ehitaja palk

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
infotu
külaline

ehitaja palk

Lugemata postitus Postitas infotu »

Kui suur on korraliku töömehe tunnitasu (kui on ajatöö)?
Kasutaja avatar
Tom
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 235
Liitunud: 28 Jaan 2005, 16:48
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Tom »

firmas 40 - 60 kr/h
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

täpsustaks, ...20-100...
Külaline
külaline

ehitaja palk

Lugemata postitus Postitas Külaline »

:!: Kas mõeldud on netopalka? Kes tööaega normeerib? Kas lõunaga arvestatakse? Hullumeelsus palk
imps7
külaline

palk

Lugemata postitus Postitas imps7 »

minu kui era ehitaja palk on olnud sellel aastal 25-35 tuhhi kuus. See sõltub kuidas küsida oskad.Ja päeva pikus on 7h.Kuulutus on pidevalt lehes mitme numbri peal ja hind on kirves nii nopin kallid ja head tööd välja,kuna kasvu pinnas on soodne.Oma viga kui vähe küsid.
imps7
külaline

Lugemata postitus Postitas imps7 »

AH ja veel kui omad väike tööriistu ja oled tegija mees siis firmadega ära tegemist tee, siis on võimalus petta saada. Kogemus 15 aastat
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

imps7 kirjutas:AH ja veel kui omad väike tööriistu ja oled tegija mees siis firmadega ära tegemist tee, siis on võimalus petta saada. Kogemus 15 aastat
Kui kirjaoskamatud meistrid juba nii kõvasti teenivad, siis on küll kuri lahti :shock:
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Hiid kirjutas:
imps7 kirjutas:AH ja veel kui omad väike tööriistu ja oled tegija mees siis firmadega ära tegemist tee, siis on võimalus petta saada. Kogemus 15 aastat
Kui kirjaoskamatud meistrid juba nii kõvasti teenivad, siis on küll kuri lahti :shock:
Hiidil on küll siinkohal täitsa õigus.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

alla 20000 üks õige ehitusmees tööd ei teegi,tuleb aint 200 tundi iga kuu teha ,nii et arvestage ise!!!
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4250
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 87 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Anonymous kirjutas:alla 20000 üks õige ehitusmees tööd ei teegi,tuleb aint 200 tundi iga kuu teha ,nii et arvestage ise!!!
Jajahh, eks ta õige ole.
Ja 7000eeguste ametlike ruutmeetrihindadega eramud muudkui valmivad, nii et mühiseb. :lol:
matu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 07 Juul 2005, 21:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas matu »

ahsoo ...et siis ehitusmehed ongi need keda näeb uhkete uute bmw-de ja mersude roolis ning kes omavad viimsis mitmesaja ruutmeetriseid villasid? ...krt peaks ka jälle ehitama hakkama :P
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

matu kirjutas:ahsoo ...et siis ehitusmehed ongi need keda näeb uhkete uute bmw-de ja mersude roolis ning kes omavad viimsis mitmesaja ruutmeetriseid villasid? ...krt peaks ka jälle ehitama hakkama :P
:twisted:
<<<sa ajad veidi müredat juttu ju sa ei tea ehitusest tuhkagi.
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

Hiid kirjutas:
imps7 kirjutas:AH ja veel kui omad väike tööriistu ja oled tegija mees siis firmadega ära tegemist tee, siis on võimalus petta saada. Kogemus 15 aastat
Kui kirjaoskamatud meistrid juba nii kõvasti teenivad, siis on küll kuri lahti :shock:
<<<Kirjaoskamatud teenivad tihtipeale ülikooli omadest rohkem.Ega ülikool ei näita veel taset :twisted:
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

Hiid kirjutas:
imps7 kirjutas:AH ja veel kui omad väike tööriistu ja oled tegija mees siis firmadega ära tegemist tee, siis on võimalus petta saada. Kogemus 15 aastat
Kui kirjaoskamatud meistrid juba nii kõvasti teenivad, siis on küll kuri lahti :shock:
<<<<Ma arvan HIID et sa oled kas ajast maas või lõunaeesti sügavustest.Era tegijate palk on juba aasta algusest saadik ligi 30...e olnud.[ KÕIK EHITUSMEHED EI OLE JOODIKUD] :twisted:
IMPS
külaline

