Remonditööde hinnad.

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Anneli60
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Nov 2008, 08:16

Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas Anneli60 »

Tere tublid ehitusmehed!Kuna soovin tasapisi oma elamist uuendada,siis seoses sellega oleks Teile mõned küsimused hindade suhtes.Oleks kena,kui keegi paneks siia järgnevate tööde hinnad,et siis teaksin nagu arvestada rahaga.


1.Siseuste paigaldamine(kas siis tüki hind)?
2.Plastakende paigaldamine(tüki hind)?
3.Metallukse paigaldamine?
4.Mööbli monteerimine(vist on siis tunnitasu,eks ole)?
5.Vannitoa seinte plaatimine(kas siis ruuduga hind)?
6.Vannitoa põranda plaatimine?
7.Uue vanni paigaldamine?
8.Kui vannitoas tuleb vana plaat seintelt ja põrandalt eemaldada,kas siis on ka tunnihinnaga ja kui suur see oleks?

Loodan,et ei teinud Teile oma küsimustega tüli.

Ette tänades.

Anneli.
jann68
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 14 Nov 2008, 10:42

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas jann68 »

kõige parem on kui saab ise pilgu peale visata. kus kandis te muidu olete, kui tartus, siis tuleks vaataks üle küll (hind mõistlik) tel.5115190
timmo145
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas timmo145 »

tel:55627237
rilavoü
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 16 Aug 2008, 11:00

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas rilavoü »

tere!

Siseuste paigaldus 400.-tk ei sisalda palede tegemist
Välisuke paigaldus 800.-tk ei sisalda palede tegemist
Plaatimine 140.- 1ruutmeeter
Mööbli monteerimine 100.-eek tund
Lammutus 100.-eek tund
Akende paigaldus 120.-eek 1 ruutmeeter ei sisalda palede ja aknalaua paigaldust.


Tel.51 54 670
Külaline
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kas tõesti vaid 140kr/m2 !? Isegi siis, kui mul vannitoas kaldpinnad, kolmest osast porte ja duššinurga kohas mingid püst triibud teisest plaadist. Jah veel - kahte värvi vuugid ka. Kas need on ka nö. ausad hinnad mille pealt ka maksud makstakse ?
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Jälle mingi pekkis tegija kukub ohkima :( Miks sa ei öelnud, et seinad on kaarjad, oleks veel paremini kõlanud?
Arvata võib, et kui nii küsitakse, siis vastuses antakse hind, mis on keskmise lahenduse puhul sobiv.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
grossu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 03 Jaan 2007, 22:41
Asukoht: Tartu

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas grossu »

Anneli60 kirjutas:Tere tublid ehitusmehed!Kuna soovin tasapisi oma elamist uuendada,siis seoses sellega oleks Teile mõned küsimused hindade suhtes.Oleks kena,kui keegi paneks siia järgnevate tööde hinnad,et siis teaksin nagu arvestada rahaga.


1.Siseuste paigaldamine(kas siis tüki hind)?
2.Plastakende paigaldamine(tüki hind)?
3.Metallukse paigaldamine?
4.Mööbli monteerimine(vist on siis tunnitasu,eks ole)?
5.Vannitoa seinte plaatimine(kas siis ruuduga hind)?
6.Vannitoa põranda plaatimine?
7.Uue vanni paigaldamine?
8.Kui vannitoas tuleb vana plaat seintelt ja põrandalt eemaldada,kas siis on ka tunnihinnaga ja kui suur see oleks?

Loodan,et ei teinud Teile oma küsimustega tüli.

Ette tänades.

Anneli.

Ehk annad teada ka asukoha, et kus selline töö tegemist tahab. Siis tean, kas tasub hakata ka konkureerima või mitte!?
KUI MA MIDAGI TEEN, SIIS TEEN MA SEDA NII, NAGU TEEKSIN MA SEDA ENDALE!!!
Külaline
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mis krdi keskmine hind :banghead: leia ise keskmine, kui väga suure pinna lihtne plaatimine 50kr/m2 samas mingi aurusauna või erimosaiigi m2 1000, ah tühi jutt, ega nii ikka hinda öelda ei saa, kui kohapeal olukorraga pole tutvunud
külaline2
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas külaline2 »

rilavoü kirjutas:tere!

