3-toalise korteri remont

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
yaroslav
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Okt 2020, 18:43

3-toalise korteri remont

Lugemata postitus Postitas yaroslav »

Tere. Palun väga üldist arvamust, kui palju võiks korteri remont maksma minna. Korter asub Tallinnas, paneelmaja 5 (viimane) korrus. Pindala 68 m2. Aknad vahetamist ei vaja.

Vajalikud tööd:

Kogu korteris - paigaldada kokku 6 siseust ja piidad vahetada (köök, 2 magamistuba, elutuppa 2-poolega uks, tulaett ja vannituba), uus elektrijuhtmestik.

Magamistuba 1 - vana tapeet ja laminaat maha võtta. Paigaldada uus laminaat, värvida lagi, seinad tapeetida, radiaator vanast värvist puhastada ja uuesti värvida, uued lülitid ja kontaktid, uus laelamp.

Magamistuba 2 - vana tapeet ja põrandakate maha võtta. Paigaldada uus laminaat, värvida lagi, seinad värvida, radiaator vanast värvist puhastada ja uuesti värvida, uued lülitid ja kontaktid, uus laelamp. See tuba võiks jääda nö poolikuks. Tulevikus ilmselt lastetuba, hetkel seisaks tühjana.

Esik - vana tapeet ja linoleum maha võtta. Paigaldada uus laminaat või linoleum, värvida lagi, seinad tapeetida, uued lülitid ja kontaktid, uus laelamp.

Tulaett - kapitaalremont, lammutada vana maha, värvida, plaatida, uus tulettpott ja valgustid, uus uks jne.

Vannituba - kapitaalremont, lammtada vana maha, plaatida, uus duššikabiin, valamu, uued valgustid, plaatida, uus uks jne.

Köök - vana lammutada, uus põrandakate, uus valamu, uus köögimööbel koos tehnikaga (integreeritud), uus tapeet, uued valgustid jne. Täiskomplekt.

Ehitusmaterjalid (põrandad, tapeedid, köögimööbel ja -tehnika jne) peaksid olema korralikud, aga ei pea olema väga uhke ja kallis. Tööd võiks tehtud saada korraga, soovitatavalt 1 kuu jooksul. Millise summaga peaks umbkaudu selliste soovide korral arvestama?

Tänud!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 7075
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 181 korda
On tänatud: 266 korda

Re: 3-toalise korteri remont

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Juhul kui saab valmis ühe kuuga, siis juba ainuüksi tööraha kahele mehele võid arvestada ca 2x2500€(keskmine ja ametlikult).
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta