Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
-
2korda2
- -
- Postitusi: 1373
- Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
- Asukoht: Tartumaa
- On tänanud: 58 korda
- On tänatud: 63 korda
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Üks bot spämmib PS kaudu, üritab pelleteid müüa. Teine postitus juba.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
kas too on siis bot? Hot.ee-s on tal registreeritud meiliaadress...Kui ei soovi saada pakkumisi, muuda ta juhtpaneelist n.ö vaenlaseks, siis temalt tulevaid ps-e ignoreeritakse.2korda2 kirjutas:Üks bot spämmib PS kaudu, üritab pelleteid müüa. Teine postitus juba.
-
2korda2
- -
- Postitusi: 1373
- Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
- Asukoht: Tartumaa
- On tänanud: 58 korda
- On tänatud: 63 korda
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Nice! Mul polnudki siin veel vaenlasi... või noh, vähemalt äramärkimist siiani ükski ei leidnud 
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
sain ka pakkumise mida ei soovinud
ja ei ole mõeldav et kõik hakkavad pakkuma ja peale pakkumist hakkan neid blokeerima
minuarust ei ole selline spämm pakkumine foorumis viisakas ja teretulnud ja selliseid pakkujaid tuleb kohelda "panniga"
ja ei ole mõeldav et kõik hakkavad pakkuma ja peale pakkumist hakkan neid blokeerima
minuarust ei ole selline spämm pakkumine foorumis viisakas ja teretulnud ja selliseid pakkujaid tuleb kohelda "panniga"
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
nojaa, aga bännida saab ju ka alles peale pakkumistPedaal kirjutas:sain ka pakkumise mida ei soovinud
ja ei ole mõeldav et kõik hakkavad pakkuma ja peale pakkumist hakkan neid blokeerima
minuarust ei ole selline spämm pakkumine foorumis viisakas ja teretulnud ja selliseid pakkujaid tuleb kohelda "panniga"
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
ah jah, et bännida kasutajat foorumist oleks vaja vähemalt ühte postitust ? nii vist oli küll
seega vabalt võib teha kasutaja ja hakkata teisi tüütama oma spämmiga nii, et keegi ei saa köhida ?
ehk mõistsin valesti ?
seega vabalt võib teha kasutaja ja hakkata teisi tüütama oma spämmiga nii, et keegi ei saa köhida ?
ehk mõistsin valesti ?
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
no ei ole ju põhjust kedagi bännida enne, kui ta midagi paha on teinudPedaal kirjutas:ah jah, et bännida kasutajat foorumist oleks vaja vähemalt ühte postitust ? nii vist oli küll
seega vabalt võib teha kasutaja ja hakkata teisi tüütama oma spämmiga nii, et keegi ei saa köhida ?
ehk mõistsin valesti ?
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
mida siin ikka kommenteerida...modereerimistööd lihtsalt juures
- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
foorumile lisatud RSS voogude striimimise võimalus, seda nii kogu saidi raames või alafoorumite ning teemade raames. RSS-i kasutajaks saab lisada end vajutades nupule 

- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
http://kika.trip.ee/rss/kkkRostfrei kirjutas:Hari palun rumalat - miks see RSS hea on?
-
Koristaja
- Korralik postitaja

- Postitusi: 165
- Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
- Asukoht: Harjumaa
- On tänatud: 1 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
uuriks sellist teemat: http://www.google.ee/search?q=favicon+phpbb
rss vooge on hea mobla või pihukaga kasutada foorumite lugemiseks, poeg soovitas mulle kunagi, ta surfab oma psp-ga elektrirongis
rss vooge on hea mobla või pihukaga kasutada foorumite lugemiseks, poeg soovitas mulle kunagi, ta surfab oma psp-ga elektrirongis
- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
ikoon siis olemas. Kuvama hakkab peale brauseri vahemälu tühjendamistKoristaja kirjutas:uuriks sellist teemat: http://www.google.ee/search?q=favicon+phpbb
rss vooge on hea mobla või pihukaga kasutada foorumite lugemiseks, poeg soovitas mulle kunagi, ta surfab oma psp-ga elektrirongis
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Mis arvate, et mõtlesin, et seoses praeguse majandussurutisega võiks olla "Otsin tööd" ja "Pakun tööd" teemade tekitamise ajal teema algatajal võimalus ära märkida, et kas teemasse saab vastuseid saata või mitte. Sageli lähevad sealsed teemad väga suureks iba ajamiseks. Nende teemade puhul piisab kui saadetakse PS või e-mail või helistatakse olenevalt mille teemaalgataja teatavaks teeb.
Või võiks see olla defaultina, et neid teemasid ei saa kommenteerida

Või võiks see olla defaultina, et neid teemasid ei saa kommenteerida
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
mitte sisseloginud kasutajatel peaks olema võimalus vaid lugeda, vastata peaksid saama vaid sisseloginud!
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
veel.
teema algatajal peaks olema võimalus kustutada teemast vastuseid!
teema algatajal peaks olema võimalus kustutada teemast vastuseid!
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
- veebimeister
- Administraator

