Linnuksesed läbi tuuletõkke soojustuses - mida teha?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
joekas
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Juul 2007, 12:17
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Linnuksesed läbi tuuletõkke soojustuses - mida teha?

Lugemata postitus Postitas joekas »

Et siis sihuke ebameeldiv olukord on, et tuulekast veel tegemata ja 2. korrusel on välispiirdeks Isoveri tuuletõke, sees pritsitud tselluvill.
Lootsin, et linnukesed vast seda klaasvillaplaati nokkida ei taha, aga võta näpust, nokivad ja kuidas veel!

Vahepeal oli hing nii täis, et kaalusin juba optilise õhupüssi laenata ja neid ükshaaval noppima hakata, lootuses et need, kes ellu jäävad ise tagasi ei tule ja teistele kah ei soovitaks. Või soolapekki kasutada. Aga ikkagi käsi ei tõuse nende pekitihaste eluküünlaid kustutama. Mida teha?

Räästaalune konstrukstioon selline, et mingi võrguga mängima hakkamine ei tasuks ennast ära.
Tuulekast oli plaanis järgmine aasta ette võtta (kui selleks ajaks on veel mida kaitsta).

Äkki pritsida välispinda millegiga?

Kõiksugu soovitused on teretulnud!
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Linnuksesed läbi tuuletõkke soojustuses - mida teha?

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Värvi ära see asi. Mul oli endal selle rohelise tuuletõkkega tehtud. Niipea kui kuskil oli kollast märgata siis seda nad ka nokkisid. Ei tea mina mis häda neil seda nokkida oli. Aru sain ma sellest siis kui rohelise tuuletõkke peal mõned montaazivahu mullikesed olid. Läks see plaat katki ja siis lasin sinna pisike augu peale seda vahtu. Nädal hiljem oli see auk aga mitu korda suurem. Kõrvalt polnud midagi nokitud. Ja kohad kus vatt välja paistis olid ka ära tuuseldatud. Aga head lahendust peale lõpuni valmistegemise ei oska ikkagi pakkuda.
kullionu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 10 Apr 2008, 13:45

Re: Linnuksesed läbi tuuletõkke soojustuses - mida teha?

Lugemata postitus Postitas kullionu »

Sama mure. Ei aita siin mürk ega püssirohi. Ainus võimalus on nendest kahjuritest vabanemiseks kõik kinni katta. Ise küll mõtlen, et ehk aitab mõnest hernehirmutisest :lol:
Vasta