kaevu puurimine

puurkaev
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Dets 2007, 10:21

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas puurkaev »

Uskumatu kui palju on inimesi, kes soovivad ilma dokumentideta puurkaevu rajada. Andke minna muidugi. Seni kuni mõni naaber kohalikule omavalitsusele teatab ja jama majja tuleb.

Meie ajame paberid korda ja puurime: http://www.rissne.ee
vanakala
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas vanakala »

mina sioovitan ka , et kui vähegi võimalik tuleks seaduseid ja nõudeid järgida.
kahju ei pruugi alati saada keskond vaid ka klient ise.
näide: tuttav tegi maasikakasvanduse, lasi puurida vee tarbeks augu aga kui mina läksin sinna sügavveepumppa paigaldama siis kaevus puudus tootlikus ja tuli ainult saviplöga. kaevumeistrid kehitasid ainult õlgu. uurisin hiljem tuttavatelt geoloogidelt , et mis värk seal maapinnaga on ja selgus, et kaev oleks tulnud teha 50m asemel 120m. mingit vett sealt muidugi tuli aga istanduse jaoks sellest ei piisanud.
Kaevumeister
külaline

RAKKEKAEV

Lugemata postitus Postitas Kaevumeister »

Tere
Tõsa ta on et ennem oleks vaja uurida kui puurkaevu vaja teha on kas on hoopis mõtekam ja odavam teha salvkaev sest puurkaev on ju ikka kordi sügavam aga hind on ainult poole odavam vist kui sedagi. aga muidugi kui vesi on sügaval siis oleks mõtekas teha ikka puurkaev sest siis ei ole enam vahet ja rakkekaevu on sügavat halb teha. ise olen teinud 17 m aga enam eriti nagu ei tõmba see sest oli liiga ränk ja ohtlik kui tagantjärgi mõelda. oma kaevu sügavuse mis teile peaks tulema saate teada naabrite kaevu sügavust mõõtes kes on teiega ühel tasapinnal. kui on salvkaevu soovi hel. 53936162 Allar
Toomas A
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Toomas A »

Teen Põhja-Eestis ja selle ümbruses puurkaeve. Järjekorda parasjagu ei ole. Märtsis, aprillis soodushind 1000 EEK/m. (Tavaliselt 1250.) Toomasas@hot.ee
katusetark
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Mär 2008, 15:02

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas katusetark »

Tere
Teeme puurkaeve üle eesti,töö kiire ja korralik.
hinnad kokkuleppel.

tel. 56641109
Toomas A
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mär 2008, 16:36

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Toomas A »

Teeme puurkaeve (va. Lõuna-Eesti) . Ooteaeg kuni paar nädalat. Mais soodushind!
Kontakt
Toomasas@hot.ee
58221699
Viimati muutis Toomas A, 22 Apr 2008, 22:39, muudetud 1 kord kokku.
anc
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas anc »

Kes teeb puurkaevu Värska kandis?
Kas keegi ka teab, kui sügav peaks seal puurkaev olema, kui veetarbimine on väike?
Minu kontakt anc@anc.ee või 56 627 108
Vaja ka paberimajandust!
Külaline
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere vajaks puurkaevu Pärnu küljealla. Pabereid pole vaja pea asi et vesi tuleks.
hinnapakkumised paluks humax@hot.ee

Tänud ette!!
iglu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 26 Juun 2008, 18:20

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas iglu »

:scratch:
Viimati muutis iglu, 14 Juun 2010, 13:44, muudetud 2 korda kokku.
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

iglu kirjutas:sooviks puurkaevu jõgevamaale, jõgeva valda 55594757 :beg:
samuti ei pea paberit vajalikuks :roll:
Ja pärast tulete ning küsite puurkaevu pumpa.
Pumba müüja küsib: palun kaevu passist järgmised andmed: staatiline ja dünaamiline veetase, manteltoru mõõdud, kaevu tootlikus.
Ning teie teete mök-mök-mök, sest et te ei tea halligi oma kaevust.
Ning pumbamüüja saadab teid turule pumpa ostam, kuna ei taha võtta vastutust pumba mitte sobivuse eest. :banghead:
toomas
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1312
Liitunud: 02 Veebr 2005, 17:31
On tänatud: 35 korda

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas toomas »