- Postitusi: 479
- Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
- Asukoht: Tartu
- On tänanud: 11 korda
- On tänatud: 18 korda
- Kontakt:
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Postitus Postitas veebimeister »
hetkel see võimalus juurutatud vaid ahjude, kaminate foorumis, eks aegamööda ka teistes.hundipoeg kirjutas:mitte sisseloginud kasutajatel peaks olema võimalus vaid lugeda, vastata peaksid saama vaid sisseloginud!
hundipoeg kirjutas:veel.
teema algatajal peaks olema võimalus kustutada teemast vastuseid!
selle üle võib isegi mõelda. Uurin, kas selle jaoks äkki mingi mod väljasponkskar kirjutas:Mis arvate, et mõtlesin, et seoses praeguse majandussurutisega võiks olla "Otsin tööd" ja "Pakun tööd" teemade tekitamise ajal teema algatajal võimalus ära märkida, et kas teemasse saab vastuseid saata või mitte. Sageli lähevad sealsed teemad väga suureks iba ajamiseks. Nende teemade puhul piisab kui saadetakse PS või e-mail või helistatakse olenevalt mille teemaalgataja teatavaks teeb.
Või võiks see olla defaultina, et neid teemasid ei saa kommenteerida
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
veebimeister kirjutas:hetkel see võimalus juurutatud vaid ahjude, kaminate foorumis, eks aegamööda ka teistes.hundipoeg kirjutas:mitte sisseloginud kasutajatel peaks olema võimalus vaid lugeda, vastata peaksid saama vaid sisseloginud!hundipoeg kirjutas:veel.
teema algatajal peaks olema võimalus kustutada teemast vastuseid!
see oleks tore küll!
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
-
2korda2
- -
- Postitusi: 1373
- Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
- Asukoht: Tartumaa
- On tänanud: 58 korda
- On tänatud: 63 korda
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Mitte mingil juhul! Siis hakkab peale üks pidev tsenseerimine ("pakun tööd" või "hinnapäring" teemas kustutatakse kallimaid/odavamaid pakkumisi sõltuvalt sellest, kumb pool on teema teinud), kusjuures pole tagantjärgi võimalik kuidagi öelda, mida ja miks kustutati.hundipoeg kirjutas:teema algatajal peaks olema võimalus kustutada teemast vastuseid!
Pigem siis juba loginud kasutajatele anda võimalus hinnata postitusi 5 palli süsteemis (vaikimis 2) ja iga sisseloginu saaks ise määrata, millisest tasemest postitusi tahab lugeda (vaikimisi 2). Kindlasti eeldab suuremat tööd aga siis ei läheks midagi kaduma ja lisaks tekib ehk rohkem kasutajaid, mitte ainult anonüümseid külalisi. Eestis minut ja laias maailmas /. opereerivad sedasi.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Ma ei tea kuidas teile meeldib, aga see tegelane on hullem, kui bot !
sergej34- iga vähegi teema, mis tema müüdava asjaga kokku läheb on seda risu täis. Mina banniks ää teise.
sergej34- iga vähegi teema, mis tema müüdava asjaga kokku läheb on seda risu täis. Mina banniks ää teise.
-
2korda2
- -
- Postitusi: 1373
- Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
- Asukoht: Tartumaa
- On tänanud: 58 korda
- On tänatud: 63 korda
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Annan teada, et see featuur ei tööta. TrampDon on vaenlaseks määratud aga sain ikkagi PM-i kätte.2korda2 kirjutas:Nice! Mul polnudki siin veel vaenlasi... või noh, vähemalt äramärkimist siiani ükski ei leidnud
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
2korda2 kirjutas:Mitte mingil juhul! Siis hakkab peale üks pidev tsenseerimine ("pakun tööd" või "hinnapäring" teemas kustutatakse kallimaid/odavamaid pakkumisi sõltuvalt sellest, kumb pool on teema teinud), kusjuures pole tagantjärgi võimalik kuidagi öelda, mida ja miks kustutati.hundipoeg kirjutas:teema algatajal peaks olema võimalus kustutada teemast vastuseid!
see teemast kommentaaride kustutamise õigus peaks olema teema algatajal ja moderaatoritel. korralikust tsenseerimisest ongi ju hädasti puudus. kohati lähevad teemad väga teemast välja ja palju on lihtsalt kibestunud kaagutamist.
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
-
2korda2
- -
- Postitusi: 1373
- Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
- Asukoht: Tartumaa
- On tänanud: 58 korda
- On tänatud: 63 korda
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Ma toon näite:
Teen teema, kus otsin müüriladujaid objektile. Pakkumised hakkavad tulema. Mina kui teema looja kustutan kallimad ära, et jätta mulje, nagu olekski turuhind nüüd madalam. Ei ole ju hea?
Foorumil on (loodetavasti erapooletu) admin olemas, kes võib postitusi kustutada. Mulle meeldiks see hindamise süsteem rohkem aga kui see on liiga suur muudatus, siis äkki võiks kustutamise asemel admin postituse sisu lihtsalt kustutada ja asendada lühikese selgitusega (Laim, Teemaväline vms), miks postitus muudetud. Hea oleks, kui seejuures säiliks postituse esialgse autori nimi - nii hakkab ehk pikapeale silma, kes on kes
Teen teema, kus otsin müüriladujaid objektile. Pakkumised hakkavad tulema. Mina kui teema looja kustutan kallimad ära, et jätta mulje, nagu olekski turuhind nüüd madalam. Ei ole ju hea?
Foorumil on (loodetavasti erapooletu) admin olemas, kes võib postitusi kustutada. Mulle meeldiks see hindamise süsteem rohkem aga kui see on liiga suur muudatus, siis äkki võiks kustutamise asemel admin postituse sisu lihtsalt kustutada ja asendada lühikese selgitusega (Laim, Teemaväline vms), miks postitus muudetud. Hea oleks, kui seejuures säiliks postituse esialgse autori nimi - nii hakkab ehk pikapeale silma, kes on kes
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Hüppa
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring



