Akris Invest

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
amoss
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 09 Veebr 2009, 14:24

Akris Invest

Lugemata postitus Postitas amoss »

Kas kellelgi on kogemusi sellise ehitajaga nagu AKRIS INVEST? Kas üldse tasub sellist OÜ-d maja ehitama tellida?
Külaline
külaline

Re: AKRIS INVEST

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Minu meelest ühel minu tuttaval on just praegu selle sama firmaga mingi vaidlus pooleli
Arcsolution
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 26 Jaan 2009, 13:35

Re: AKRIS INVEST

Lugemata postitus Postitas Arcsolution »

Kehtiva MTR registreeringu on saanud selle aasta suvel alles - ehk kas nii noor ettevõtmine?
VICTORY
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Mär 2010, 16:08

Akris Invest OÜ

Lugemata postitus Postitas VICTORY »

Otsin inimesi, kes on kasutanud Akris Invest OÜ teenuseid. Ootan huviga kõiki selle firmaga seotud kogemusi, nii häid kui halbu.
Olen
külaline

Re: Akris Invest OÜ

Lugemata postitus Postitas Olen »

Olen kasutanud. Miinuseks toon selle, et nende poolt antud tähtaegadesse tuleb suhtuda kriitiliselt ja kogu aeg oli vaja seljas elada.
Lihtsalt
külaline

Re: Akris Invest OÜ

Lugemata postitus Postitas Lihtsalt »

Selline tegelane ja firma.

http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=256136
font
külaline

Re: Akris Invest OÜ

Lugemata postitus Postitas font »

Väga halvad kogemused selle firmaga. Enne lepingu allkirjastamist tasub ühendust võtta spetsialistiga sest isegi lepingud võivad olla üles ehitatud kliendivaenulikult, kuigi esialgu märkad vastupidist .. "kõik kliendi heaks" .. tööd venivad tõesti .. tühjad lubadused ja naerunäoga antud tobedad vabandused ees ja taga .. otsatu tõe moonutamine, ohvri mängimine probleemide korral ja kliendi rahadega mängimine Kaljo Toomela poolt .. arg ja samas nahaalne mees kellega on parem ehitusalaselt mitte tegemist teha .. a muidu hea inimene
lugu
külaline

Re: AKRIS INVEST

Lugemata postitus Postitas lugu »

Meie ka tellisime sealt, ei olnud erilisi probleeme. Ma selline konkreetne inimene ka, ju siis saime üksteisest aru. Ja noor firma on see vist küll.
ei soovita
külaline

Re: AKRIS INVEST

Lugemata postitus Postitas ei soovita »

seda firmat ei soovita küll mitte kellelegi
lubadused, lubadused, lubadused
kõik venib, tähtaegadest kinni ei peeta
kui häält tõsta siis hädaga tehakse jälle poolteist päeva tööd
mõtetu firma
raix28
külaline

Re: Akris Invest

Lugemata postitus Postitas raix28 »

tere lisan ka siis siia,et see pole midagi nii noor firma tean seda kuna ise ehitasime selle nii öelda üles oli plaan moodul maju koostama hakkata.aga nii see oli et küll polnud raha edasi areneda siis võeti teisi ehitus alaseid tõid ja samuti saime määda pükse.isegi ta maja katuse ja kuuri aluse panime meie fals pleki alla.lubas ka krooni ajal 30000 maksta 3 peale sest rohkem meid polnud.nii saigi ükskord ta pikalt saadetud.ka palju rahasid tegelikkuselt jäi saamata.firma mingi 6-7 aastat küll juba vana.et üldiselt ei soovita mitte kellelegi.
raix28
külaline

Re: Akris Invest

Lugemata postitus Postitas raix28 »

kui kellelgi ta kontakti on või e-mail aadressi kehtivat võiks saata mulle nr-ile 56729939.
Vasta