Lugemata postitus Postitas IMPS »

Anonymous kirjutas:alla 20000 üks õige ehitusmees tööd ei teegi,tuleb aint 200 tundi iga kuu teha ,nii et arvestage ise!!!
<<< Sa oled õige mees ega ehitustöö ei ole lihtsalt arvude liitmine, waid igasuguste asjadega ja ohtudega arvestamine. Kunagi oli õhtulehes stressi pinge rida, ja 2 kohal oli ehitaja 1 politsei selle pärast peabki nende palk euro tasemel olema. :twisted:
Tööandja
külaline

Lugemata postitus Postitas Tööandja »

Olen aja jooksul näinud palju neid kodanikke, kes ennast ehitajateks tituleerivad. Töötegemise tahet ja oskust on nendele vähe jagunud. Selle eest on nad väga suured meistrid järgmistel aladel:
joomine
varastamine
petmine
katteta lubaduste jagamine
raha välja petmine
tähtaegadest mitte kinnipidamine
lohakalt töö tegemine, ehk sita kokku keeramine
tööde pooleli jätmine
Need omaarust kõvad ehitajad on ehitust ainult kaugelt näinud
Pole oma tutvusringkonnas nkuulnud veel kedagi ütlemas, et mul oli hea ehitaja. Kõik ainult kiruvad.
Ehitusmees, kes ütleb, et on kõva ehitaja on ehitusel kusel käinud.
Ehitusmees kes aga ütleb, et on väga kõva ehitusmees on ehitusel sital käinud st. viibis seal natuke kauem ja nägi natuke rohkem.
matu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 07 Juul 2005, 21:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas matu »

imps kirjutas:
matu kirjutas:ahsoo ...et siis ehitusmehed ongi need keda näeb uhkete uute bmw-de ja mersude roolis ning kes omavad viimsis mitmesaja ruutmeetriseid villasid? ...krt peaks ka jälle ehitama hakkama :P
:twisted:
<<<sa ajad veidi müredat juttu ju sa ei tea ehitusest tuhkagi.
kle lammas...sa ära karga siin foorumis tühja.
ligi aasta olen ehitusobjektidele ehitusmaterjale viinud ja õlide käest allkirju võtnud. pole mina veel siiamaani ühtegi 50k teenivat ehitusmeest näinud. ...või kui keegi neist on olnud siis oskavad nad seda küll hästi varjata. Ilmselt tööl käivad vana kadeti nirakaga ja õhtul ajavad garaazist luksdziibi välja. :D
Pets
külaline

Lugemata postitus Postitas Pets »

See Imps on sama lootusetu tegelane, nagu enamus neist, kes ennast ehitusmeesteks nimetavad. Ronis kuskilt paadist või trakorist või laudast välja ja sai hoobilt tasemel ehitajaks. (oma arust vähemalt)
Selliste vendade kuulutusi ongi leht täis. Tean mõnda kodanikku, kes tõesti oskavad ja tahavad tööd korralikult teha. Kahjuks neil mitme kuu pikkune tööde järjekord ees. Meister ei pea ennast kusagil reklaamima. Tema töö teeb seda tema eest.
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 596
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

olin isegi krooni alguses ehitaja vist 4-5 aastat palk oli juba see aeg 10k ,kuulnud palju, et praegugi umbes nii.. üldjoontes eks seeaeg saadi kaa mõnel pool 20k. välismaal praegu tasub ehitada
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

matu kirjutas:
imps kirjutas:
matu kirjutas:ahsoo ...et siis ehitusmehed ongi need keda näeb uhkete uute bmw-de ja mersude roolis ning kes omavad viimsis mitmesaja ruutmeetriseid villasid? ...krt peaks ka jälle ehitama hakkama :P
:twisted:
<<<sa ajad veidi müredat juttu ju sa ei tea ehitusest tuhkagi.
kle lammas...sa ära karga siin foorumis tühja.
ligi aasta olen ehitusobjektidele ehitusmaterjale viinud ja õlide käest allkirju võtnud. pole mina veel siiamaani ühtegi 50k teenivat ehitusmeest näinud. ...või kui keegi neist on olnud siis oskavad nad seda küll hästi varjata. Ilmselt tööl käivad vana kadeti nirakaga ja õhtul ajavad garaazist luksdziibi välja. :D
just nimelt õlid käivadki suurel obj sest õiged ja oskajad leiavad ise endale obj.Olen ise välja kasvanud suurest firmast.
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

