Unikivi ja äärekivi hind?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
R
külaline

Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas R »

Tere, tahaks teada palju on unikivi m2 hind ja äärekivi jooksva meetri hind, kui materjal ja töövahendid on minu poolt. Kiviga kaetava ala suurus on 400m2 ja selle ümber äärekivi ning seda umbes 150 meetrit.


Palun kiirelt konkreetseid hindasid.
Zibit
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 12 Veebr 2009, 13:50

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Zibit »

Tere

Pakuks järgmised hinnad: Kivi 110 kr/m2, äärekivi 85 kr/m2

Kui küsimusi on, vastan meeledi.

Lugupidamisega
Aarne Kaitsa
53416758
www.kiviprofid.ee
iffoniff
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 352
Liitunud: 11 Juun 2008, 11:41

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas iffoniff »

Minu hetke hind oleks 80eek kivi ruut ja 40 eek äärekivi meeter.
iffoniff@hot.ee
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas reggie »

Irw, selle töö teeb ära firma päris ilma. S.t. ikka kohe päris ilma.
R
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas R »

Sain täna hämmastava hinnapakkumise, kivi laotakse 20 eek/m2 ja äärekivi 20 eek jooksev meeter. Kõik tehnika on nende poolt.
Külaline
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

R kirjutas:Sain täna hämmastava hinnapakkumise, kivi laotakse 20 eek/m2 ja äärekivi 20 eek jooksev meeter. Kõik tehnika on nende poolt.
Mis siin hämmastavat on.
Lihtsalt reaalsus hakkab jõudma kohale.
Terve mõtteviisiga ehitaja arusaam sellest, et ehitajat kotitakse niisama on muutunud.
Tellijad pakuvad seda, mida neil on momendil pakkuda.
Saage lõpuks aru : Raha ei liigu momendil....
Ja tuleb teha seda mida pakutakse. Muidu on tulemus selline nagu REGGIE avatar.( Liha on luupealt kadunud )
multiprofiil
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 76
Liitunud: 04 Jaan 2009, 17:51
On tänanud: 1 kord

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas multiprofiil »

R kirjutas:Sain täna hämmastava hinnapakkumise, kivi laotakse 20 eek/m2 ja äärekivi 20 eek jooksev meeter. Kõik tehnika on nende poolt.
Sa R ära aja lolli juttu, 80 ja 40 on niigi juba ülihead (ainult erakal ise tehes mustalt) hinnad aga, et keegi 20 eest teeb oma tehnikaga aluse ja laob kivid mõtlesid ise välja või nägid unes. Niisugust pakkumist saab üldjuhul ainult Paldiski mnt. ehitusjumalatelt ja kui objekt juhtub samas hoovipeal olema siis võimalik isegi veel väike ale saada.
Välistrassid ja pinnasetööd.
Ekskavaatorite ja kallurite rent.
www.multiprofiil.ee info@multiprofiil.ee 5527014
AGL
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas AGL »

R kirjutas:Tere, tahaks teada palju on unikivi m2 hind ja äärekivi jooksva meetri hind, kui materjal ja töövahendid on minu poolt. Kiviga kaetava ala suurus on 400m2 ja selle ümber äärekivi ning seda umbes 150 meetrit.


Palun kiirelt konkreetseid hindasid.

Kivi hind.
400m2*100eek/m2=40 000eek
150m2*25eek/1tk=3750eek
+ 50eek/tk,. аlused
hind umbres 48 000 kаibemаksugа

100-120eek /m2 esemise sordi teekivid.(tаvаliselt pusivаd 25 ааstаt) F 250, M400

80eek/m2, 3 sordi teekivid (tаvаliselt pusivаd 5 ааstаt) F100 M200 :thumbsup:
Tehnolog
jaroslav@agl.ee
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas reggie »

