Stepslite hinnad

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Lauri234
külaline

Stepslite hinnad

Lugemata postitus Postitas Lauri234 »

Ehituspoodides kahene maandusega pinnapealne stepsel ~70EEK :shock: ja veel mingi koleda kujuga tavaliselt.
Espakis on 32EEK normaalse kujuga aga otsas, keegi teab kust veel võiks saada neid sarnase hinnaga? Küsin igaksjuhuks enne kui tervet Tallinnat hakkan läbi sõitma :|
Miks hinnad nii erinevad, mõned firmad on lihtsalt röövlid?
mg3
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 287
Liitunud: 17 Apr 2007, 18:03
Asukoht: Tartu
On tänatud: 2 korda

Re: Stepslite hinnad

Lugemata postitus Postitas mg3 »

Kvaliteet maksab ... enamasti - st. et mõni üritab ka saasta kallilt müüa.
Näitena mõne firma lüliti peab 10a vastu ja kest jääb samasuguseks. Samas teine hakkab särisema ja plast läheb koledaks. Firmal pole läti saasta mõtet üldse osta ~10% on praak.
Viimati muutis mg3, 06 Juun 2008, 17:01, muudetud 1 kord kokku.
elektritööd ja projektid
Külaline
külaline

Re: Stepslite hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Lauri234 kirjutas:enne kui tervet Tallinnat hakkan läbi sõitma
Samuti nagu ei ole mõtet tervet linna läbi sõita, et otsida 5 senti odavamat bensiini ... kui tahad head ja odavat, pead ostma mõlemad (eraldi) ...
Lauri234
külaline

Re: Stepslite hinnad

Lugemata postitus Postitas Lauri234 »

Mul ple veel need Läti omad särisema hakkanud. Aga mul tööjuures kontoris üks ~70Eegune "kvaliteetne" lüliti hakkas kuu aja pärast peale paigaldust välku lööma ja praksuma, mine võta sa nüüd kinni :roll:
kui mul on stepsleid vaja ~50 (mitu maja). ja ma saan odavaid siis on ~1900EEK kokkuhoidu. Ma arvan, et selle nimel tasub küll terve Tallinn läbi kammida :blink:
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Stepslite hinnad

Lugemata postitus Postitas ats »

kui juba sellist kogust on vaja ,siis mõistlik inimene võtaks ja otsiks maaletoojad ,või hulgimüüjad üles.hinnasääst rohkem kui 1900 ja kaup korralik.Vihjeks näiteks Esvika.
Siseviimistlus, Plaatimine. 5084218 +358465675729
Vaatamist http://fotoalbum.ee/photos/Transit/sets/689453
Külaline
külaline

Re: Stepslite hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ats kirjutas:kui juba sellist kogust on vaja ,siis mõistlik inimene võtaks ja otsiks maaletoojad ,või hulgimüüjad üles.hinnasääst rohkem kui 1900 ja kaup korralik.Vihjeks näiteks Esvika.
Esvika kodulehel olevas hinnakirjas on hinnad kohati kallimad kui ehituspoodides ju :shock:
Või on mingi muu nõks kuidas sealt odavalt saab?
Kas eraisik üldse saab sealt osta?
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Stepslite hinnad

Lugemata postitus Postitas jan »

Külaline kirjutas:Esvika kodulehel olevas hinnakirjas on hinnad kohati kallimad kui ehituspoodides ju :shock:
Või on mingi muu nõks kuidas sealt odavalt saab?
Kas eraisik üldse saab sealt osta?
Kas võrdlesid ikka täpselt samade toodete hindu? Nagu öeldud, on ju pistikupesi erinevatelt tootjatelt ning erinevates hinnaklassides. Disainiseeria hindadest parem ärme üldse räägi. Seda nüüd hästi ei usu, et ehituskauplustes täpselt samad tooted odavamad on. Päris mitmel korral olen ehituskauplustes leti peal näinud saatelehti Viru Elektri ning Esvika kauplustelt. Ehk siis need ehituskauplused tellivad oma tooted ise sealt.

Aga mis selle eraisikuga siis ikka on? Jalutad kauplusesse sisse ning ostad. Või, kui on suurem kogus, saadad neile e-kirja ning palud pakkumist. Ise täpselt nii teinud. Nende jaoks pole ju suurt vahet, kas nad müüvad firmale või eraisikule.

Aga ütleme nii, et kui esmane prioriteet on hind, siis pane omale seina mida ise soovid. Ise teed, ise vastutad. Odavatest pesadest on mul suht okei kogemus ViKo pesadega. Headeks neid muidugi nimetada ei saa, kuid kui ettevaatlikult toimetada, pole hullu. Kruvidel on võimalik vindid väga kergesti üle keerata. Aga muidu eelistan Ensto Jussi seeria tooteid, kuid seda peamiselt stiili tõttu.
Vasta