Siseuste paigaldus 400.-tk ei sisalda palede tegemist
Välisuke paigaldus 800.-tk ei sisalda palede tegemist
Plaatimine 140.- 1ruutmeeter
Mööbli monteerimine 100.-eek tund
Lammutus 100.-eek tund
Akende paigaldus 120.-eek 1 ruutmeeter ei sisalda palede ja aknalaua paigaldust.


Tel.51 54 670
Plaatimine 100.-eek ruutmeeter (hind aastal 1992) :good:
ohoh
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas ohoh »

Iga mees teab oma hinda ja kui ta arvab, et suudab sellega ära elada on ok. Ärge kobisege teiste hindade üle, tehke oma pakkumised , kui suudate nendega konkurentsis püsida on kõik ok ja kui mitte otsige viga endist.
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Külaline kirjutas:kas tõesti vaid 140kr/m2 !? Isegi siis, kui mul vannitoas kaldpinnad, kolmest osast porte ja duššinurga kohas mingid püst triibud teisest plaadist. Jah veel - kahte värvi vuugid ka. Kas need on ka nö. ausad hinnad mille pealt ka maksud makstakse ?
Kurat! Inimene küsis ja talle vastati.Äkiki seinad ka kõverad ja tahaks plaadiga sirgeks ajada!Ei ole kõigil inimestel niipalju raha ,et firmad peale võtta. Panevad 2-3 päeva töö eest üldkulu ja maksud otsa ja siis summa korrutada 2-4ga.
PAKU ISE HINDA!
Busta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Nov 2008, 23:16
On tänanud: 6 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas Busta »

timmo145 kirjutas:tel:55627237
Vaevalt et keegi sulle helistab. Olge avameelsemad, kirjutage oma hindadest julgemalt, siis tuleb ka tööpakkumisi. Mees kes ei tea oma töö hinda, on teiste silmis mingi õnneotsija.

Tüüpiline on hästi lakooniline (tegelikult väga nõme): "helista xxxx ja saame kokkuleppele" jne.

kuna elu on läinud tööturul karmiks, siis arendage oma müügimehe oskuseid, ehitusmehed. Muidu peate ümber õppima.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Viimasega olen nõus. Selline tüüpvastus peletab kohe eemale.
Teine asi - registreerige ennast ära - saate siinsamas keskkonnas saata sõnumeid konkreetsete küsimuste/vastustega (kuigi, ma eelistaksin ka seda, et kõik küsimused ja vastused oleksid teemas avalikud - siis pole vaja samu asju korduvalt küsida/vastata).
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
rilavoü
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 16 Aug 2008, 11:00

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas rilavoü »

Jah vaatan , et paljudele ei meeldi mu plaatimise hind.Võin natuke siis lahti seletada.Pakun kui on eramaja siis ei ole vaja alati ametlikult töid teostada.Ütlesin hinna plaatimisele kui seinad olek sirged ja põrand(sest ei olnud rohkem täpsustatud ja plaadimõõt ei ole alla 200mm)Siis teiseks isegi firmad plaadivad juba 70 eek ruutmeeter kui on suur pind.Rakvere põhjakseskuse ehitamisel said osad töölised plaatimise ruutmeeter 35eek kätte nii ,et mõelge ise.Kui praegusel ajal pakkuda 200eek, kas ma siis saan kuhugi tööle? Mina vaatan sellekohapealt ,et oleks tööd mis natuke toidab ja ei looda rikkaks saada vaid elada üle see raske aeg mis on ehitusturul.M:O:T:T
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

rilavoü kirjutas:Jah vaatan , et paljudele ei meeldi mu plaatimise hind.Võin natuke siis lahti seletada.Pakun kui on eramaja siis ei ole vaja alati ametlikult töid teostada.Ütlesin hinna plaatimisele kui seinad olek sirged ja põrand(sest ei olnud rohkem täpsustatud ja plaadimõõt ei ole alla 200mm)Siis teiseks isegi firmad plaadivad juba 70 eek ruutmeeter kui on suur pind.Rakvere põhjakseskuse ehitamisel said osad töölised plaatimise ruutmeeter 35eek kätte nii ,et mõelge ise.Kui praegusel ajal pakkuda 200eek, kas ma siis saan kuhugi tööle? Mina vaatan sellekohapealt ,et oleks tööd mis natuke toidab ja ei looda rikkaks saada vaid elada üle see raske aeg mis on ehitusturul.M:O:T:T
Õige ! See ju Sinu hind ja Sinu valik. Vist ei jõua paljudele ikka kohale ,et turg on maas ja hullemaks läheb.Küsige aga edasi 200 eek/m2 ja mustalt pealegi ja kui leiate tore on.Olgem ausad ehitus oli ikka kõvasti üle makstud, me ei ole veel Euroopa 5 rikkama riigi seas.
Viimati muutis aivar0102, 20 Dets 2008, 19:05, muudetud 1 kord kokku.
maik
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 801
Liitunud: 10 Veebr 2007, 21:02
On tänanud: 18 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas maik »

