksmata jäi koti tsemendi eest või saiapätsi eest. Sellega saab tegeleda ka inkasso ja väga edukalt. See on sama keiss nagu muu "sodiga", a´la telefoni arved jm.
Kui Sa vaatad kas või siinsamas foorumis ringi siis näed kui palju sellist "sodi" on tegelikult veel üleval, paneb mindki imestama miks asju käiku ei anta (ka vastupidi klientide poole pealt). Lihtne ost-müük. Kui raha ei maksta või kaupa ei saa on vargus.
Eestikinnisvara kirjutas:Toon võimaliku näite: Ehitusfirma teostas ehitustööd, kuid tellija ei suvatse maksta. Esialgu lubadused, meibi mingi osa laekumine. Lõpuks tööd katkestatakse ja lahkub ehitusfirma. Midagi ära ei lõhu- tsiviliseeritud ikkagi. Tekib tõsine vaidlus. Tellija poeb kvaliteedi ja kõige muu võimaliku taha. Pikad läbirääkimised tulemust ei anna, kuna tellija pole nõus mitte ühegi võimalusega, mida töö teostaja välja pakub. Teema lõpp.
See teema on muidugi keerulisem. Kui tavaloogikat järgida siis teeks see sama välja et tellin omale kauba
saan kätte aga ei ole rahul. Raha ei maksa ja kaupa ka ei tagasta (kasutan rõõmsasti). Kuskil siin on midagi mäda. Saan aru et ise me seda välja ei mõtle. Juristidel peaks lai tööpõld olema . Tänan meeldiva ja huvitava diskussiooni eest. Edu äris ja vähem ebaausaid kliente (endal on õnnestunud siiamaani vältida. ptüi,ptüi,ptüi :D )
Ehitaja Peeter
külaline

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Ehitaja Peeter »

Mul ka sama mure. Kliendid on võlgu kaugelt üle poole milli ja maksta nagu eriti ei kavatse keegi. Võlga tunnistavad kõik
aga väide alati üks ja seesama.......raha lihtsalt ei ole või on kinni. Hetke vabandus on see, et kõigil on rasked ajad ega mina
erinev ei ole. Inkassost suurt abi pole sest helistada ja kirju saata oskan ma ise ka. Endalgi oli inkasso kaelas. Maksin võla ära
sellele kellele olin võlgu, mitte inkassole. Inkasso helistas ja soovis oma "teenustasu" ka saada aga saatsin nad kuupeale sest mina
neid ei tellinud ja maksta ka ei kavatse. Sellega teema ka lõppes. Üldiselt pole mul inkassosse usku. Maksavad nõrga närvikavaga inimesed inkasso pöördumine peale. Ülejäänud ainult vilistavad. :amen:
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Kahjuks pean tunnistama,et olen viimase postitusega väga nõus. Olen samuti leidnud lahenduse koos võlausladajaga ja inkasso saatsin otses mõttes p.... Miks? Sest 7000 krooniśest arvest mingi 16 kilo välja imeda on ikka uskumatu. Otsigu lolle mujalt.
Peale võla maksmist otse võlausaldajale ja inkassole oma arvamuse ütlemist, ei juhtunud mitte midagi. Hea meelega ütlekisn siin ka 2008 aasta asutatud inkasso firma nime,aga ei hakka s..a puutuma.. :glare:
Külaline
külaline

Re: SEEWALD INKASSO- teenused, mis toovad valged jõulud!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Austatud ehitusfirmad ja teisedki! Seewald inkasso ei taha foorumis avalikustada oma tegeliku nime kuid on eesti kohtumaastikul pädev siisenõuete käsitleja seda nätitab senine 75 % võit kõikidest menetluses olevatest nõuetest. Andke julgelt teada ülekohtust teie vastu, kuna ÜLEKOHUS KOTIS EI SEISA!
seewald.inkasso@gmail.com
Vasta