Nagu mina aru sain siis tegi pakkumise firma, kellel on olemas kõik tööriistad. Kivid pidid olema omanikul, tundub täiesti mõtetu sellist tööd teha kui hinnad selliseks ajatakse. A huvitav mis siis saab kui mõni tööriist katki peaks minema, remontida selle raha eest küll ei jõua :)
Külaline
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kuna tegelen ise ka firma vedamisega hetkel, siis ei saa juttu ollagi et paigaldaksin kive alla 120.- m2. Maksud on vaja maksta arved on vaja maksta- mille eest need mehed maksavad oma arveid siis kui tulevad ja paigaldavad 20.- m2? ja kui töö tehtud siis AIDAA! ehk juba suve lõpus omanik korjab oma kive üles ja teeb uuesti sedasama tööd. Nojah raha jah inimestel ei liigu aga materjalide hinnad on ju samal tasemel mis enne langust. Toit on poes sama kallis ehk isegi kallim. Elektri ja küttehindu tõsteti. Kütuse ja transpordi hinnad ka tõusevad. Kõik hinnad on ju samal tasemel - asi selles lihtsalt et inimestel pole tööd ja iga sosssepp on valmis sul kivi 40-50 kr maha laduma aga kvaliteeti ja garantiid sa sellest ei saa. Parem maksta üks kord ja sellist hinda mida see töö väärib.
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Kütuse hinnad on kukkunud ligi 40 % (Mäletad et bens maksis 20? nyyd ju 13.-
Puit materjal ligi 40% (Ei olnud ammu kui tihu lihtsat saematerjali oli 3600.- Nüüd 2000.-)
Toit on kukkunud mingi 10-20% kindlasti ( Mul on kohe täpselt meeles, et mõni aeg tagasi maksis juustukilo mingi 120.- nüüd tagasi 70 peal)
vanaema on sul veteran...
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Manowar »

sashaobrok kirjutas:Kütuse hinnad on kukkunud ligi 40 % (Mäletad et bens maksis 20? nyyd ju 13.-
Puit materjal ligi 40% (Ei olnud ammu kui tihu lihtsat saematerjali oli 3600.- Nüüd 2000.-)
Toit on kukkunud mingi 10-20% kindlasti ( Mul on kohe täpselt meeles, et mõni aeg tagasi maksis juustukilo mingi 120.- nüüd tagasi 70 peal)
Oled sa kindel, et sa ikka sama juustumarki vaatasid! :banghead: , mine vaata teises poes teise leti ääres võid hetkel juustu osta ka 200.-/kg.

Aga see jutt, et pakuti 20.-/m2 ja äärekivi 20.-/jm, sellist bluffi pole mõtet uskuda, ehk avaldaksid mõne kontakti, kes sellise hinnaga teeb ! Pakkumise võisid ju isegi saada, aga reaalselt tegema selle raha eest küll keegi ei tule! Teeksin omapoolse hämmingut tekitava pakkumise 10.-/m2 ja 10.-/jm, kas ei võta põlvi nõrgaks...aga kõige parem on asja juures see, et ma kohale küll ei ilmu! :blush: ...elu on selline!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas reggie »

Manowar, paraku on see hind tõsi, minu poolne lahke pakkumine oli, et teen tasuta järelvalvet, ma lihtsalt pean nägema, mida selle raha eest tehakse. Ja kui juba teevad siis tean kust tööjõudu leida:D
Kasutaja avatar
betoonisepad
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 102
Liitunud: 23 Mär 2006, 08:50
Asukoht: Harjumaa

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas betoonisepad »

kas sellist hinda pakkus, siis firma?
Tänavakivi paigaldus, müük ja nõustamine.
Betoonpõrandad, valamine ja ehitamine.
Helista ja küsi lisa 56659771 või email info@betoonisepad.com
http://www.betoonisepad.com
http://www.tänavakivipaigaldus.ee
Külaline
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kui töö tallinnas,olen samuti nõus korra päevas pilgu peale viskama.uudishimust juba.
kui huvi,võiks siia teada anda.
kogemust sel alal 8 aastat.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Manowar »

reggie kirjutas:Manowar, paraku on see hind tõsi, minu poolne lahke pakkumine oli, et teen tasuta järelvalvet, ma lihtsalt pean nägema, mida selle raha eest tehakse. Ja kui juba teevad siis tean kust tööjõudu leida:D
No, kui asi valmis siis anna teada, kuidas tulemus on, ehk teed mõned korralikud klõpsud kah ja siis aasta pärast uuesti!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
R
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas R »