WTF."ülemakstud"sellisel juhul on kõik taksojuhid ja kontori-rotid ammugi ülemakstud.Ehitaja elukutse on üks tervist-kahjustavamaid.(tolm,fibratsioon,külm,kuumus,jne.)Ajab vihale kui võrdlen mujal euroopas ehitaja-palkasi- EW.palkadega.Meie palgad ei ole konkurentsis,Mina leian,et seadusandluses on tõsine viga kui iga taksojuht pääseb ehitajaks ja seoses sellega ongi ehitajate talse all.Sõna "ehitaja" on muutunud sõimusõnaks.
heiki
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas heiki »

Kas hinnad on ikka nii ülepaisutatud kui räägitakse. Oleksin ka nõus töötama "normaalse töölise" palga nimel kui klient tooks mulle kõik vajaminevad tööriistad mis vaja. Kui ma pean ise muretsema kõik asjad ise kas siis ei või ka natuke rohkem küsida . See on loogiline et asjad kuluvad ja miks ma siis pean oma toidurahast ostma ka veel kogu muu staffi :scratch:
külaline2
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas külaline2 »

rilavoü kirjutas:Siis teiseks isegi firmad plaadivad juba 70 eek ruutmeeter kui on suur pind.Rakvere põhjakseskuse ehitamisel said osad töölised plaatimise ruutmeeter 35eek kätte nii ,et mõelge ise.Kui praegusel ajal pakkuda 200eek, kas ma siis saan kuhugi tööle?
Kas sa suudad arusaadavalt seletada, mis mõtet on plaatida 35.-/ruut?
Kui ei saa mõistliku hinda tuleb tegevus lõpetada, nii lihtne see ongi. Kui nii jätkata siis lõpetad sellega, et maksad peale selleks, et tööd teha.
Lootus, et elad odavate hindadega keerulised ajad üle on ekslik, selliste hindadega jääd nälga. Ehitamine on üks enim tervistkahjustav töine tegevus, kas on põhjust oma tervist odavalt müüa? Kes tahab odavalt ostku endale ise tööriistad ja andku takka.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Pole mõtet kuulata jaburat soigumist 35-/m2 ja 70.-/m2 plaatimise eest, normaalne mees teenib tavamõõtmetes plaadi puhul vähemalt 150.-/m2 ja ülejäänud keeravad kuskil nurgataga sitta kokku oma 70.-/m2 hinnaga.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Manowar kirjutas:Pole mõtet kuulata jaburat soigumist 35-/m2 ja 70.-/m2 plaatimise eest, normaalne mees teenib tavamõõtmetes plaadi puhul vähemalt 150.-/m2 ja ülejäänud keeravad kuskil nurgataga sitta kokku oma 70.-/m2 hinnaga.
Päris nii lihtne see ka ei ole. Ühe vannitoa plaatimisel on 70eek.m2. tõesti mõtetu hind kuid kui pakutakse näiteks 2000 m2. kaubanduskeskuse põrandat siis on ilmselt ka see hind päris mõistlik. Elukutselised tegijad võiksid seda kommenteerida. Iseasi kas ametlik palk või mustalt, kelle tööriistad jne.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas Manowar »

