Palgasoov!

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
visitor
külaline

Re: Palgasoov!

Lugemata postitus Postitas visitor »

Nii...ise töötan üldehitusel montaaži alal s.t. seinte ja laepaneelide paigaldus... Hetkel Tlnas komandeeringus....suvel tulime...tykihind langes 60%....nyyd on oodata veel kärpeid...sügisel sain mingi 200 töötunni eest( kuigi meil tykipalk) sutsu üle 20 k... viimased kuud olid palgad 16-18....nyyd öeldi et a la hea kui 10-11 saate aga tempo veel kiiremaks...Ma leian et mingi 15k küsida selle eest et sa kusagil 20 meetri kõrgusel 15m/s tuulega tööd teed ei ole palju... Tulgu taevast või pussnuge aga sina PEAD oma töö valmis tegema....vesteldes oma õega kes on arst ja veel pagana hea omal alal( palk kah yle 20), siis tema arust on see normaalne et hea ehitaja saab vähemalt 15.... ühesõnaga...tehke ametiühing:)ja parem ongi kui igasugused loodrid ehituselt ära kaovad.
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: Palgasoov!

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

visitor kirjutas:.... ühesõnaga...tehke ametiühing:)ja parem ongi kui igasugused loodrid ehituselt ära kaovad.
Ametiühing oleks ehk hea küll.

külaline.. kirjutas:kahju sel juhul it mehest :D peab eluaeg telgis elema kuna kõik ehitajad sossepad ja kes teab kuna maja kaela kukub. Ise vist arvutijuppidest maja valmis ei tee :D
Ta elab "võrgus". :D
visitor
külaline

Re: Palgasoov!

Lugemata postitus Postitas visitor »

jah...mõtelda kui hea oleks kui oleks organisatsioon...ametiyhing siis kus määratletakse tööde miinimumhinnad:).... a la krohvimine 50eeki ruut vms...aga ma kardan et siis oleks ikkagi nii palju vendi kes mustalt teeks...mul ajab südame pahaks kui me teeme oma 3se brigaadiga sama palju tööd kui kõrvalobjektil tehakse 6 mehega aga palk on u ainult 10-15% kõrgem....aga mis siin uluda...peaasi et on tööd ja näiteks mul tuttav maaler ikka leiab tööd nii 80 eeki ruut( 3 kihti pahtlit, krunt ja värv:S:)
ValloRaam
külaline

Re: Palgasoov!

Lugemata postitus Postitas ValloRaam »

Lihtehitajana oleks soov saada kuus 250 eurot kätte, mustalt siis töötades, 5-6 tundi päevas, mõõdukas tempos. Ametlikult töötades ja juba spetsiifilisi töid tehes kuskil 1200 eurot kuus netopalgana.
No oma kogemustest -110 euroga kuus elab täismees vabalt ära, ja mitte lühemat aega vaid juba 2 aastat. Sellest pean maksma üüri, autokulud ja toitumise - hügieenitarbeid jne ei kasuta, parasiite keda toita pole ka kaelal. Tuleb hoiduda aga igat sorti rahapillamisest ja naudingutest.
Külaline
külaline

Re: Palgasoov!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ValloRaam kirjutas:Lihtehitajana oleks soov saada kuus 250 eurot kätte, mustalt siis töötades, 5-6 tundi päevas, mõõdukas tempos. Ametlikult töötades ja juba spetsiifilisi töid tehes kuskil 1200 eurot kuus netopalgana.
No oma kogemustest -110 euroga kuus elab täismees vabalt ära, ja mitte lühemat aega vaid juba 2 aastat. Sellest pean maksma üüri, autokulud ja toitumise - hügieenitarbeid jne ei kasuta, parasiite keda toita pole ka kaelal. Tuleb hoiduda aga igat sorti rahapillamisest ja naudingutest.
Ma ei saa aru Vallo loogikast.
Mustalt võiks 250 euro asemel olla 2500 siis oleks asjal point.
Külaline
külaline

Re: Palgasoov!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Ma ei saa aru Vallo loogikast...
Vallo postituses loogika???? :scratch: Abstraktsus on ka loogilisem!

Urmas
Vasta