Keskmine maalritööde maht kuus

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Külaline
külaline

Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere. Küsimus maalritele - palju teie keskmiselt jõuate m2'd ühes kuus teha või palju peaks üks tubli maaler suutma, et ei peetaks loodriks :D Arusaadav, et obiektid on erinevad ja igasugused muud tegurid jne. aga mingi keskmine peaks ikka olema välja kujunenud.
nessy
külaline

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas nessy »

Meil maaler maja peal ja pakkus tööde lõpptähtajaks 2nädalat,maja 100m2 ja pahteldavat kogupinda 237m2(kõik värvi alla)
maaler6
külaline

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas maaler6 »

tundub kibe käsi olevat.mul läheks ikka kuu kindlasti ära.võibolla isegi poolteist.
kirjuta siia foorumisse 2 nädala pärast,vaatame kui kaugel nobekäsi oma töödega on.

jõudu
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

Arvan, et keskmiselt 300 m2 kuus peaks suutma ikka teha, kõik mis üle selle on boonus ja jätame välja igasugused ületunnid ja muud lisarabelemised ning "aga mina tegin ükskord nii palju" tüüpi jutud. Tavalised 8 tunnised tööpäevad nagu kord ja kohus.

Pidage meeles, et rõhk on sõnal keskmiselt.
Viimati muutis mrWilson, 09 Okt 2008, 18:05, muudetud 1 kord kokku.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Tegelikult oleneb kõik ju samuti pindadest nissidest ja nurkadest, kui on ikka suured siledead pinnad, siis reaalne 600m2/kuus, aga kui on tavapinnad, kus on aknaid uksi ja veel nurgakesi ja nurgataguseid, siis ikka üle 300m2/kuus ei jõua.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Kasutaja avatar
windo1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 06 Veebr 2008, 13:22
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas windo1 »

Kogemuse põhjal julgen väita, et minu ruutude keskmine jääb ka sinna 250-300ja kanti. Oleneb täitsa aluspinnast. :hello:
nessy
külaline

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas nessy »

Unustasin juba ära, et pidin tagasisidet andma.Nimelt on maja pahtlitööd tehtud, laed värvitud, osaliselt tapeeditud.ja minu tubli maaler ei petnudki , tegin m2 arvutused ,leidsin mõned m2 juurde ja 250m2 kahe nädalaga valmis. :yahoo:
Kasutaja avatar
windo1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 06 Veebr 2008, 13:22
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas windo1 »

5+ :hello:
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

nessy kirjutas:Unustasin juba ära, et pidin tagasisidet andma.Nimelt on maja pahtlitööd tehtud, laed värvitud, osaliselt tapeeditud.ja minu tubli maaler ei petnudki , tegin m2 arvutused ,leidsin mõned m2 juurde ja 250m2 kahe nädalaga valmis. :yahoo:
Mis ruudu hinnaks tuli?
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Manowar »

nessy kirjutas:Unustasin juba ära, et pidin tagasisidet andma.Nimelt on maja pahtlitööd tehtud, laed värvitud, osaliselt tapeeditud.ja minu tubli maaler ei petnudki , tegin m2 arvutused ,leidsin mõned m2 juurde ja 250m2 kahe nädalaga valmis. :yahoo:
...kuidas sellise kiire töö tulemus on, tahaks ka näha ja kui kõik on nii nagu peab, siis panen ameti maha!...ja loomulikult palju tuli m2 hind?
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Kipsi pahtelduse ja 2* värvimise ajanorm EKE-Noras 1,2 tundi.
Paistab väga tubli maaler olevat.
nessy
külaline

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas nessy »

sattusin lugema,et huvitab ruudu hind.Küsis alguses 120.-, kauplesin 115.- peale. Elan kaks kuud juba majas sees ja kõik on korras, ühtegi pragu pole siiani tekkinud, kuid maaler andis garantii ka, et kui tekib , tuleb tagasi ja teeb uuesti üle.Ja Manowarile muide, töö on tõepoolest hea, viriseda ei olnud küll millegi kallal.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Manowar »

nessy kirjutas:sattusin lugema,et huvitab ruudu hind.Küsis alguses 120.-, kauplesin 115.- peale. Elan kaks kuud juba majas sees ja kõik on korras, ühtegi pragu pole siiani tekkinud, kuid maaler andis garantii ka, et kui tekib , tuleb tagasi ja teeb uuesti üle.Ja Manowarile muide, töö on tõepoolest hea, viriseda ei olnud küll millegi kallal.
noh 115.- ikka veidi rohkem, kui mehed siin räägivad, tavajutt on siin a`la 60-80.-/m2
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Ei saa mainimata jätta et ka tellijal ja tellijal on vahe. (Ma nüüd ei taha teid " Nessy" sellega küll solvata ).Aga toon lihtsa näite.Eelmisel kevadel hakkasin oma lapsepõlve sõbrale maja ehitama. Ehitasin endast kõike andvana ja nagu endale .Nüüd jõudis kätte sisetööde aeg ( maalerdus ).Sõber pakkus välja et kuna majal ka muid töid veel küllaga teha ja et kiiremini valmis saaks siis võttis ühe teise sõbra sugulase maalerdama.Pidi kõva maaler olema. Nüüd kui töö sai tehtud siis maalermees seisab käed puusas ,nägu naerul ; Noh,valmis ! Kuidas on ?. Majaomanikust sõber üli rahul ja õnnelik. Minul aga polnud enam mingit tahtmist seda maja edasi teha.Üks tõeline sitt oli valmis tehtud.Mõned näited. Magamistoa ukse peal seistes ja lage vaadates on lagi täiesti laiguline.Ka vuugid kumasid läbi.Kaldseintes vuugid täiesti eristatavd.Jne,jne. See kõik pole ju muidugi oluline :D Sest omanik Happy
Edu!
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Ega ma ilma asjata sellel kvaliteedi ja hinnasuhte teemal sõna ei võta olen käinud ja näinud mustmiljon objektil, kus hind on maalritöödel 30% odavam, kui meie hinnad, lahkudes võib alalti habemesse itsitada, et palk on töö vääriline!
...ja plaatija, kes on 20 aastat plaatimist teinud, suudab ühe vuugi teha 2mm, teine samas kõrval 4mm, kusjuures oli kvaliteetne plaat, ise vaatasime kõik üle!
...teine vend võeti väga kvaliteedinõudliku objekti peale, see lõikas kõik plaadid vesilõikajaga, valis selleks koha, kus olid laed ja seinad lõppvärvi all, kõik olid seda plaaditolmuse vee segu täis, mõtles, et pühib selle lumivalgelt laelt maha, aga määris rõõmsalt kõik laiali.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas jan »

Rahulolu on subjektiivne jah. Minu õde on näiteks selline, keda häirivad pisitikupesad (neid tohib olla täpselt nii palju kui minimaalselt vaja läheb) ja igasugused andurid nähtavates kohtades, Küll aga ei häiri teda see, kui vuugivõrk pahtlist läbi paistab, samuti on suva see, kas kipsplaadi kruvid paistavad värvi alt. Teeb ise maalingud seina peale ja on õnnelik - kunstniku hing.

Mina olen täpselt vastupidine - korteri laed ja seinad on pesasid, lüliteid ja muid tehnikavidinaid täis. Vuuke pahteldan kolm korda, siis lauspahtel, lõpuks käin kolme (120, 150 ja 180) paberiga üle. Erilist tähelepanu saavad sisenurgad. Lihvimise ja pahteldamise ajal nurga alt 2x500W prosed ning kui kui eriline enesepiitsutamise päev, siis lasen veel pimedas ruumis 18W päevavalguslambi toruga lähedalt üle, see toob kõik vead eriti hullult välja. Njah, pole siis ime, miks mul asjadega nii kaua aega läheb...
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Isetean »

jan kirjutas:Rahulolu on subjektiivne jah. Minu õde on näiteks selline, keda häirivad pisitikupesad (neid tohib olla täpselt nii palju kui minimaalselt vaja läheb) ja igasugused andurid nähtavates kohtades, Küll aga ei häiri teda see, kui vuugivõrk pahtlist läbi paistab, samuti on suva see, kas kipsplaadi kruvid paistavad värvi alt. Teeb ise maalingud seina peale ja on õnnelik - kunstniku hing.

Mina olen täpselt vastupidine - korteri laed ja seinad on pesasid, lüliteid ja muid tehnikavidinaid täis. Vuuke pahteldan kolm korda, siis lauspahtel, lõpuks käin kolme (120, 150 ja 180) paberiga üle. Erilist tähelepanu saavad sisenurgad. Lihvimise ja pahteldamise ajal nurga alt 2x500W prosed ning kui kui eriline enesepiitsutamise päev, siis lasen veel pimedas ruumis 18W päevavalguslambi toruga lähedalt üle, see toob kõik vead eriti hullult välja. Njah, pole siis ime, miks mul asjadega nii kaua aega läheb...
No 180 -st ma pole kunagi kasutanud aga põhimõtteliselt sama teostus.Ma lasen enne lõppvärvi kandmist peremehel õhtul taskulambiga mööda maja ringi jalutada ja igale defektile mis ta leiab HARILIKUehituspliiatsiga ringid ümber vedada. ( Et ikka 100 % rahul olla ) Üks kord juhtus et unustasin sõna harilikpliiats ära ja hommikul olid markeriga veetud ringid mind ootamas :lol:
Kasutaja avatar
windo1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 06 Veebr 2008, 13:22
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas windo1 »

Isetean kirjutas:
jan kirjutas:Rahulolu on subjektiivne jah. Minu õde on näiteks selline, keda häirivad pisitikupesad (neid tohib olla täpselt nii palju kui minimaalselt vaja läheb) ja igasugused andurid nähtavates kohtades, Küll aga ei häiri teda see, kui vuugivõrk pahtlist läbi paistab, samuti on suva see, kas kipsplaadi kruvid paistavad värvi alt. Teeb ise maalingud seina peale ja on õnnelik - kunstniku hing.

Mina olen täpselt vastupidine - korteri laed ja seinad on pesasid, lüliteid ja muid tehnikavidinaid täis. Vuuke pahteldan kolm korda, siis lauspahtel, lõpuks käin kolme (120, 150 ja 180) paberiga üle. Erilist tähelepanu saavad sisenurgad. Lihvimise ja pahteldamise ajal nurga alt 2x500W prosed ning kui kui eriline enesepiitsutamise päev, siis lasen veel pimedas ruumis 18W päevavalguslambi toruga lähedalt üle, see toob kõik vead eriti hullult välja. Njah, pole siis ime, miks mul asjadega nii kaua aega läheb...
No 180 -st ma pole kunagi kasutanud aga põhimõtteliselt sama teostus.Ma lasen enne lõppvärvi kandmist peremehel õhtul taskulambiga mööda maja ringi jalutada ja igale defektile mis ta leiab HARILIKUehituspliiatsiga ringid ümber vedada. ( Et ikka 100 % rahul olla ) Üks kord juhtus et unustasin sõna harilikpliiats ära ja hommikul olid markeriga veetud ringid mind ootamas :lol:

Soovitaks maalriteibi tükikesi kasutada paranduste märkimiseks, ei määri seina ja hästi märgatavad. :hello:
Nessy
külaline

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas Nessy »

Ausalt öeldes ei teadnud ma enne maja ehitamist, ei siseviimistlusest ,ei vundamendi tegemisest, tänapäeva küttesüsteemidest jne.. tõepoolest mitte midagi.Aga häda ajab härja kaevu ja õppisin läbi neti, läbi tuttavate ehitajate päris palju.Minu maalripoiss oli tellitud väga healt tuttavalt, kes tegeleb 30 aastat majade ehitamisega ja see maaler teeb lepinguga temal siseviimistlust, siis ei kahelnud hetkekski tema oskustes.Üldjuhul oli tema see, kes näitas näpuga, et see ei ole hea ja suure toa lage värvis ja pahteldas minu meelest 6 korda üle.Ma olen üldiselt ise ka natuke Monk'ile sarnane, aga ei olnud tõesti väga näpuga näidata.Ja muide seesama foorum aitas mind ka palju, sest ta nõudis just neid pahtleid ja kasutas samu töövõtteid, nii, et järelikult oli kõik kontrolli all.Kuigi elan juba majas sees ja enam ei oleks vaja seda foorumit, on ikka huvitav siin käia ja sõna sekka öelda,jõudu teilegi ;)
eedu12345
külaline

Re: Keskmine maalritöö��t kuus

Lugemata postitus Postitas eedu12345 »

Selline küsimus, et kuidas te teostate tapeetimistö��s tunnihind või�ü����a � keskeltläbi �aegu �ed �nad üldse�n? :)��
malleke1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 25 Mär 2009, 16:39

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas malleke1 »

nessy kirjutas:Unustasin juba ära, et pidin tagasisidet andma.Nimelt on maja pahtlitööd tehtud, laed värvitud, osaliselt tapeeditud.ja minu tubli maaler ei petnudki , tegin m2 arvutused ,leidsin mõned m2 juurde ja 250m2 kahe nädalaga valmis. :yahoo:
jah see on õige kuuga saab tehtud500 m2 värvi alla minu töö kogemus ligi 10 aastad
:yahoo:
arx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Mai 2009, 21:16

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas arx »

Manowar kirjutas:Ega ma ilma asjata sellel kvaliteedi ja hinnasuhte teemal sõna ei võta olen käinud ja näinud mustmiljon objektil, kus hind on maalritöödel 30% odavam, kui meie hinnad, lahkudes võib alalti habemesse itsitada, et palk on töö vääriline!
...ja plaatija, kes on 20 aastat plaatimist teinud, suudab ühe vuugi teha 2mm, teine samas kõrval 4mm, kusjuures oli kvaliteetne plaat, ise vaatasime kõik üle!
...teine vend võeti väga kvaliteedinõudliku objekti peale, see lõikas kõik plaadid vesilõikajaga, valis selleks koha, kus olid laed ja seinad lõppvärvi all, kõik olid seda plaaditolmuse vee segu täis, mõtles, et pühib selle lumivalgelt laelt maha, aga määris rõõmsalt kõik laiali.
Õige töökorraldus ongi selline et kõik peavad sõbralikult koos ühist asja ajama. Maalrid, puusepad, parketimehed, elektrikud, torumehed, plaatijad kõik tuleb korraga lahti lasta 50m2 korteri peale, siis hea habemesse muhelda ja vaadata kuis mehed kisklevad. Nalja peab ju saama!
Minu poes on kommi igale maiasmokale- karamelli, marmelaadi ja ka šokolaadi. Ainult tähtaega ületanud kaup puudub. http://www.hot.ee/allikuarx
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: Keskmine maalritööde maht kuus

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

Just, just. Katusemehed segavad vundamendimehi :D
Vasta