elektripliidi puutelüliti ja kassid

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
JK
külaline

elektripliidi puutelüliti ja kassid

Lugemata postitus Postitas JK »

Kas on kellelgi head ideed, kui on puutetundlikute lülititega el. pliit ja majas on kass, kes arvab et tal on täielik õigus vahel ka pliidi peal jalutada. Kuidas ära hoida seda, et loom juhuslikult pliiti sisse ei lülitaks ? Ma ise tahaksin mingi lisalüliti vahele panna, aga kust sellist saada, et oleks piisav varu suurele voolule.
küttevahetaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 241
Liitunud: 08 Dets 2007, 12:49
On tänanud: 1 kord

Re: elektripliidi puutelüliti ja kassid

Lugemata postitus Postitas küttevahetaja »

JK kirjutas:Kas on kellelgi head ideed, kui on puutetundlikute lülititega el. pliit ja majas on kass, kes arvab et tal on täielik õigus vahel ka pliidi peal jalutada. Kuidas ära hoida seda, et loom juhuslikult pliiti sisse ei lülitaks ? Ma ise tahaksin mingi lisalüliti vahele panna, aga kust sellist saada, et oleks piisav varu suurele voolule.
minul ei ole kass veel pliiti käivitanud. Tegelt käima on saanud, kui plaati tööle pole saanud. Selle jaoks peab ta kolmele lülitile järjest astuma. See siiski üsna väike tõenäosus ning kui sul pliidil midagi pole, siis ta ju lülitab ennast välja, vähemalt minu pliit saab aru, kas tal on midagi "augul" või mitte.
JK
külaline

Re: elektripliidi puutelüliti ja kassid

Lugemata postitus Postitas JK »

Aga ma tahaks ikkagi mingit lülitit sinna vahele panna. Isegi kui mingi õnnetuse tõenäosus on väga väike.
Praegu ma lülitan pliidi kilbist välja kui ise kauemaks ära lähen, sest on olnud paar juhust juba kus ta suudab pliidi sisse lülitada.
( voolu sisse - mitte plaate tööle )
Minu pliit ei saa aru, kas tal midagi peal on, ainult mingi 40 minutit järjest töötades lülitab ennast välja.
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: elektripliidi puutelüliti ja kassid

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

kas lapselukku pole?
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Vasta