matu kirjutas:
imps kirjutas:
matu kirjutas:ahsoo ...et siis ehitusmehed ongi need keda näeb uhkete uute bmw-de ja mersude roolis ning kes omavad viimsis mitmesaja ruutmeetriseid villasid? ...krt peaks ka jälle ehitama hakkama :P
:twisted:
<<<sa ajad veidi müredat juttu ju sa ei tea ehitusest tuhkagi.
kle lammas...sa ära karga siin foorumis tühja.
ligi aasta olen ehitusobjektidele ehitusmaterjale viinud ja õlide käest allkirju võtnud. pole mina veel siiamaani ühtegi 50k teenivat ehitusmeest näinud. ...või kui keegi neist on olnud siis oskavad nad seda küll hästi varjata. Ilmselt tööl käivad vana kadeti nirakaga ja õhtul ajavad garaazist luksdziibi välja. :D
<<<Võtta teatavaks et kadeti nirakas on kõige odavam pidada millega t riistu ja matti vedada see ei tähenda et mul ei ole korraliku autot,Ma arvan et saa ei tahaks ka oma pere autot oorata ja seal tunkedes <segustega ja muu määrdega koos> sõita. Odavam on kadeti koos käruga pidada kui transitit p. MÕTLE ENNE KUI TULD PRITSID.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tööandja kirjutas:Olen aja jooksul näinud palju neid kodanikke, kes ennast ehitajateks tituleerivad. Töötegemise tahet ja oskust on nendele vähe jagunud. Selle eest on nad väga suured meistrid järgmistel aladel:
joomine
varastamine
petmine
katteta lubaduste jagamine
raha välja petmine
tähtaegadest mitte kinnipidamine
lohakalt töö tegemine, ehk sita kokku keeramine
tööde pooleli jätmine
Need omaarust kõvad ehitajad on ehitust ainult kaugelt näinud
Pole oma tutvusringkonnas nkuulnud veel kedagi ütlemas, et mul oli hea ehitaja. Kõik ainult kiruvad.
Ehitusmees, kes ütleb, et on kõva ehitaja on ehitusel kusel käinud.
Ehitusmees kes aga ütleb, et on väga kõva ehitusmees on ehitusel sital käinud st. viibis seal natuke kauem ja nägi natuke rohkem.
<<<siis oled sa kehv raha maksja,,,sinu obj kõlbavadki ainult wc.Hind määrab tegia. Tean firmat kus mehed saavad kuni 25t kuu ja sealt pole ükski mees aasta jooksul ära läinud.Mõtle enne kui raha oma tasku topid <<<ahnusest>>>
Pets
külaline

Lugemata postitus Postitas Pets »

To: külaline
jälle on siia sattunud üks kodanik, kes asjast midagi ei jaga aga näpud sügelevad klahve toksima.
Mõttetu vend.
Tead firmat.
On see sinu firma?
kui pole, siis pane suu kinni.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei taha just praalima ja uhkustama hakata ,aga alla 18 tuhhi kuus ma teenida ei saa.Kuna just see summa mu pere eelarve kuus.Teinekord teenin rohkemgi,siis see juba puhas kasum. :D
Tööl on loomulikult tüki hind ning tundide arv kuus kisub 280-ne kanti.
Tööd ennast on tõepoolest oxendamiseni.
Kasutaja avatar
alek535
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 20 Mär 2005, 20:16
Kontakt:

julm

Lugemata postitus Postitas alek535 »

Anonymous kirjutas:Ei taha just praalima ja uhkustama hakata ,aga alla 18 tuhhi kuus ma teenida ei saa.Kuna just see summa mu pere eelarve kuus.Teinekord teenin rohkemgi,siis see juba puhas kasum. :D
Tööl on loomulikult tüki hind ning tundide arv kuus kisub 280-ne kanti.
Tööd ennast on tõepoolest oxendamiseni.


haaa 280 tundi telgiga objektil oleks juba mõttekam vist korteri üüri hoiaks kokku ja mis sa koju ikka ronid kui kumm tühi kogu aeg :lol:
Vasta