Drenaazhi küsimus

veevarustusega seonduvad teemad, samuti WC-d, heitvesi, septikud
kivi8
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Jaan 2008, 01:55

Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas kivi8 »

Probleem selline, et kortermaja all keldris uputab ehk pinnasevesi ajab sisse. Olen kutsunud mitmed ehitusfirmad kohale ühed pakuvad, et ehitada drenaazh maja alla, teised aga et maja ümber mõlemil juhul maja alune osa katta armatuuriga ja betoneerida. Ei teagi kumb variant on õige, oskab ehk keegi selles osas aidata?

Tänud
Külaline
külaline

Re: Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Molemad variandid on head ! Mina paneks esialgu drenaazi.
kivi8
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Jaan 2008, 01:55

Re: Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas kivi8 »

Milline variantidest on efektiivsem? Oskate nõu anda, milliste ametkondadega tuleks asi kooskõlastada?
Külaline
külaline

Re: Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Seal tuleb palju kooskolastamisi.Minul algasid kooskolastamised peale seda kui olin 100 paari telefoni kaablit valja tommanud.Trahv oli hea,see jai meelde.Koikide nende organisatsijoonidega kellel kommunikatsijoonid on maa all.Elektrikud,telefonistid,kanalisatsioon,gaasimehed j.n.e.
uibokas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 05 Jaan 2008, 14:25

Re: Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas uibokas »

Drenaaž tuleb rajada maja ümber ja tiba madalamale, kui keldri põrand. Keldri seinad peab väljast korralikult hüdroisolatsiooniga üle tegema. Ilmselt peaks alustama projektist, sest kogu see torustik peab kuhugi kokku jõudma ja
vesi ära voolama. Projekti alusel saab teha vastavad kooskõlastused ja kaeveloa.
multiprofiil
külaline

Re: Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas multiprofiil »

kivi8
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Jaan 2008, 01:55

Re: Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas kivi8 »

Tänud uibokasele info eest! :good:
usr1@hot.ee
külaline

Re: Drenaazhi küsimus

Lugemata postitus Postitas usr1@hot.ee »

Aga esmalt osta 800 eeguga pump sinna, siis on aega omavalitsuses paberit määrida ja kelder ka kuiv! ( olen kasutanud katlamajades kuhu vesi sisse imbus - toimib )

info : usr1@hot.ee

:good:
Vasta