rokikas kirjutas:
Manowar kirjutas:Pole mõtet kuulata jaburat soigumist 35-/m2 ja 70.-/m2 plaatimise eest, normaalne mees teenib tavamõõtmetes plaadi puhul vähemalt 150.-/m2 ja ülejäänud keeravad kuskil nurgataga sitta kokku oma 70.-/m2 hinnaga.
Päris nii lihtne see ka ei ole. Ühe vannitoa plaatimisel on 70eek.m2. tõesti mõtetu hind kuid kui pakutakse näiteks 2000 m2. kaubanduskeskuse põrandat siis on ilmselt ka see hind päris mõistlik. Elukutselised tegijad võiksid seda kommenteerida. Iseasi kas ametlik palk või mustalt, kelle tööriistad jne.
Palju neid kaubanduskeskuse, kontorihoonete põrandaid ikka on, pakun et 90% turust on ikka väiksemamahulised tööd, kui isegi 200m2.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Päris nii lihtne see ka ei ole. Ühe vannitoa plaatimisel on 70eek.m2. tõesti mõtetu hind kuid kui pakutakse näiteks 2000 m2. kaubanduskeskuse põrandat siis on ilmselt ka see hind päris mõistlik. Elukutselised tegijad võiksid seda kommenteerida. Iseasi kas ametlik palk või mustalt, kelle tööriistad jne.[/quote]

Palju neid kaubanduskeskuse, kontorihoonete põrandaid ikka on, pakun et 90% turust on ikka väiksemamahulised tööd, kui isegi 200m2.[/quote]
Täitsa nõus. Lihtsalt konkreetse töö mahust ja keerukusest sõltub õiglane hind. Hinna alumist või ülemist piiri on suht võimatu öelda.
küsija
külaline

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas küsija »

küsix siis kas 6m2 põranda plaatimise eest 1300 on normaalne maxta?
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas ats »

Kui tavaformaat plaat ja mustreid ning lõikeid pole,siis normaalne.ikkagi kahe päeva töö.Kui aga tegemist vannitoa põrandaga ,kuhu on vaja teha hüdro,siis jääb vähe lahjaks.Esimene päev sõidad kohale ,valmistad pinna ette-ppuhastus,nakkedispersioon,hüdro-tööd ca neljaks tunniks,aga ülejäänud päev raisus,teine päev plaatimist,täis päev,kolmandal päeval peab kuivama,peale minna ei saa.Hea on kui on kõrval teine töö,päev ei lähe raisku,kui ei tiksub päev miinust.Neljandal päeval vuugid,siis ootad tunnikese et vuuk kuivaks,ära käia ei saa,sest vuuk võib liialt kuivada ja pärast kraabid ogaraks.Siis pesed mitu korda ,ja lälle passid et ära kuivaks,kui jahe ruum,siis teinekord tund või paar.Seejärel kuiva lapigapind puhtaks.Tööd nagu polegi,aga päev läinud.Võta nüüd summa,jaga päevade arvuga ja vaata ,mis tunni hinnaks tuleb.PS Kell pane käima siis,kui mees tuleb ja kinni kui õhtul lahkub.JA muidugi on vaja ka objektile sõita, mõnda tööriista remontida.Kui nüüd natuke rehkendad,siis jõuadki järeldusele,et vähemaga saab teha naabrimees,kes kõnnib kohale kõrvalmajast õhtul,peale põhitood,kaasas põhitöökohalt kaasa võetud tööriistad ja vahest ka materjalid. :cool: JÕUDU.
Siseviimistlus, Plaatimine. 5084218 +358465675729
Vaatamist http://fotoalbum.ee/photos/Transit/sets/689453
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Remonditööde hinnad.

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Ma olen siin ennegi sõimata saanud aga mul on paks nahk.
Räägi, ats, 6m2 pind ja "teine päev plaatimist,täis päev". Kuidas sa kujutad seda ette, et sa päev otsa paned 6m2 plaati maha? NB! Sinu postitus hakkab "Kui tavaformaat plaat ja mustreid ning lõikeid pole". Kui paned maha 20x20 plaati, siis mahub selle 6m2 peale alla 150 plaadi. Kulutada minut plaadi peale (mida ei pea lõikama) on juba ajaraiskamine. Seega kokku max 2,5 tundi, pane juurde pool tundi alguses segu segamiseks ja pärast koristamiseks, kokku 3 tundi. Sellised ongi need "täis päevad"?
Reaalselt on seal tööd kokku ehk 7 tundi: 2 tundi ettevalmistust - 3 tundi plaatimist ja 2 tundi vuukimist (sellest suurem osa niisama passimist). Jah, tööd jagunevad kolme päeva peale aga kõik päevad on vägagi poolikud. Sobiks vägagi just "teen peale põhitööd" tegelasele. Kui ainult selle töö pärast peab end külmaga välja ajama, siis on muidugi raske, ebamugav ja ei tasu ära.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Vasta