Rostfrei kirjutas:
iglu kirjutas:sooviks puurkaevu jõgevamaale, jõgeva valda 55594757 :beg:
samuti ei pea paberit vajalikuks :roll:
Ja pärast tulete ning küsite puurkaevu pumpa.
Pumba müüja küsib: palun kaevu passist järgmised andmed: staatiline ja dünaamiline veetase, manteltoru mõõdud, kaevu tootlikus.
Ning teie teete mök-mök-mök, sest et te ei tea halligi oma kaevust.
Ning pumbamüüja saadab teid turule pumpa ostam, kuna ei taha võtta vastutust pumba mitte sobivuse eest. :banghead:
Tubli Rostfrei. Õige jutt.
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

:blush:
Lihtsalt kihvatas.
Igapäevane töö on nii jae- kui ehitusturu projektimüük, pumbad. Ja ausalt, selliseid päringuid (mitte ainult jae turu osas) tuleb päevas üks.
Ehk lähen poodi ja küsin särki. Seda, kes pikkade või lühikeste varrukatega, musta või valget, triik särki või hoopis t-särki, seda ma ei tea.
Aga tean, et tahan särki.
iglu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 26 Juun 2008, 18:20

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas iglu »

iglu kirjutas:sooviks puurkaevu jõgevamaale, jõgeva valda 55594757 :beg:
samuti ei pea paberit vajalikuks :roll:
nüüd läheb ikkagi salvkaevuks. mitte selle pumba jutu pärast...
aivar00
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 253
Liitunud: 23 Nov 2007, 20:33
On tänatud: 3 korda

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas aivar00 »

Tsiteerin:
Pumba müüja küsib: palun kaevu passist järgmised andmed: staatiline ja dünaamiline veetase, manteltoru mõõdud, kaevu tootlikus
Näidake kauplust kus müüja selliseid andmeid nõuab ning muidu keeldub pumpa müümast ?
Kui mul on puuritud nõuka ajal või veel I vabariigi aegas kaev (polnud siis peale hobuse inimeselgi passi vaid isikutunnistus kaevust rääkimatta)- kui tekib käsipumba asendamise soov elektripumbaga-järelikult ei saagi va :banghead:
"müügimehed" lõpetage inimeste lollitamine :beg:
Iseenesest selline probleem olemas, et inimestel palju nn. passistamata puurkaeve ja mingi reostuse korral võivad kahjuks jah keskkonda reostada...
Enda kinnistul I Eesti aegas tehtud endine nn. koolimaja kaev(kasutusest väljas kuskil 70-ndate algusest kui kolhoosi veetrass tehti). Juba 3 kuud üritan Keila Geoloogia kaudu asja nn. ametlikuks saada ehk siis passistada. Ei kippu ega kõppu- isegi mitte soovitust manteltoru kinni tampoonida kui ebaseduslik auk :beg:
toomas
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1312
Liitunud: 02 Veebr 2005, 17:31
On tänatud: 35 korda

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas toomas »

Tere.

Võta ühendust.

Toomas
51 62 338
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

aivar00 kirjutas:Tsiteerin:
Pumba müüja küsib: palun kaevu passist järgmised andmed: staatiline ja dünaamiline veetase, manteltoru mõõdud, kaevu tootlikus
Näidake kauplust kus müüja selliseid andmeid nõuab ning muidu keeldub pumpa müümast ?
Kui mul on puuritud nõuka ajal või veel I vabariigi aegas kaev (polnud siis peale hobuse inimeselgi passi vaid isikutunnistus kaevust rääkimatta)- kui tekib käsipumba asendamise soov elektripumbaga-järelikult ei saagi va :banghead:
"müügimehed" lõpetage inimeste lollitamine :beg:
Iseenesest selline probleem olemas, et inimestel palju nn. passistamata puurkaeve ja mingi reostuse korral võivad kahjuks jah keskkonda reostada...
Enda kinnistul I Eesti aegas tehtud endine nn. koolimaja kaev(kasutusest väljas kuskil 70-ndate algusest kui kolhoosi veetrass tehti). Juba 3 kuud üritan Keila Geoloogia kaudu asja nn. ametlikuks saada ehk siis passistada. Ei kippu ega kõppu- isegi mitte soovitust manteltoru kinni tampoonida kui ebaseduslik auk :beg:
Ei salga, et müügimees olen, pole põhjust.
Lihtsalt palun ära tule pumpa küsima, a'la mingi auk on, aga muud ei tea. Siis nuputa vee taset ja sobivat pumpa, tõenäosus, et pump ei sobi, on olemas. Ja sorry, selliste kaevude juures ma mingit vastutust pumba sobivuse eest ei võta.
Ning teisalt vaadates on EV kehtiv seadusandlus, mis ei ole mitte tehtud selleks, et meil, müügimeestel, hea elu oleks.
Viimati muutis Rostfrei, 16 Juun 2009, 17:39, muudetud 1 kord kokku.
maamutt
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas maamutt »

Tere, oleks ka vaja puurkaevu Lääne-Virumaale. Kes pakub head hinda, dokumendid ei oma tähtsust. Võta ühendust: refka@hot.ee
maamutt
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas maamutt »

Pikalt uurides ja puurides teemat otsustasin ka mina, et teeks paar hinnapäringut firmadesse. Minu üllatuseks olid hinnad, mis polnud sugugi ülepakutud ja vastati kah äärmiselt kiiresti ning profesionaalselt. Jään veel paari hinnapakkumist ootama, mille saabudes teeme perekonnaga otsuse. Aga lähen minagi üle leeri, et kaevu tuleb ajada läbi legaalsete kanalite. Edu teistele kaevude puurimisel.
uudishimulik, kaev
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas uudishimulik, kaev »

Mis need hinnad siis olid? 25000-30000EEKi (paberimajandus, puurmine, vana tampoonimine jne) või odavamad? Endal ka kaevu vaja puurida.
Kasutaja avatar
Silver
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 160
Liitunud: 18 Dets 2007, 14:52
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Silver »

Palju see hinnavahe on legaalse ja mitte legaalse puurkaevu vahel?
10% või 50% soodsam?
Omal vaja 50-60m sügavust puurkaevu ja pakkumine legaalsele puurkaevule oli 60000.-+km
maamutt
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas maamutt »

Mulle tehti pakkumine et kaev 35m, hinnaks 35000, sinna juurde lisandub ainult veel vallale maks 2000. Enne mõtlesin, et sellise rahaga saab ainult mustalt kaevu aga ju siis hinnad on langenud ... aga eks oleneb pakkujast ja paljugi ka sügavusest ... pakkumisi firmadelt võib alati küsida.. nii leiabki parima hinna :D Käibemaks oli juba hinnas
Külaline
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Puurkaev 38 m. manteltoruga 22 m. karantii 10 a.tiheasustusalal maksis 40000-. Ise ma sealjuures ei pidamid mingeid lubasid ega dokumente ajama,selle tegi firma ära. Ainult passi kätteandmisel pidin algkirja kirjutama. Mitteametlikku puurkaevu kül ei soovitaks ega see aegki kaugel ole millal mundris mehikesed sellist asja kontrollima tulevad,sest põhjavesi on nii mõnelgi pool ära solgitud.
Külaline
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Puurkaev 38 m. manteltoruga 22 m. karantii 10 a.tiheasustusalal maksis 40000-. Ise ma sealjuures ei pidamid mingeid lubasid ega dokumente ajama,selle tegi firma ära. Ainult passi kätteandmisel pidin algkirja kirjutama. Mitteametlikku puurkaevu kül ei soovitaks ega see aegki kaugel ole millal mundris mehikesed sellist asja kontrollima tulevad,sest põhjavesi on nii mõnelgi pool ära solgitud.
Äkki saaks teada mis firma tegi
Külaline
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tegi Eridania OÜ tel.5527261. Firma omanik oli väga asjalik ja rääkis kõik asjad ka yksipulgi lahti ja vastas ka mu kõigile küsimustele.30 a.tegelenud puurkaevudega.Isegi järelmaksuga võimalik saada kui kokku leppida.
õnnetu
külaline

Re: kaevu puurimine

Lugemata postitus Postitas õnnetu »

Vits näitas suurte veesoonte ristumiskohta. Pinnas oli veest tilkuv. Kas keegi oskaks öelda, kui kiiresti peaks kaevu vesi tulema? Salvkaevu kaevamisest sai ööpäev, aga vett vaevalt cm- i jagu... Kas võib veel imele loota? :(
Vasta