Tegelikult on asjad njii et, tegelen töö kõrvalt sama alaga ja tundsin huvi mis hinnad hetkel on,. Tegemist on mu perekonna tuttava maja esisega. Tutvuse poolest mõtlesin algselt et teen talle selle ära, kuna kogemusi on üle kolme aasta ja eelmise 150m2 lõigu tegin ja see kaks kevadet ilusti pidand et kuskilt vajunud pole(peal kõnnivad hobused ja sõidab 3,5 tonnise traktoriga). Tutvuse poolest mõtlesin et teen puhkuse ajal selle ära nagu naksti ja pakkusin talle hinda 45EEK/m2 ja 40EEK/jm. Ta ütles et olen hulluks läinud. Jube kallis pidavat olema. Mainis ka seda et mingi firma tuleb vaatama ja hinna pakkumist tegema. Mõtlesin et ega nad ometi alla minu hinna tee, kuid kui tuttav ütles mulle et firma tegi oma pakkumise 2/3 võrra odavama hinna siis olin ma sõnatu. Firama nime teada ei saanud kuna tal soovitati seda mitte avalikustada nagu ka täpseid hindasid. Aga kui töö on tehtud saan seda iga kord sinna minnes hinnata. Kes tahavad selle objekti pilte saada kui see valmis on siis võtke minuga ühendust ja jätke endast märk mu mailile.


rannuk@gmail.com


Soovin kõikidele edukat hooaega ja konkurendid ühtlusdage hinnad siis saab kvaliteedile keskenduda, mis tagab meie edaspidise töö, kui ajad paremaks lähevad
R
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas R »

Olen teostanud uurimus tööd kuid kahjuks pole firma nime teada saanud, kuyid see nädal oli tööd alanud, seal oli ka jupukene asvaldit, mis tuli üles kaevata. Kohal oli suur eku ja suur kallur. Varsti saab näha mis toimuma hakkab.

Hoian teid kursis!!!!
Külaline
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kuna minu eesti keelt ei ole perfekne, ma kirjutan edaspidi inglisekelt.

What I read here about prices for "quality" makes me scared.
Prices on this level are not even good for the one who has to pay. If a company promises 2 or 3 years of warrenty, then they have to get more than 100 EEK/m". Otherwise they will not be able to come and fix any damages.

Using cheapest Material/Mancraft ond worktools will allways result in custumers inconvenience.

I personally have learnd over many years in my homecountry (Saksamaa) what it takes to build roads and walkways. Therefor I know what this is all about.

I hope that some people do not only look on the price, rather than on what they get for the money they have to pay. :hello:

Lgp. Michael Kirsch

www.sillutis.com
maik
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 801
Liitunud: 10 Veebr 2007, 21:02
On tänanud: 18 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas maik »

Hei Michael, Welcome to Estonia!!! :mrgreen:
noh,
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas noh, »

kas on tööd valmis ja kuidas siis on ka.
Palju lõpuks maksma pidi?
jeeez
külaline

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas jeeez »

Meil võrus tehakse Tamula järve promenaadi.Mehed panevad 37 krooni tunnis (mustalt) kive nii et mühiseb 10 tundi päevas jube jube jube.Kes ei usu tulge Võrru ja vaadake ise,PÄRIS PALJU ON JUBA TEHTUD :lol:
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

7-8k kätte on täitsa mõistlik palk. Mine vaata mida kõrgharitud õpetaja koolis saab.
vanaema on sul veteran...
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Kõrgelt haritud pedagoogide keskmine palk ca 9500.-(neto).
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Unikivi ja äärekivi hind?

Lugemata postitus Postitas ats »

sashaobrok kirjutas:7-8k kätte on täitsa mõistlik palk. Mine vaata mida kõrgharitud õpetaja koolis saab.
Sinu pakutud numbrid on mõistlikud kui oled firma tööline,kes käed taskus hommikul töömaale tuleb,üksiküritajal vähe teised numbrid ja olukorrad.Teiseks- omal kõrgharidusega pedagoog majas-seda enam peab mees teenima.
Siseviimistlus, Plaatimine. 5084218 +358465675729
Vaatamist http://fotoalbum.ee/photos/Transit/sets/689453
Vasta