Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
RS7
külaline

Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas RS7 »

Tere!

Paigaldati LK 120 SmartComfort RTW automaatne kütteregulaator.
http://www.cerbos.ee/et/511-kutteregula ... t-rtw.html
Seadmel on eelprogrammeeritud tehaseseaded, aga on võimalik ka kaks töörežiimi ise luua. Manuaali järgi tehes ei saa kuidagi ise loodud režiime tööle. Tehase poolt loodud režiimid töötavad nii ngu peavad.
Kas kellelgi on kogemusi antud aparaadi seadistamisega?
Enr
külaline

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas Enr »

Paigaldaja ka ei tea midagi?
rs7
külaline

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas rs7 »

Tere!

Paraku paigaldaja ütles, et seda süsteemi ei tunne ja ta ei kavatse ka seda endale selgeks teha. Ei oska sellist suhtumist kuidagi kommenteerida...

Aga eelprogrammeeritud seaded töötavad, aga enda seaded mitte. Ei saa aru, miks.
Adlolf
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 348
Liitunud: 18 Jaan 2014, 13:03
On tänatud: 10 korda

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas Adlolf »

Celsius / Fahrenheit
Tehaseseadena on ekraani temperatuuriühik ° C.
Kui kasutamise ajal hoitakse pluss- ja miinusnuppu korraga vajutatuna üle 3 sekundi, vahelduvad
sümbolid ° C ja ° F. Vabastage nupud, kui kuvatakse soovitud sümbol.
Katlamiis
külaline

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas Katlamiis »

Kõigepealt tuleb siseneda P režiimi ja valida üks programmidest U1 või U2 ja käivitada muutmise režiim ning sisestada vajalikud andmed.
RS7
külaline

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas RS7 »

Tere!

Head uut!
Adolf - C ja F on muutmata. Kõik näidud näitavad Celsiust.
Katlamiis - Eks ma ikka manuaali järgi teen. Sisenen P menüüsse, valin U1, sisestan kellaajad kõigil seitsmel nädalapäeval - küsib seejärel kas salvestan. Vajutn OK, et salvestada. Nüüd peaks siis U1 olema valitud seadistus. Ja seda näitab ka kirjake U1 paremal üleval nurgas. Aga kui toa temp langeb piisavalt palju, et seade peaks kuuma torudesse laskma, siis seda ta ei tee. Olen üle kraadi lasnud toa temperatuuril langeda, aga ei miskit.

Huvitav on veel see ka, et kui mul U1 on programmeeritud ja seejärel programmeerin U2 ja salvestan, siis U1 on nullis tagasi - ära kustunud. Mitte ei saa aru, kas mul jääb midagi väga olulist kahe silma vahele või..?
Enr
külaline

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas Enr »

rs7 kirjutas:
Paraku paigaldaja ütles, et seda süsteemi ei tunne ja ta ei kavatse ka seda endale selgeks teha. Ei oska sellist suhtumist kuidagi kommenteerida...
Kes selline paigaldaja on? :scratch:
plb
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 01 Jaan 2016, 11:44
Asukoht: Vlj
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas plb »

RS7 kirjutas: Sisenen P menüüsse, valin U1, sisestan kellaajad kõigil seitsmel nädalapäeval - küsib seejärel kas salvestan. Vajutn OK, et salvestada. Nüüd peaks siis U1 olema valitud seadistus. Ja seda näitab ka kirjake U1 paremal üleval nurgas. Aga kui toa temp langeb piisavalt palju, et seade peaks kuuma torudesse laskma, siis seda ta ei tee. Olen üle kraadi lasnud toa temperatuuril langeda, aga ei miskit.
Peale seda ikka režiimiks "AUTO" valisid?
Kasutaja avatar
tubasoojaks
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 05 Juun 2006, 11:17
Asukoht: Tampere, Hamburg, München
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kütteregulaator SmartComfort RTW seadistamine

Lugemata postitus Postitas tubasoojaks »

Kasutage Siemens RVA küttekontrollereid, on töökindlad ja lihtne programmeerida
Juhivad kahte kütteringi, soojavee boilerit, tsirkupumpa ja põletit, uuemad ka päikesekollektorit
Olen neid paigaldanud ja ei oska küll ühtegi teist võrdluseks nii lihtsat, ent võimsat kontrollerit pakkuda
Elagu kodumaine energia:):):)
Vasta